Ali Ay bombaladı!

14 Ağustos 2017 20:45

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Bursaspor TV canlı yayınında konuk oluyor.

Bursaspor TV canlı yayınına konuşan Ali Ay "Samuel transferinde kulübü 1Milyon Euro nakit istiyor. Menajeri ayrı bir para istiyor. Bu iş olmayacak gibi. Yarın öğlene kadar cevap bekliyoruz. Kanat konusunda ayrıca üç oyuncuda alternatifimiz daha var. Sadece  birisi basında çıktı. Üç kanat oyuncusu daha alacağız dedik. Delarge geldi. En az bir kanat daha alacağız. Bu iki de olabilir. Bir de sağ bek alacağız.  Ancak oyuncu almak kadar satmak da önemli. 10'a yakın futbolcu var. 500 Bin Euro alan oyuncular var. O isimleri satmak istiyoruz. Tüm bunlar 1-2 gün içinde netleşebilir. Hernani ve Twumasi için beklemedeyiz. Olmazsa onların da alternatifi var ve onlarda iyi oyuncular. Bursaspor kanatsız kalmayacak. Kimse merak etmesin. Ben, Le Guen ve scout ekibimiz beraber anlaştığımız oyuncular üzerinde yoğunlaştık. Tamamen koordine bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Benim en nefret ettiğim şey dedikodu. Bursaspor camiası malesef öyle bir camia olmuş ki bazıları buradan nemalanmak istiyor. Eleştiri olacak ancak belden aşağısına olmasına karşıyım. Ben her şeye açığım. Şeffaflık sadece benim zamanımda çıktı." dedi.

Ali Ay, Delarge transferi ile ilgili olarak konuşmasının devamında "Biz her şeyi kanuni olarak yaptık. Delarge’nin transferinde  kulübüyle anlaştık. Viyana'da Delarge'nin menajeriyle konuştuk. Kulüple görüşün dediler. Benim bu transferde bir yanlışım yok. Ama eğer onun yanlışı varsa kendi cebinden ödeyecek mi? O gazeteci beni hep arayıp duruyordu. Ben de engelledim. Ondan sonra böyle oldu zaten. Bursaspor'u karıştırmak istiyorlar ki şimdiye kadar hep karıştırdılar. Biz bugün varız, yarın yokuz. Bursaspor hepimizin. Birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Bence o 400 Bin € ile uğraşacağına şehrin dinamikleri ile oturup Bursaspor’a kaynak yaratmaya çalışsınlar. Şehrin sanayicilerini Bursaspor’a destek olmaya davet etsinler. Bu işi tamamen kapatmak lazım. Bizim en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberlik. Delarge’nin menajeri kulüple anlaşmışsa bana ne? Ben oyuncuyu kulüpten resmi evrak ile alıyorum. Bu iş artık tamamen menajerlerin çevresinde dönüyor. Biz Viyana’da Admira Wacker ile görüşüp bonservisini aldık." ifadelerini kullandı.

TARAFTARIMIZ YANIMIZDA OLSUN

"Taraftarımız yanımızda olduğunda yenemeyeceğiz takım yok. Eksiklerimiz elbet var. Bu eksikleri tamamladığımızda her şey güzel olacak. Ben Bursasporluyum. Babam, annem hep Bursalı. Ben istiyorum ki stadyumda bacak bacak üzerine atıp rahat bir Bursaspor izleyeyim. İnşallah güzel günlerimiz olacak."

SAHAMIZ YENİ SEZON HAZIR

"Hibrit çim için zeminimiz hazır. Hibrit çim ekiminde sorun çıkarsa biz şimdiki sahamıza Alanyaspor maçımızı oynayabiliriz. Stadımız maça hazır hale geliyor. Ben stadımızı dolu olarak görmek istiyorum. Taraftarımız Başakşehir maçında bizi çok güzel desteklediler. Maç sonu olan görüntü ise gözlerimi yaşarttı. Siz Bursaspor’u asıl milli maçın ardından seyredin. Çok güzel takım olacağımızı ümit ediyorum."

