Ali Ay : İnce ince doğrandık

17 Mart 2019 22:25

Bursaspor Başkan Ali Ay, Galatasaray maçından sonra sert açıklama yaptı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den de konuyla ilgili açıklama geldi.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Galatasaray maçı sonrası şunları söyledi: "Bu akşam herkes görecek. Penaltı penaltı mıydı? Sarı kartları göreceğiz. Çok bir şey söylemeye gerek yok. VAR sistemi yüzünden en az 10-12 puanımız gitti. VAR sistemini destekliyoruz ama bu kadar da tek taraflı olmaması lazım.

Bu akşam hakem triosu... Şu ana kadar hakemlerle ilgili hiç konuşmadım ben. Çocukların emeklerine yazık. Penaltı kesinlikle doğru değil. Emre Taşdemir, ikinci sarıdan atılmalıydı. Fatih Hoca fark ettiyseniz onu hemen dışarı aldı. İnce ince doğrandık resmen."

Başkan Ali Ay'ın bu söyledikleri Fatih Terim'e soruldu. Terim şöyle cevap verdi: "Sayın başkan yukardan seyrediyor. İnce ince mi doğrandık yoksa biz kalın kalın mı doğrandık daha önce, ben bir şey demek istemiyorum."

Kaynak : Enbursa.com - http://www.enbursa.com/haber/ali-ay-dan-aciklama-54740.html

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

1616

18 Mart 2019 08:20
Sen de bizi 3 yıldır motorlu testere ile doğruyorsun bizi Ali bey.!

Eski teksas

17 Mart 2019 23:42
Türkiye de senin kadar karaktersiz biri yok Fatih Terim kapa çeneni

16texas1963

17 Mart 2019 23:21
Sampiyon takimi ne hale dusurdun kendi evinde kacinci macinda hakkin yeniyor seni sallayan yok takimida dusurdun kina yakin artik surunmektense duselim kac yildir istanbul takumi yenemiyoruz siradan anadolu takimlari bile yeniyor fark atiyor devre arasi transfer yapmadinya bir kac milyon dolarin hesabini yaptin takim dusunce kac milyon dolar girecek bir tarafimiza gorursun diyecemde zerre kadar umrunda degil tabi

yo

18 Mart 2019 10:04
yanlış şampiyonluk sezonunda bursaspor hakemleride bitirirdi sen hocaya gvendiğn icin bursaspor küme düşecek hocanda iş yok bekle görerek ören biti oiş gecmiş olsun iki sıfır ilk yarı evindesin tribün dolu kümede kalma macı verilmez o mac samet boş samet kov bunu başkan prestijini saygını kurtar batıyorsun

İbo

17 Mart 2019 22:40
Aa konuşabiliyormuş bu !

AÇIK ÇAĞRI

18 Mart 2019 09:39
BİZ BURSA SPORLULAR OLARAK ARTIK BU İŞİN BU YÖNETİMLE GİTMEDİĞİNİ VE GİDEMEYECEĞİNİZ BİLDİĞİMİZ İÇİN TÜZÜĞÜMÜZÜN 26.5 GÜNDEM MADDESİNDEKİ GENEL KURULA GÜNDEM MADDESİ EKLEMEDE DEDİĞİ GİBİ KATILANLARIN 10 DA 1 KADARININ İMZASIYLA GÜNDEM MADDESİNE EKLENİR DİYOR 23 MARTTA YAPILACAK OLAN MALİ GENEL KURULUN GÜNDEMİNE SEÇİMLİ GENEL KURUL TARİHLERİNİN BELİRLENMESİ ÖNERGESİNİ VERECEĞİZ DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Bursaspor 1963

18 Mart 2019 07:39
Acaba gsnin hakki ne zaman yenildi acaba fatih terim?sonra aciklama yapmazsin tabi

hrryt

18 Mart 2019 06:34
sen 3 senedir kalın kalın doğruon.basta baskan pasif olunca hakem camiasıda sallamıyor

fevzi.

18 Mart 2019 00:52
devre arası transfer yapmayarak sen de kalın kalın doğradın.bursaspordan çok reklam peşinde bu adamlar.para mara verdi alayı yalan medya şişirmesi.adam olay tvde ben zengin değilim kefil oldum banka kredisine dedi.o kredi de nerelere gitti kazmaya küreğe gitti.menajerlerle dans yaparken bizim yöneticiler millet domatesi topraktan alıyordu ucuza!başarısızların şu bu oldu mevkiilere geldiği yer canım bursam ve ülkem.hakem yavşaktı hak yedi onu hep biliyoruz ama bilmeyen aytaç gibi beyni fazlaca gelişmemiş kazmalar.üç maç kurtarsa on maç kaybettirir böyleleri.ulan yok pozisyonda belhanda kendini atmaya yer arırken dibine kadar girer mi adam başka oyuncu da vardı kademede.futbolcuda zeka çok önemli agacım yoksa böyle düşmeme mücadelesi verirsin başkanda da zeka önemli bu başkana 100 milyon dolar ver doldurur kazmaları gerisini de borç ödedim der taraftarın çoğu belediyeci olmuş eksilerden belli zaten!siyaset köklemesine dalmış yazıcı dik duruş faso fiso hepsi unutuldu.
İlginizi Çekebilir
'1 deplasman masrafı benden'Bursaspor'un eski yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçtürk de yaptığı konuşmada, yeni sezonda 1 deplasmanın masrafını üstleneceğini söyledi.
İmza aşamasına getirdiğimiz oyuncular ve teknik direktörler varBursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan
Bursaspor şirketleşmek zorundaÖztürk Yazıcı'nın kongre konuşması