Ali Akman için erken

16 Ocak 2019 04:37

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba kamptaki performansı ile öne öne çıkan 16 yaşındaki Ali Akman için değerlendirmelerde bulundu

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba kamptaki performansı ile öne öne çıkan 16 yaşındaki Ali Akman için yapılan değerlendirmeler için henüz erken olduğunu belirterek, “Potansiyeli olan bir oyuncu, daha çok zamanı var, kendisini daha da geliştirecek” dedi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İsmail

16 Ocak 2019 15:13
Bizim basına kalsa hemen oynar,leblebi gibide goller sıralar.

Memo

17 Ocak 2019 01:31
Gol de Atalım mı çocuk adam hı hı tamam

Hk

16 Ocak 2019 12:37
Beşiktaş babeli sattı boşta olan volkan şene çengel atarsa şaşırmayın. Bende istemiyorum ama 1.5 sezonluk çok düşük kontratla inza atılsın yoksa ah vah çekeriz. En azından ne vereceğini bildiğimiz bir oyuncu. Madem ki bu iş profesyonel bir iş, biz parasını vereceğiz o da oynayacak bu kadar basit.

Kazim

16 Ocak 2019 10:06
Hoca sende anladın bizim sasan olduğumuzu onun zamanı var bu erken senin aldıklarınin zamanı geçmiş bu na ne diyeceksin adamları gönder mek için as kadroda şans verme toplama takım yap sen kamp yaptın as kadron nerde
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.