VOLKAN İLE GÖRÜŞTÜK

"Volkan Şen ile görüştük. Kendisini bu takıma gerekli olduğunu düşündük. Menajeri ile görüştük ancak şartlarda uyuşamadık ve şimdilik bu transferi rafa kaldırdık. Kısır çekişmelerden kurtulalım. Bursaspor için neler yapabiliriz bunları tartışalım. Bana proje ile gelin. 10-15 milyon gelir getireceğini söyleyin. Bunu beraber planlayalım. Turkcell ile bir görüşme yaptık. 516 hatlarımızı alıp kulübümüze destek olmalıyız. 5 milyon lira gelir bekliyoruz. Altyapımız için THY ile 3,5 milyon liralık sponsorluk anlaşmamız olabilir. Bunlar için çalışıyoruz. Bursa'da İstanbul takımlarını tutan sanayicilerimiz var. Bursalı olup nasıl böyle bir şey olabiliyor anlayamıyorum." 

PSG'DEN OYUNCU İSTEDİK 

"Bana neden kiralık oyuncu alıyorsun diyorlar. Agu 20 milyon Euro. Alın o zaman bonservisini. Badu 8 milyon Euro buyrun alın. PSG'den 19 yaşında sağ bek alacaktık. Ama PSG, yüzde 80 oynatma şartı koyunca hoca "garanti veremem" dedi ve vazgeçtik. Yüzde 80 oynatmazsak 1 milyon Euro cezası olacaktı

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (58) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

4 TRANSFER

14 Ağustos 2017 22:02
Kardeş Sol kanat Sağ Kanat Forvet Sağ Bek ihtiyacımız var 4 Tane görülüyor ! Delarge ve Jorquera 2.yarı oyuna alabileceğiniz hamle oyuncularımız olur Çıkmışsınız bide diyorsunuz Kubilay Deniz Stancu çok kaliteli oyuncular Adamlar Rodalleganın yerine Burak Yılmazı getiriyor siz hala Kubilaydan Stancudan Denizden medet umun pes yani...

Bursa Aşığı

14 Ağustos 2017 23:06
Sayın Ali Ay, sizin ne kadar Bursa'lı ve Bursasporlu olduğunuzu yakından biliyorum. Tüm ailenizle birlikte işin içine dahil olduğunuzu, kendi işlerinizi aksattığınızı, ailenizden gelen "abi bırak .." serzenişlerine "bu şartlarda olmaz" diyerek devam etmeye çalıştığınızı takdir ediyorum. Ancak Bursaspor camia olarak kurumsal olamadı. Profesyonel yöneticiler işbaşına gelemedi. Bursaspor'u çok seven ya da çok parası olanların başarılar getireceğini sandık. Her nasılsa yaşadığımız bir şampiyonluktan sonra (başta kendim) taraftar olarak büyük beklenti içine girdik. Her yıl en azından ilk beşe oynarız sandık, yeni şampiyonlukları kovalarız sandık, yanıldık. Bursaspor profesyonelce yönetilemiyor. Bir transfer sürecimiz, bir standartımız bile yok. Her yıl aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Yönetim bir ekip işidir. Bu maalesef bizde yok. Klavye kahramanı taraftarlar gibi veryansın etmeyeceğim ama inanın ümidimi yitirmeye başladım.

Arnavut

14 Ağustos 2017 20:57
İyi niyetlisiniz ama yeterli değilsiniz lütfen bursaspora baskan olmayıp da destek olabilirsiniz bu taraftar sizi asıl böyle yüceltir bu sezondan sonra lütfen doğru düşünün sayın Ali AY.

Pes artık

14 Ağustos 2017 21:55
500 bin Euro alan adamlar var diyorsun.O çöpleri sen aldın.Merter,İsmail,Furkan,Sane,Jovic,Sercan say say bitmiyor başgan.

ff

14 Ağustos 2017 21:29
sen bu taraftara müstehaksın. hakediyor bu taraftar

Taner taş

15 Ağustos 2017 00:07
Atalarımız boşuna dememiş çok laf yalansız olmaz öyle takım kurcaz böyle takım kurcaz tabanca tüfek olucaz derken sapanla kuş avına çıkartıyorsun bizi 2 gün 3 gün diye diye ve bunu nerdeyse hergun diyorsun yok en kral bursalıyım yok anam bursalı yok babam bursalı YETER ULAN YETER yaptığın iş 2 tane kiralık oyuncu almak yeni sloganın TABANCA TÜFEK YALAN SAPANA DEVAMM...

