Amatörlere Medicabil desteği

14 Eylül 2018 04:40

Medicabil Hastanesi, Bursaspor'un basketbol, akademi takımları ve amatör branşların sağlık sponsorluğunu üstledi.

Bursaspor'un Medicabil Hastanesi ile son iki sezondur olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirdiği iş birliğinin protokol töreni Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapıldı.

Basketbol, akademi takımları ve amatör branşların sağlık sponsorluğunu üstlenen Medicabil Hastaneleri ile gerçekleştirilen anlaşmanın protokol törenine Başkan Ali Ay, Medicabil Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Doktor Ömer Faruk Bilgen ve Medicabil Hastanesi İdari ve Mali İşler Koordinatörü Cemal Turhan katıldı. 

Desteğe devam edeceğiz

Başkanımız Ali Ay 'Bursa'mızın sağlık alanındaki güçlü markası Medicabil, bu sezon da bizi yalnız bırakmadı. Yıllardır basketbol, akademi takımları ve amatör branşlarımızın sağlık hizmetleri konusunda desteğini esirgemediler. Medicabil, geçtiğimiz 2 yıl da sponsorumuz olarak destek sağlamıştı.

Sağ olsunlar bu sene de mevcut iş birliğimizi devam ettirme kararı aldık. Ben kendilerine gerçekten yürekten teşekkür ediyorum' dedi. Medicabil Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Doktor Ömer Faruk Bilgen ise, “İleriki yıllarda daha büyük sözleşmeler yapmayı umuyoruz' diye konuştu

Kaynak:Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Özür dile Emre!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısı.
Alper ortaya çıktı...Bursa'ya gelen Alper Ademoğlu U21 Takımı ile antrenmanlara katılıyor...
Halk adamı ChedjouHerkesin geldiği günden itibaren kafasında soru işareti olan Chedjou şu anda başta Samet Aybaba'nın sonrasında da tribünlerin vazgeçilmez ismi haline geldi...