80 bin Euro alacağımı ödeyin!

10 Ocak 2019 06:50

Bursa'da tek başına çalışmasına söylenen Jires Kembo, yönetime resti çekti. Kaynak: 80 bin Euro alacağımı ödeyin!

Tecrübeli futbolcunun 'Paramı verin, sonra gelin konuşalım. Ben de burada mutsuzum, ayrılmak istiyorum. Alacağım yatırılmadan benden hiçbirşey beklemeyin' dediği öğrenildi. 

Bursaspor yönetimi ile gönderilmek istenen Jires Kembo Ekoko arasındaki kriz bambaşka bir boyut aldı. Ligin ilk yarısında sadece 22 dakika görev alan, fazla kilolarıyla eleştiri oklarının hedefinde olan ve Teknik Direktör Samet Aybaba'nın Antalya kamp kadrosuna dahil etmediği tecrübeli futbolcuya Özlüce Tesislerinde tek başına çalışması söylenmişti. Ancak Fransız oyuncu Ali Ay yönetimine resti çekti. 

MASAYA OTURMAM

Kulüpten 80 bin Euro alacağı olan Jires Kembo, parasının bir an önce ödenmesini istedi. Mikrarı almadan hiçbir hamle yapmayacağını belirten Kembo'nun şu ifadeleri kullandığı belirtildi: 'Önce 80 bin Euro alacağımı ödeyin. Sonra oturur konuşuruz. Ben de Bursaspor'da mutsuzum ve ayrılmak istiyorum. Ancak param ödenmeden sizlerle hiçbir şekilde masaya oturmam. Benden hiçlir fedekarlık beklemeyin. Bursaspor'da yaşadıklarım öyle böyle şeyler değil. Kendimi değersiz hissediyorum.'

İHTARNAME ÇEKMİŞTİ

Bursaspor'la mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Jires Kembo'ya bu süreç içersinde birçok kez sözleşmenin feshi konusunda teklifler yapılmıştı. Ancak hiçbiri kabul etmeyen deneyimli oyuncu alacakları için kulübe birçok kez ihtarneme çekmişti. Kembo'nun menajeri de Bursaspor yönetimine geri dönüş yapmazken, Başkan Ali Ay'ın 31 Ocak'a kadar bu konuda izleyeceği yol merak ediliyor.

Kaynak: Olay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

AD

11 Ocak 2019 22:43
80.000 Euro alacağımı verin sonra konuşalım demiş. Benden hiçbir fedakarlık beklemeyin dediğine göre bu parayı alınca söyleyeceği söz ise: "bu göbekle artık futbol oynayamam ama, şimdi sözleşmede yazan geri kalan parayı ödeyin" olacak gibi gözüküyor.

İsmail

11 Ocak 2019 02:03
Ne kadar arızalı denyo varsa bu kulüpte çıkar... Elalem üç kuruşa adam alır eşek gibi oynatır takır takır gol atar... Bize gelen hanzolar hem oynamayıp yatarlar üstüne kulübü tehdit ederler... Kulüp kulüp değil ki dingonun ahırı.

erkan k

10 Ocak 2019 20:57
Bu herif alacağından geri kalmaz. Göndermeyin, Süründürün.

Ibo

10 Ocak 2019 20:32
Birakin kilolu davasini, adam bu haliyle maca cikinca kalitesi belli oluyor. Ali ay sen adam degilsin.

Ramizz

10 Ocak 2019 11:04
Ne karaktersiz çıktın sen be Kembo.Tamam işbilmez yönetimin yaptığı sözlesme zaten rezillik ama senin oynamaya niyetin yok be kardesim.Kardeşinin yanında yancılık yaparak Bursaspordan para kazanıyosun.
İlginizi Çekebilir
Ödeme yapılacak mı ?Yeşil Beyazlı kulüp bugün Sebastien Frey'e ödeme yapmadığı takdirde FIFA'dan çok ağır ceza alma durumuyla karşılaşacak. 825 bin Euro'luk ödeme yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. Aksi takdirde üç dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası kapıda.
Galatasaray'ın hedefinde bu kez de Burak varYusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak kapan Galatasaray Bursaspor'un genç oyuncusuna da kanca attı.
Bursaspor'da Shehu krizi atlatıldı!Bursaspor'da çektiği ihtarnamenin süresi önceki gün dolan Abdullahi Shehu'ya son anda ödeme yapıldı.