Ahmet Bozdemir'den çok konuşulacak açıklamalar!

16 Mayıs 2018 12:52

Bursaspor Kulübü Başkan adaylarından Ahmet Bozdemir Bursa.com canlı yayınında Tarık Çapçı ve Serkan Yetişmişoğlu'nun sorularını yanıtladı.

Bursaspor Kulübü Başkan adaylarından Ahmet Bozdemir, Bursa.com'a seçim öncesi dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Başkan olması halinde yapacakları transfer çalışmalarından bahseden Bozdemir, hedeflerinin büyük olacağını ve 3. sezonlarında şampiyonluk beklediklerini ifade etti.

Ahmet Bozdemir'in açıklamalarından öne çıkanlar:

"Biz en kötü günde bile olsa Bursaspor'un yanında olacağız. En kötü zamanda aday olarak samimiyetimizi gösterdik. Bursaspor menfaatleri için sabahlara kadar çalışıyoruz. Biz bu borcu bitireceğiz diye bir söz vermedik. Kim bu şekilde konuşursa yalan söyler. Dört firma ile görüşüyoruz. Dünyaca ünlü bir klima firması var görüştüğümüz ve geçtiğimiz yıl destek olmak istediklerinde Ali Ay kabul etmemiş. Ben Başkan olduğum takdirde Bursaspor'a katkı koyacak kişilerin ayağına giderim. Bursa'da çok sanayici var ancak çoğu Bursasporlu değiller. Katkı yapanlara da bir plaket ile teşekkür edilmemeli daha fazlası yapılmalı."

'Alex Song ile görüştük'

"Biz Alex Song ile görüştük. Kendisi Bursaspor'a gelmek istiyor. Ancak anlaşma yapmadık. Bursaspor menfaatlerine uygun olmayan hiç bir şeyi yapmayacağım. Sportif başarı için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Bursaspor'a 20 milyon €'luk bir kadro kurulmuş. Biz o paraya kadro kursak ilk üçe oynayan takım kurarız. Görüştüğümüz futbolcular serbest ve bonservisi olmayan oyuncular. Beni arayarak Bursaspor'a gelmek isteyen futbolcular var. Bana Bursaspor'da şampiyonluk yaşamak istiyoruz diyorlar."

'Sözleşmesi biten oyuncularla yolları ayıracağız!'

Takımda sözleşmesi biten oyuncular ile çalışmayı düşünmüyoruz. Denenmişi denemek gibi bir düşüncemiz yok.

Bursaspor'da sözleşmesi süren dört oyuncu ile yollarımızı ayıracağız. Boşu boşuna maaş ödemeyi düşünmüyoruz.

Hemen hemen ön anlaşma yaptığımız beş futbolcu var. Bizim imza yetkimiz olmadığı için resmi anlaşma yapamıyoruz. Ben Ronaldo'yu da getirsem, Messi'yi de getirem laf söylerler. Benim görüştüğüm yıldız oyuncuların maliyeti en fazla 1 miilyon 600 €

Batalla'yı göndermek için her şeyi yaptılar. Onu yollayan ilk başkan Erkan Körüstan'dı ve o yönetimde Ali Ay yöneticiydi. Şimdi neden kalması için bir çaba göstermiyorlar."

'Tek amacım Bursaspor'u şampiyon yapmak'

"Benim tek amacım Busaspor'u şampiyon yaparak Avrupa Kupalarına katılmak.

Bursaspor Yönetiminde katkı koyacak isimler ilgi alaka yok. O yönetimde sadece üç kişi ile görüşebiliyoruz.

İlk geldiğimizde önümüzü açacak şekilde 50-60 milyon liralık meblağı karşılayacağız. Ben Başkan Ali Ay'a kulübe verdiğiniz paranın evraklarını gösterin diyorum, göstermiyorlar.

Artık kredi çekecek ve menajerlere ödeyecek bir durumumuz yok. Başkan cebimden 50 milyon 100 milyon verdim demesin. Öyle bir şey yok! İlk sezonumuzda ilk beşiçinde olacağız altıncı olursak başarısız oluruz ve ZTK kazanmak istiyoruz. İkinci sezonda ilk 3 ve 3. sezonumuzda şampiyonluk hedefliyoruz. Öyle 10 sırada yer alırsak görevimi bırakırım.

Bana tribünlerden istifa tepkileri geldiği anda görevimi hemen bırakırım.

Ben futbol şube sorumlusu düşünmüyorum onun yerine sportif direktör olmalı."