Efsane

15 Ağustos 2017 00:05
Eleştirmiyeyim diyorum zorla söyletiyorsun. Başkanlıktan anlamayan başkan bu kulüp yıllardır yönetiliyor. Bursaspor büyük bir camia sen medyanın önüne çıkınca önce ne konuştuğunu bilecek. Fabrikada patron olmaya benzemez bu işler. Sen bukulübü yönetirken bazı şeyleri unutmayacaksın.Şampiyon olmuş bir takımın başındasın. Biz senin ağzından çıkan kelimelere dikkat ederiz sen niye dikkat etmiyorsun bizi rezil ediyorsun geçen sene neler oldu iyi biliyorsun ders çıkartmak yerine saçma sapan konuşmalar. Socut ekibin birkere tam bir fiyasko aldığınız oyuncular meydanda. Allah tan pal leguen ile anlaştı n sayesinde biraz düzgün oyuncuları aldırıyor. Senin çileklere baksak reçel oluruz. Her gün bu siteye girip transfer haberlerini okuyorum. Ben vakıf köyde büyüdüm. İnan senin kadar ne konuştuğunu bilmeyen birbaşkan görmedim desem yalan olur sende o beceriksiz başkan karın içindesin. Lütfen yanlış anlama ama seni eleştirmek istemiyorum ama se zorla kendine bunları yazdırıyorsun. Efsane olmak varken rezil başkan olmayı tercih ediyorsun. Sana daha ne diyeyim

tyncaky

14 Ağustos 2017 22:17
yav bu takım gol atamıyor gol gol bunlar hala neyin kafasını yaşıyorlar kanat adamları alın tammda golü kım atacak ben mi? diğer takımlar transfer dönemini bitirdi biz hala 2 kanat alıcaz sağ bek alıcaz forvet alıcaz öle mi güldürmeyin adamı yaww şunu kabul edin kardesim siz değil gecen sezondan ders çıkarmayı kopya bile çekemezsiniz...bırakın ve gidin

E.ÇETİN

14 Ağustos 2017 21:31
NE BOMBALAMA AMA NE BOMBALAMA! ATOM BOMBASI OLSA KENDİ KADAR YER YAKAR! AMA DELARGE OLAYININ ARDINDA PİS KOKULAR GELİYOR..!

Yeşil timsah

14 Ağustos 2017 23:31
Yok iyi niyetli yok bilmem ne.Kimse kimseyi kandırmasın.Başkanlık dönemi bittiğinde ne stadın önünden geçecek ne de kulübe bir faydası olacak.Bu camiaya başkanlık yapmış veya gelecekte yapacak olanların yüzde doksanı gibi hizmet etmesi gerekenlere hizmet etmiş ve kendi reklamını da yapmış olarak ayrılıp gidecek.Biz de rahmetli Yazıcı gibi sadece bu kulübe hizmet etmek amacıyla o koltuğa aday biri çıkar mı diye ümitlenmeye devam edeceğiz.

Semturano

14 Ağustos 2017 21:51
Hepsi tamamda al şu samuel'i artık yok kulübü 1 milyon istiyor menajeri ayrı para istiyormuş, bedavaya mı getirecek menajer adamını.sezon başı 20 milyon maaş bütçemiz var ve 5 milyon bonservise verebiliriz demiştin ama 1 milyonluk adamı alamıyorsun daha... Olmadı tanıdık varsa ya bjk ya başakşehir yönetiminden yardım iste başkan yarın sabah uçağıyla gitseler öğlene kadar bitirirler transferi bizim için, sende birşeyler öğrenirsin yanlarında.. 8 aydır kanat bekliyoruz yeter ulan !!!!

