Amatörlere Medicabil desteği

14 Eylül 2018 04:40

Medicabil Hastanesi, Bursaspor'un basketbol, akademi takımları ve amatör branşların sağlık sponsorluğunu üstledi.

Bursaspor'un Medicabil Hastanesi ile son iki sezondur olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirdiği iş birliğinin protokol töreni Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapıldı.

Basketbol, akademi takımları ve amatör branşların sağlık sponsorluğunu üstlenen Medicabil Hastaneleri ile gerçekleştirilen anlaşmanın protokol törenine Başkan Ali Ay, Medicabil Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Doktor Ömer Faruk Bilgen ve Medicabil Hastanesi İdari ve Mali İşler Koordinatörü Cemal Turhan katıldı. 

Desteğe devam edeceğiz

Başkanımız Ali Ay 'Bursa'mızın sağlık alanındaki güçlü markası Medicabil, bu sezon da bizi yalnız bırakmadı. Yıllardır basketbol, akademi takımları ve amatör branşlarımızın sağlık hizmetleri konusunda desteğini esirgemediler. Medicabil, geçtiğimiz 2 yıl da sponsorumuz olarak destek sağlamıştı.

Sağ olsunlar bu sene de mevcut iş birliğimizi devam ettirme kararı aldık. Ben kendilerine gerçekten yürekten teşekkür ediyorum' dedi. Medicabil Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Doktor Ömer Faruk Bilgen ise, “İleriki yıllarda daha büyük sözleşmeler yapmayı umuyoruz' diye konuştu

Kaynak:Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Ne kötü, ne iyiSüha Gürsoy'un köşeyazısı
Kafamızda hep deli sorular!Orhan Güney'in Kasımpaşa maçı değerlendirmesi
Ben utanıyorum Sayın BaşkanBeytullah Süat'ın Kasımpaşa maçı değerlendirmesi