"Adamı hasta etmesinler!"

19 Kasım 2017 18:15

Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen karakteri Çaycı Hüseyin karakterine hayat veren Alpaslan Özmol Bursaspor-Göztepe maçı öncesinde Bursa.com’a açıklamalarda bulundu.

Bursalı olduğunu ve Bursa’yı çok sevdiğini belirten usta oyuncu İstanbul yaşamından önce Teksas Tribününde güzel günler geçirdiğini ifade etti. İşte Alpaslan Özmol ile keyifli bir söyleşinin dikkat çeken ifadeleri.

ADAMI HASTA ETMESİNLER!

"Bugün buraya Bursaspor Kulübü Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkanı Fatih Pulat’ın daveti ile geldim. Daha önceden de kendisi ile tanışıyordum. Aslında buraya önceki haftalarda gelecektim ancak çekimlerimizin yoğunluğundan dolayı bugüne kaldı. Göztepe ile karşılaşacağız bugün sakatlıklarımız var ama inşallah takımı etkilemez bu durum. Zaten Göztepe’de kardeş takımımız onlara da başarılar diliyoruz. Ama Bursaspor bugün alacak maçı adamı hasta etmesinler (gülerek) güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Stadı inşallah coşturacağız. Maç erken saatte ama kazanıp mutlu olmayı istiyorum.” dedi.

ÇOCUKLAR DUYMASINDA DA BURSASPORLUYUZ

“Çocukluğumdan beri Bursasporluyum, Çocuklar Duymasın dizisinde bile her oyuncunun bir karakteri var. Benim de tabii ki Bursaspor’du. Dizi yapımcımız Birol Güven bana hangi takımlısın diye sordu, Bursasporluyum dedim. Eğer bana başka bir takımlı karakter yazarsanız benim taraftarım alınır dedim. Sağ olsun hoş karşıladı. Bursaspor sevdamızı dizide de yansıtıyoruz. Teksas tribününde bulunur yeşil-beyaz tezahüratında yeşili ben başlatırdım. Bursaspor aşkımız devam ediyor.”

DESTEĞE DEVAM

“Taraftarımız Bursaspor’u desteklemeye devam etsinler. Tüm Bursa halkının Bursaspor’u desteklemesini ve Timsah Arena’nın boş kalmamasını diliyorum. Tüm halkımız eşleri ve çocukları ile stadımızda bulunsunlar.”

Kaynak: Bursa.com - Adnan Batır - Muhammet Ali Özdemir

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Tez

20 Kasım 2017 03:11
Bursamızla gurur duydun. Sende bizim gururumuzsun...

ÇAKIRR

19 Kasım 2017 23:07
Gel kuleye çık reis

Kenan vts

19 Kasım 2017 18:33
Bide şu futbolculari soylerken bizi deli etmeseydi iyi olurdu bildigi gicik oldum
İlginizi Çekebilir
"Bana bir şey göstermeniz lazım"Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, bu akşamki antrenman öncesi futbolcularını sert bir dille uyardı. Özellikle genç oyunculara seslenen Aybaba, "Burası sizin için büyük şans" dedi.
Ekong'un mutlu günü Bursaspor Nijeryalı futbolcusu baba oldu. Ekong, dün akşam Afyon'dan ayrılarak soluğu İngiltere'de aldı.
Başkan Ali Ay'dan Jires Kembo talimatıBursaspor'dan ayrılmak istediğini açıklayan Jires Kembo'nun menajeri bu konuda devreye girdi.