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (34) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Çetin Demeç

16 Mayıs 2018 13:55
Ahmet Bozdemir açıklamalarınızı ve projelerinizi ayakta alkışlıyorum. Tam destek.

Aytekin Ünal

16 Mayıs 2018 13:39
Yeşil Beyaz İki yıldır Metin Korkmaz kulüpten içerimi girmiyor. Arkadaş sen nerde yaşıyorsun. Metin Korkmaz kulüpten dışarı çıkmıyor. Kolpacı sahtekar.

Şampiyon

16 Mayıs 2018 13:43
Kimse kusura bakmasın diğer adayların yanında olanlar için söylüyorum. Bu Başkan adayları içinde Bursaspor Başkanlığına en çok yakışan isim Ahmet Bozdemir.

Rıfat Özgür

16 Mayıs 2018 13:35
Yeşil Beyaz böyle yalanlara kimse inanmaz. Adam Bursaspora en fazla bağış yapan. Fakire fukaranın herzaman yanında olan yardım sever bir iş adamıdır. Haddini aşma.

Davut

16 Mayıs 2018 13:58
Benim oyum Ahmet Bozdemir'e

Admin

16 Mayıs 2018 13:53
Yorum yaparken kimseye iftira atarak bir yere varılmaz. Desteklersin desteklemezsin. Vermezsin oyunu olur biter.

Serdar senocak

16 Mayıs 2018 15:23
Bunlara kaldiysa klup elveda superlig hosgeldin amatör Lig

antibizans

16 Mayıs 2018 19:29
euro 6 tl'ye doğru giderken yabancı oyuncu almak intihardır.altyapı diyoruz o kadar

Dağ Yolu

16 Mayıs 2018 13:43
Böyle yorumlar yaparak Ahmet Bozdemir'e zarar vereceğini düşünen zihniyet. Çok yanılıyorsun. E tabi sende korkmakta haklısın. Daha güçlü ve yüksek sesle Ahmet Bozdemir.

kulüp çalışanı

16 Mayıs 2018 15:27
herkes atıp tutuyor milyon eurolar havada uçuyor kulüpte çalışan biri olarak yazıyorum 3 aydır bir kuruş alamıyoruz bayram geliyor inşallah seçime kadar bir ödeme yapılır ama hiç umudum yok kulübün bir geliri yok hepimiz ALi ayın şahsi olarak bir şey yapıp yapmayacağına odaklanmış durumdayız ama orda da bir umudum yok keşke her aday listesi bir loca alsa ve bunu da hiç olmaz ise seçime kadar yapsa belki ordan gelecek gelir ile maaşlarımız ödenir saygılarımla

Timsah

16 Mayıs 2018 22:30
Ali Ay'ı destekleyen net Bursaspor düşmanıdır ve menfaatçidir

Burcu yıldız

16 Mayıs 2018 15:21
Bölükbaşından beter yapar bursayı

Görkem Şen

16 Mayıs 2018 13:31
Yeşil Bursa Ahmet Bozdemir bu güne kadar Bursaspora 3 milyona yakın bağış yapmış bir insan. Hakkında atıp tutarken araştırıp destekli atın bari. AYIP. Komik oluyosun. (O bağışları senin annenin parasıyla yapmış olamaz herhalde)

Serdar Güneş

16 Mayıs 2018 13:50
Yeşil Bursa Metin Korkmaz kulüpten çıkmıyor ki ne girmesi. Ahmet Bozdemir sizi çok korkutmuş. Ama size kim bu aklı veriyorsa böyle adam vurmalar la iftiralarla hiç bir yere varamassın. Adam taraftarken yaptığı bağışlar ortada. Saçmalamışsın.

A. Bozdmr

16 Mayıs 2018 14:30
Benim de gönlümden geçen isim ama kadro geçen yıl ki gibi yeniden yapılanacak ve büyük ihtimalle yeni hoca gelecek. İnşallah ilk 5te oluruz ama ilk sezondan çok büyük konuşmamak gerekir. İlk istifa sesini duyduğunda da bırakma başkan..

