Ali Ay açıkladı. Sow ne kadar alacak?

13 Ocak 2018 14:24

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay transfer ettikleri Moussa Sow hakkında basın mensuplarına açıklama yaptı.

Başkan Ali Ay" Sow şimdi Bursa’ya geldi ama ben her zaman şunu söylüyorum, imza atmadan henüz kesinleşmiş bir şey yok. Önemli olan imzaları atmamız, evet anlaştık. Yarın sağlık kontrolünden geçecek veya pazartesi günü. 6 aylık bir anlaşmamız var. 800 bin Euro bu 6 ay içerisinde. Çünkü Sow bayağı bir parayı da bıraktı geldi buraya. Ben buradan öncelikle kendisine çok teşekkür ederim çünkü başka kulüpler de vardı, bizim haricimizde. Hatta İstanbul kulüplerinden de vardı biri.

Ben Bursaspor’a söz verdim, Bursaspor’a gidiyorum dedi. Ben öncelikle kendisine teşekkür ediyorum, taraftarımızın da hepimizin de gördüğü bir şey vardı gol atmakta biraz zorluk çekiyorduk. Hocamın da tanıdığı çok iyi bir futbolcu. Biliyorsunuz menajeri de bizim Ricardo Faty’nin menajeri. Acaba olur mu diye düşünürken, iş gerçekleşti. Hocamız da çok memnun. Özellikle o da tebrik etti. İnşallah Bursaspor’a faydalı olur. Bu transfer konusunda bayağı bir paranoyak oldum ben çünkü neticede futbolcuyu ne için alıyorsunuz, takıma katkı olsun diye alıyorsunuz ama bazı futbolcularımızda bunu göremedik. Uyum sağlayamadık, bazı sakatlıklar girdi devreye onun için çok ince eleyip sık dokuyoruz ondan sonra alıyoruz. Onu başardık çok şükür. İnşallah takımımıza Sow da şov yaparak dönecek." dedi.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (4)

Yorum Ekle

Binbaşı

13 Ocak 2018 14:29
Eleştirdiğimiz kadar tebtik ve övgüyü de hakediyor. Sow bu şartlarda transfer edilebilecek en iyi hücum futbolcusu. Gercekten bravo BAŞGAN, adamsın.

AdAm

13 Ocak 2018 16:12
Herkes senın gıbı cefakar bursasporlu olsa keşke başkanım

16spor

13 Ocak 2018 17:06
helalin var başkan geçen sene ki hatalarını yapmadın bu sene malesef paralı bir zamanda da gelemedin,lakin ALLAH CC dağa göre kar verirmiş,senden önce ki iş bilmez kulübü soyduranlardan sonra yine aynı tüpler bu camiyaya başkan olsaydı işte o zaman bizim anca küllerimizi savururlardı, ALLAH sana yardım etsinde devam et ,İnşAllah.Ben bun kelimeleri buraya yazarken ,geçen senen sonunda şayet Ali Ay istifa edip gitseydi en çok sevinenlerdn biri olarak yazıyorum,Fakat hayat böyledir,ders çıkaranlar yada çıkarmayanlar diye ikiye ayrılsada ,sonuç olarak ikiside ders diye okutulur.

zeki

13 Ocak 2018 23:04
bursasporlu olmuyanlar nasılda kendini kıskanclıktan belli ediyolar...........................gidin baska yerde yorum yapın ............................................................................................................

şemi karanar

15 Ocak 2018 19:22
Başkanım Allah yar ve yardımcın olsun.Zor işlerin altından kalkmaya çalışıyorsun.En büyük dileğim bursasporu düzlüğe çıkarmandır.Olurmu neden olmasın.

Ömer

13 Ocak 2018 16:47
Sow iyi transfer. Yalnız sov' 5 aylığına 800 bin euro verip twumasi ye tapusuyla 2.3 milyon vermemek çok saçma

Bd

13 Ocak 2018 17:04
Basketciler ne alacak baskan üçün birini mi?

Serkan k.

13 Ocak 2018 15:59
Yarım sezon oyuncuya 800 bin euro oduyosun. Hemde katarda 2 günde bir antrenman yapıyor. Sonra para yok.
İlginizi Çekebilir
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.
Temlik ve rehin koyma iptalBursaspor'da Denetim Kurulu dün önemli bir olaya imza attı.