YataruM

14 Ağustos 2017 21:29
Kanat da kanat, golü kim atacak? Yardımcı forvet Stancu mu, kazma Kubilay mı,bitik Deniz mi, kadroya almadığın Necid mi? Çöplüğe döndürdüğünüz takıma Delarge gibi yeni çöpler ekleyeceğinize düzgün adam alın.

fd

15 Ağustos 2017 00:59
bu kadar beceriksiz yönetimi bu taraftar görmedi hırsızını hainini gördü ama bu kadar beceriksizini görmedi

Keskin

14 Ağustos 2017 21:55
Senin projelerin 15M getirdimi? Gectim 15i iki tane para edecek futbolcun var mi geldiginden beri aldigin.. birak aldiklarinin para etmesini. Elde olan oyuncularida satamiyosun. Ondan sonra dinamik diyosun dinamiti koydular diyosun.. sen futbol klubu baskanisin paranin gelecegi yer futbolcu!!! organize sanayi bolgesi degil.. sen bacak bacak ustune atmak istiyosun seref turbununde, bende bi maci takla atmadan kendime ve cevreme zarar vermeden izlemek istiyorum. Para harca oyuncuya, bul bulustur al getirisi olan topculari en kisa zamanda. Ondan sonra bacak show mu yapiyon amuda kalkiyon naparsan yap. Su turbundeki corbacilarada el at dicemde onlar seninde isine geliyo. Onlar olmasa bu kadar da kalamazdin ya

1606

14 Ağustos 2017 21:26
Her cümlesinde olabilir olabilir başka dediği bişey yok. Türcelle anlaşma olabilir THY ile olabilir. Kanat transferi olabilir. Zaman kazanmak için yapıyo milleti oyalıyo.

aaa

14 Ağustos 2017 21:26
ali dede sen bacak bacak üstüne evde at rahatçana tv den seyredip takıma destek olabilirsin olurmu

Yesil

14 Ağustos 2017 21:22
Açıklamada adamı yalanlayan hiçbir şey yok lafı döndürüp duruyor, banane kulübü menejer ile anlaştı ise demek ne demek...Gyan a 7.5 milyon euro ödemeye hazırdın birden vazgeçtin....??????? Kayseri 1.5 m euro ya aldı...adam bir de sana laf çaktı..cevap veremedin???? Delarge ise 50 bin euro verip almamış biz uzun araştırmalar sonucunda 400 bin euroya aldık... Yazık ettiniz benim canım kulübüme...yiyinde dibini sıyırmayın... yazıklar olsun hakkim geçiyorsa helal etmiyorum..

Kenan vts

14 Ağustos 2017 21:02
Senden ne baskan olur nede koye muhtar defol git bu takimdan sefaflikmis hadi ordan.

Mustafa

14 Ağustos 2017 21:01
Her açıklaması bir öncekiyle çelişen bir başkan...

Yeşilli

14 Ağustos 2017 23:42
Sayın başkanım klüp duygusal yaklaşımla yönetilmez profesyonel yönetici gerekir hoca ve futbolcular profesyonel yönetici Ler amatör bu böyle olmaz çok geçmeden kongre çıkış bu geç olmadan inşallah

Özlüceli

15 Ağustos 2017 00:40
Allahım sen bizi nelerle ve kimlerle sınıyorsun yarabbim. Kabus gibi resmen, yalanın dolanın beceriksizliğin içinde boğuluyoruz, artık yeterrr...

Zlatan

15 Ağustos 2017 00:57
En büyük taraftar bizde ama kötü başkan da bizde. :/

Murat

14 Ağustos 2017 23:56
Ya kardesim bu neyin kafasi ya lig basladi lig tatil bitti kamp bitti lig basladi ali dede hala transfer diyor ya ulan senin ciftliginmi bu kulup

Delarge

14 Ağustos 2017 23:36
Yani 3 kanat alacagız deyip delargeyi aldık 1 kanat daha alacagız cümlesi bile hiç birşey beklememiz gerektiğini cok acık gösteriyor.

