Adaylıktan çekilirsem Bursa'dan kaçmam lazım

19 Haziran 2019 07:39

OLAY SPOR'a konuşan Mesut Mestan, merak edilen soruyu cevapladı, kesinlikle pes etmeyeceğini dile getirdi.

Mestan 'Ben bu işe hayatımı koydum. Yok öyle çekilmek falan. Böyle bir şey olursa eğer gidin beni akıl hastanesine kapatın. Kimsenin yüzüne bakamam. Reklam için biz bu koltuğa aday olmadık' dedi. 

Pazar günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurula tek aday girecek olan Mesut Mestan, OLAY SPOR'A çarpıcı açıklamalar yaptı. Zor bir göreve soyunduklarını ancak işin üstesinden geleceklerini ifade eden Mestan 'Ben bu işe hayatımı koydum.

Sosyal medyada yazıp, duruyorlar, Mestan Mestan adaylıktan çekilecek diye. Hayatta  çekilmem. Böyle bir şey olursa eğer gidin beni akıl hastanesine kapatın. Bursa'dan kaçmam lazım benim. Kimsenin yüzüne bakamam. Reklam için biz bu koltuğa aday olmadık' dedi. 

ALTYAPI İLE ÇIKARIZ

'Ali Ay oyuncu satsa bile düşüncem değişmeyecek' diyen Mestan şöyle konuştu: 'Herkes birşeyler söylüyor. Ali Ay oyuncu satarsa Mesut Mestan kaçar diye konuşuluyor. Yok öyle birşey. Kaçmak bize yakışmaz. Ancak ilk oturumda da söylediğim gibi, Ali Ay'ın oyuncu satmaması lazım. Böyle bir şey olabilir mi?. Fakat beni bu şekilde korkutamazlar, yıldıramazlar. Alt yapıdaki oyuncularla sahaya çıkarız ancak talip olduğumuz bu kutsal görevi yine de bırakmayız'

ELEKTRİĞİ ÖDEYELİM DEDİK

Mehmet Altıparmak'ın Akhisarspor'la anlaşması hakkında da konuşan Mesut Mestan 'En son Erzurumspor ve Gazişehir'i Süper Lig'e çıkaran Mehmet Hoca, düşündüğümüz, görüştüğümüz isimlerden biriydi. Ancak dışarıda şöyle bir algı oluşturdular. Korkutuyorlar insanları Bursaspor'dan. Paralar ödenmiyor, elektrikler yok vs... Doğal olarak teknik adam ve oyuncular başka kulüplerle görüşüyor. Elektrik parasını ödeyelim dedik, kabul etmediler. Biz hallederiz dediler. Ne oldu peki, ödediler mi?' diye konuştu.

Kaynak: Olay

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

MeyNur

19 Haziran 2019 10:21
Altape kaçtı saklanıyor..Sende kaçarsan ne zararımız olur ki?

hasan

20 Haziran 2019 02:54
ŞU ALTYAPIYA ÇIKARIZI BI ACSAN DA NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ANLASAK

Halim vural

19 Haziran 2019 16:18
Bırak mesut

Eski Teksas

19 Haziran 2019 23:30
Bazı kesimler Hayri Yazıcıyı aday gösterecekmiş lütfen adama sormazlar mı pardon nerdeydiniz diye ayrıca oyuncak ettiler Bursaspor u sanki derin Bursaspor un bilgisi olmadan AA adım atamaz onlar istiyor kimse kızmasın artık Bursaspor derinlerin elinde onlar ne isterse o olur kimse kimseyi kandırmasın 600 mılyon tl lik borç ile bağımsız başkan ancak FB de ki gibi AK u bulunur derin Bursaspor da ki sömürücüler oldukça çok çok zor artık sonumuz çok kötü buradan ancak BURSASPOR SEVGİSİ ile çıkılır o da on binler olur ,isek

Eski Teksas

19 Haziran 2019 16:43
Sevgili Bursasporlular en sonunda Bursaspor u yediler bitirdiler buna sessiz kalmak istemiyor isen formanı giy pazar günü Timsah arena ya gel oraya gelmen için üye olman ,a partili ,b partili olman,işçi ,memur olman HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL sadece BURSASPOR SEVDALISI OLMAN yeterli elinden hiçbirşey gelmiyor ise formanı giy gel orada sadece Bursaspor sevdanı ortaya koymak olsun sosyal medya dan bunu hep konuşalım sevgi her zorluğun üstesinden gelir en büyük güç on binlerin sevgisidir hepimiz organize olalım formalarımızı giyip maça gelir gibi timsah arena ya gelelim

Gol

19 Haziran 2019 16:15
Daha elektrik parasini odeyemedin bu borclari nasil odeyeceksin
İlginizi Çekebilir
Boluspor pusuya yattı Karadeniz temsilcisi, yüzde 20 pay almak için Umut Meraş'ın transfer olmasını bekliyor. 
Timsah güç depoladı  Timsah güç depoladı Yeni sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden Bursaspor, dünü çift çalışmayla geçirdi.
Karagümrük takviye yaptıBursaspor'da ligde ilk haftaki rakibi Fatih Karagümrük, Slovak futbolcu Erik Sabo'yu kadrosuna kattı.