7 maç oldu!

11 Şubat 2018 14:58

Bursaspor, Süper Lig'te tam 7 karşılaşmadır galibiyete ulaşamıyor.

Bursaspor'da yapılan transferler, kamplar daha iyi günler gelecek beklentisini yaratırken takım uçurumdan aşağıya yuvarlanıyor. Son galibiyetini ligin ilk yarısında oynanan Konyaspor karşılaşmasında alan Bursaspor. O karşılaşmadan sonra oynanan karşılaşmalarda bırakın galibiyete yaklaşmayı Beşiktaş maçı dışında varlık gösteremedi.

Yönetim ve Teknik Heyet tarafından sürekli "düzelecek" ifadeleri kullanılırken, takımdaki vurdum duymazlık dikkat çekiyor. Beşiktaş karşılaşmasındaki mücadelenin devam etmesi umulurken bugünkü karşılaşma büyük hayal kırıklığı yarattı. Birçok kriz yaşayan bu konuda tecrübeli Ali Ay yönetiminin bu konuda nasıl bir yol haritası çizeceği merak ediliyor.

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursa 16

11 Şubat 2018 15:15
Yol haritası belli kendisini ve tayfasını alıp istifa edecek tek yol haritası bu.

yok böyle birşey

11 Şubat 2018 15:14
ne yol haritası bişey düşündüğü yok bu adamla bu iş yürümüyor bence mayısı beklemeden kongre kararı almalı daha fazla rezil olmak dokunuyor

BATTAL

11 Şubat 2018 15:36
Bu adamdan başkan olmaz dediğimizde Gerçek bir Bursasporlu arma sevdalısı diyen arkadaşlar. Bende arma sevdalısı gerçek ve koyu bir Bursasporluyum. Beni de başkan seçin. Kim ne derse desin vizyonu misyonu olmayan bir adam bu! Ne Ali Ay ne Le Guen nede bir başkası kimse armadan büyük değil! Olmuyorsa kabul et! Israr Etme İstifa Et..!

Murat

11 Şubat 2018 18:58
Mümkünse kiralıklar defolup gitsin. Kemboyada beste falan yapmayın. Yusuf tam bir kurusıkı, Şuraya açık olarak yazıyorum bu sahtekarlar lüks arabalarına binip dolçe vita hayatlarına devam ediyor. Bursaspor falan umrunda değil kimsenin. Olan bizim morallere oluyor, itin köpeğin diline düşüyoruz.

Ufuk can

12 Şubat 2018 21:50
Kimse kadroyu kötülemesin abi..şuan kadro baya kaliteli..sow ve Batalla nın olmadığı kadroda alternatif oyuncularımız Grozav ve Delarge olabiliyorsa kadro derinlikli demektir..kesinlikle bende Emin’im artık ki hoca da iş yok

Volerdam

11 Şubat 2018 22:43
Altımızdaki tüm takımlar ile deplasmanda oynayacağız. Geçen sene 38 puan ile kurtardık. Yeneriz diyebildiğim tek maç evimizdeki Malatya maçı, 38 puan olmamız için ise 4 maç lazım.

Niko16

11 Şubat 2018 18:04
Ligin kondisyon ve fizik olarak en kötü takımıyız, açık ara. Ligin en kötü hocasıda bizde. Lig biticek ne sistem var nede ilk 11 belli. Akhisar'ı gençleri Alanya'yı yenemizceksek kimi yenicez biz. Bizdeki yabancı hayranlığına sıçayım, le quen ne yaptığını biliyorsa ben eşşeğim hatta eşşolueşşeğim hatta ve hatta şeddeli eşşeğim. Başkan'ıyla IQ seviyesi düşük taraftarıyla ne idüğü belirsiz le quen ile ligin açık ara en kötüsüyüz.

karga

12 Şubat 2018 23:09
ne haritasi kardesim bu yönetim navigasyonla gitse yine kayip birakin kardesim olmuyo iste her sene kiriz mi yasayacaz bir iki üce benim kalbim dayanmaz

ozgur

12 Şubat 2018 08:08
ya başımıza ne geldiyse ama o gerçek Bursasporlu dediğimiz başkanlardan geldi zaten. bakın körüstana bakın bölükbaşına bakın altepeye bakın ali aya. rahmetli efsane başkan yazıcı için sözde fenerli diyorlardı ama bu saydıklarımın hepsini toplasak rahmetlinin tırnağı edemezler. yazıklar olsun.

Avrupali Timsah

11 Şubat 2018 21:14
Yol yok ki harita olsun ! Istifa etmek de bir hizmettir !
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'dan tüzük değişikliği talebi.Bursaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
Bursaspor taktik çalıştıTakımımız dün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü.
Bursaspor'a bloke cezasıProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu Bursaspor'u yine boş geçmedi.