Yusuf

16 Mayıs 2018 17:48
Bütün Başkan adaylarına saygı duymamız lazım işleri kolay değil inşallah işini bilenler gelir kim kazanırsa kazansın işimiz çok zor

Timsah

16 Mayıs 2018 22:34
Ali Ay menejer kulebe sokmuyorda transferi kendi muhasebecisi yapıyor takımın hali ortada borç iki katına çıktı Ali Ay dürüst adam ama

hüsnü baklav

16 Mayıs 2018 14:00
ali ay körüstan yönetiminden sende bölükbaşı yönetimindedin ikisini arasında ne fark var

Ersin Yılmaz

16 Mayıs 2018 15:19
Projelerini ayakta alkiskiyorum yazmış bir arkadaş hani proje nerde bu yazıda

Blue

16 Mayıs 2018 16:53
Vizyonu Alex Song olan bir baskan Bursaspor'u lig dusurur. Burada corbacilarin atip tuttuguna bakmayin, onlarin yaratilisi bu.

ahmet

16 Mayıs 2018 15:30
boş beleş işkembeden atıyorsun yok ilk sezon 5. lik ikincisi ilk 3 sonraki sezon şampiyonluk bırak bunları bu kulüp sizler gibi adaylar olduğu sürece batmaya mahkum hiç birinize inanmıyorum oy vermeyeceğim ayaklarınız yere değsin insanları boş hayaller ile kandırmayın

Selcuk yıldırım

16 Mayıs 2018 15:22
İki senede 3,lige götürür takımı

Yakup Ateş

16 Mayıs 2018 14:00
Ağzınıza sağlık. Projelerinizi çok beyendim. Gerçi Geçmişte yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı olduğunu düşünüyorum. Başarılar.

Manşet

16 Mayıs 2018 14:31
Yav Ahmet sen git bi kumda oyna gördünüz parayı geldiniz yine yok zor durummuş falan hangi zor durum sen zor durumdasın her halde beyler oyuna gelmeyin şuraya yazıyorum bu adam parayı bosaltir sonrada biz yönetim istifa diye aniririz bunlarda hay hay deyip kaçar sonra çok ararsınız Ali ayi ama o bile gelmez geri belediye başkanı sahip çıkarsa ne ala

Mehmet akca

16 Mayıs 2018 15:24
Proje diyor ortada yok.bolukbasini aratir bize.tek derdi isim yapmak

Berk Elçin

16 Mayıs 2018 14:02
Bu iş bitmiş. Hayırlı olsun. Başkan belli olmuş.

Ke

16 Mayıs 2018 13:48
Benim duyumlarımda aynı yeşil bursa gibi. Oy vereceğim aday neyazık ki yok. Doğru olan dürüst olanı desteklemek..

Timsah161616

17 Mayıs 2018 11:15
Ahmet Bozdemir, Recep Bölükbaşı'nın yönetiminde degilmiydi? O dönemde ibraz edilmeyen bir yönetimin icinden baskan mı çıkar. Oyum lemi keskin.

ahmet 1963

16 Mayıs 2018 17:03
adamin ne somut projesi var ne de tavri ali ay 2 vakasi olur

Ege

16 Mayıs 2018 13:57
Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.

Turan büyük

16 Mayıs 2018 15:26
Eyvah eyvah Bursaspor uma başkanlık yapacak bunlar.ikinci lig bekle bizi..

Önder Özen

16 Mayıs 2018 13:58
Ahmet kardeşime şunu sormak isterim bir sportif direktör ile çalışma isteği çok doğru ama önce Önder Özen ile anlaştık dediniz ancak Önder Özen bunu yalanladı hatta çalıştığı kurumdan sizinle yemek yediği için ihtar aldı . sorum şudur sadece kongreyi kazanmaya yönelik vaatlerde mi bulunuyorsunuz

trollcular

16 Mayıs 2018 14:20
Anlaşılan o ki Ahmet Bozdemir basmış parayı iki veledi oturtmuş klavye basına trolluk yaptırıyor Geçin Bunları Ahmet gibiler başkan olacaksa batsın bu iş

yesil bursa

16 Mayıs 2018 13:06
Sn. Ahmet bey sehirde tarafınızın borclu oldugu ve yıllardır borcunuzu odemeginiz insanlar var iken nasıl Bursaspora bir katkı koyacagınızı da ifade eder misiniz elle tutulur bir tek sey soylemiyorusunuz biz adaylardan birbirlerine laf atmasını degil ne yapacaklarını duymak istiyoruz ayrıca iki yıldır Bursasporun kapısından giremeyen Metin Korkmaz ve avanesi ile yaptıgınız Alex song gorusmesini nasıl acıklamayı dusunuyorsunuz
İlginizi Çekebilir
İşte Bursaspor’un Fenerbahçe maçı kadrosu!Bursaspor'un Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Timsah Arena'da oynayacağı Fenerbahçe maçının 21 kişilik kadrosu belli oldu.
Fenerbahçe'nin kadrosu belli olduFenerbahçe resmi internet sitesi, Bursaspor maçının kadrosunu paylaştı.
Mücadele Et Yeter!Zorlu Fenerbahçe maçı öncesinde Bursaspor resmi Youtube kanalından bir video yayınlandı.