"Adil bir yönetim göstermeye çalışıyorum"

09 Ekim 2017 16:20

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen bugün Bursa.com'da düzenlenen Tribün Özel programına konuk oldu.

Le Guen geride kalan maçları ve kadroyu dğerlendirdi. Le Guen, "Sezonun daha başındayız ama iyi ve kötü zamanlarımız oldu. Kayserispor maçındaki gibi kötü performanslar yaşadık. Kayserispor maçından sonra oyuncularıma da söyledim bu karşılaşmanın bir değerlendirmesini iyi yapmalıyız. Tamam Beşiktaş ve Galatasaray gibi takımlarla belki baş edemedik ama onlardan çok geride değiliz sadece biraz daha çalışmaya ihtiyacımız var.

Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde iyi olmaya çalışıyoruz. Evet fiziksel olarak çok iyi değiliz. Diğer takımlarla mücadele etmek için gelişim göstermeliyiz.

Geçtiğimiz sezon yaşananların farkındayım ve ben bu sorunları çözmek için geldim. Takımın kazanması ve daha iyi bir konumda olması için elimden geleni yapıyorum.

Elimdeki çok fazla oyuncu ile çalışıyorum. Yaklaşık 30 kişi ile çalışıyorum. Bu kalabalık bir ekip ile çalışırken hepsine adil bir yönetim göstermeye çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ff

10 Ekim 2017 10:30
he çok adilsin. batallanın yokluğunda denizi 90 dk oynatıo-p jorquera veya furkanı oynatmayarak. jorquera veya furkan denizden çok mu kötüydü.

Mithat

09 Ekim 2017 19:54
Eminmisin, Necid mi Deniz, Stancu veya Kubilay mı, Jorquera mı Bilal mı, Faty mi Merter mı?

asd

10 Ekim 2017 14:04
umarım bu yönetimden talimat alarak kadro kurmuyorsundur hocam yoksa bu kadro tercihleri ile dibe gidiyoruz
İlginizi Çekebilir
Siftah yaptıAfyon kampına dün akşam saatlerinde katılan Abdullahi Shehu, bugün ilk antrenmanına çıktı.
Samet Aybaba'ya sürpriz misafir!Bursaspor'un İntertoto döneminde Yeşil Beyazlı formayı terleten, şimdilerin ise Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Aybaba ile Günaydın görüştü!Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ile İdari Menajer Altuğ Günaydın, antrenman sırasında saha içinde görüşme gerçekleştirdi.