Açıklanan rakamlarda yanlışlık yok!

28 Mart 2019 06:50

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in yazısından alıntıdır.

Mali Genel Kurul’da Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz’ın açıkladığı 491 milyon liralık borç ile Başkan Ali Ay’ın duyurduğu 441 milyon liralık borç arasındaki fark da insanların kafasında soru işareti bırakmıştı... Bu durumu da hem Ali Ay’a hem de Yalçın Cambaz’a sordum... İkisi de aynı şeyi söylediler, onların ağzından ben de sizlere ileteyim...

Başkan Ali Ay; “Yalçın beyin hazırladığı bilanço 30 Kasım itibariyle... Biz ise Mart yani içinde bulunduğumuz ayı da hesaplayarak güncel borcu belirledik...  30 Kasım ile Mart arasında tabii ki de fark olacak.... Yalnız bu bile farklı yönlere çekildi. Ayrıca şunu da belirteyim, 441 milyon liralık borç Mayıs ayında 60 milyon lira daha düşecek.”

Yalçın Cambaz: “Bizim hazırladığımız tablo 30 Kasım’a kadar olan... Yönetim doğal olarak güncel borcu açıkladı... Arada fark olması doğal.”

Kaynak: Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Başkan, Ankara'ya gittiKonuralp Yeşil, futbolcu borçlarını sıfırladıklarını açıkladı.
İşte SMS kampanyasında son durum!Şuana kadar toplam 22 bin 754 mesaj atıldığı belirtildi. Bursaspor'un kasasına giren para 364 bin 64 TL oldu. Yeşil beyazlı taraftarlar ise sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla ilgi toplamaya çalışıyor. 
Tatlıoğlu'dan destekİYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu da mücadeleyi izleyenler arasındaydı.