Tozluk Aroma'ya emanet

14 Eylül 2018 04:47

Başkan Ali Ay, 'Aroma, geçen yıl bunu tozluk sponsorluğu ile taçlandırmıştı. bu yılda devam ediyorlar. Loca ve ürün desteği de veriyorlar' dedi.

Bursaspor kulübü, tozluk sponsorloğu için Aroma ile anlaşmaya vardı. Aroma'dan önemli destek gördüklerini belirten Başkan Ali Ay, 'Bursa'mızın ve aynı zamanda sektörün de önde gelen köklü markalarından Aroma, bu sezon da bizi yalnız bırakmadı. Yıllardır reklam desteğini esirgemeyen Aroma, geçen yıl bunu tozluk sponsorluğu ile taçlandırmıştı. Bu sene de yine tozlukta yer alacaklar. Aynı zamanda stadımızdan loca alarak da kulübümüze büyük bir katkı sağlamış oldular. Sağ olsunlar ürün desteğine de devam ediyorlar. Ben kendilerine gerçekten yürekten teşekkür ediyorum' dedi.

Sürekli yanınızdayız

Aroma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan vekili Sayın Mahmut Atom Duruk “Sizlerle bir arada olmaktan gururluyuz. Aroma geçmişte 5-6 sene tüm voleybol liglerine sponsor oldu. Atletizm konusunda çalışmalarımız var. Her zaman Bursaspor'un yanında olduk. Bu sene de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bursa Türkiye'nin simgesi bir şehirdir. Bundan sonraki yıllarda da sürekli Bursaspor'un yanında olacağız. Hep birlikte şampiyonluklara ulaşacağız. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum bize değer verdi takımında sponsor olarak yer verdi” diye konuştu.

Kaynak:Olay

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ORTABAĞLAR

14 Eylül 2018 10:10
Belliki komik bir rakama imza atılmış diğerleri gibi mebla yok
İlginizi Çekebilir
Özür dile Emre!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısı.
Alper ortaya çıktı...Bursa'ya gelen Alper Ademoğlu U21 Takımı ile antrenmanlara katılıyor...
Halk adamı ChedjouHerkesin geldiği günden itibaren kafasında soru işareti olan Chedjou şu anda başta Samet Aybaba'nın sonrasında da tribünlerin vazgeçilmez ismi haline geldi...