BURÇ

14 Ağustos 2017 21:06
ALİ AY OKU BUNLARI.. HERŞEYİ KONUŞTUNUZDA BİLAL E FURKANA VEİLEN BEDAVA PARALARI KONUŞMADIN. PARA YOK PARA YOK DİYORSUN, MERTERE BİLALE FURKANA JOVİC JOHM A VERİLEN PARALARI HESAPLA, ÇIK DELİKANLI GİBİ KONUŞ TELEVİZYONDA. İYİ NİYETLİSİN, İNSANLIĞINA LAFIMIZ YOK, SANA KÜFREDENLERE BİZ DE KARŞIYIZ BAŞKAN AMA BOŞ TOPÇULARI GETİRİPTE PARA YOK DEME. GYAN FİYASKO OLDU ZATEN. BAŞKAN ÇIK BUNLARI KONUŞ TELEVİZYONDA, YANINA SENİ HERYERDE SAVUNAN ADAMLARI ALMIŞSIN, SIKIYSA BİR TARAFTAR GRUBUNU ALSANA TELEVİZYONA? BAŞKANIM ADAM GİBİ ADAMSIN AMA BAŞKAN DEĞİLSİN.

ÇAKIRR

14 Ağustos 2017 21:08
Samuel de yalan oldu bu adam transfer yapamaz

Mey Nur

14 Ağustos 2017 22:01
Lig başladı haberi yok..

ortabağlar

14 Ağustos 2017 21:13
Git kanat al transfer yap artık bıktık.

Ege_16

14 Ağustos 2017 21:07
Ekmek yediğin kaba tükürmektir Bursa'da kazanıp bizansı desteklemek !

NİHAT

15 Ağustos 2017 12:55
LÜTFEN BAŞKAN SOL AÇIK-SAĞ AÇIK VE SANTRAFOR ALMADAN KONUŞMAYIN.

Gol

15 Ağustos 2017 00:26
Sadece volkanı ve iyi bir forveti getirebilsen tüm hava değişecek deniz john kubilay ve stancu ile bu şig bitmez

Kamil Sönmez

17 Ağustos 2017 16:26
Agu ya kim 20 Milyon Euro Bonservis Öder ? Biri çıkarsa söyleyin her ürettiğim malı o kulübe satayım ben..

o.gazili timsah

15 Ağustos 2017 21:17
Ali ay düś artık Bursaspor'un yakasından sen bizi uçuruma sürükliyorsun defolun

Doğuş Peker

15 Ağustos 2017 17:07
ŞEYTAN BİLE DAHA YAKIŞIKLI GELER BU KARA GÖZLEREME HAİN BAŞKAN BECERİKSİZ BAŞKAN KAYODE yi Geterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Sportmen19

15 Ağustos 2017 16:58
Olmuyor başkan bırakın daha paralı başkan gelsin rakip takımlar nasıl transferler yaptı para olsa keşke 15 milyon koysaan masaya

Eskiteksas

15 Ağustos 2017 16:52
Büyüksün başkan en büyük başkan sensin devam et böyle guzel

İsm ai l Fan atik

15 Ağustos 2017 16:16
400.000 çok küçük bir rakammı? Beyefendi bu iş mide bulandırıyor tıpkı Gyandaki gibi kulübün neden battığı ortada. Niye adamlar sana para versin Burssporun 1 kuruşu bile değerli diyorsun ne hikmetse hep Kayseriyle çarpışıyorsun onların 500 verdiğine 2milyon veriyorsun. Onlara bedava sunulan oyuncuya 400.000 bonservis ödüyorsun. Ağlak ve iş bilmez seni.

Şükrü

15 Ağustos 2017 16:09
Birde Uğur Engin diye bir lavuk çıktı Bursasporun başına. Orhan'la Süha'ya özendi heralde ama onlar bile bu kadar bel altı yapmadılar Başkana. Bu Uğur denen adam başka model

Yagiz

15 Ağustos 2017 11:05
Bizim kadromuz güzel ilk onbirde katkı yapilecek bir kactane oyuncu var ama ikinci yari giripte katkı yapacak oyuncu yok ve hani mümkün olursa bir tane forvet iyi olurdu

ff

15 Ağustos 2017 09:26
çok rahat bir sezon bizi bekliyor. şu alanyada bize bi bassın. çok rahatlayacağız. ilk 5 hafta 0 puan yazın bunu kenara. ilk hafta hemen hemen bütün takımları izledim. lige yeni gelen göztepe malatya bile bizden 3 gömlek üstünler. çok rahatız çok. seni istifa ettirtemeyen bu taraftalara yazıklar olsun sana değil.

16/06 Bursalı arnavut

15 Ağustos 2017 08:46
Sayın baskanim kotu yorumlara aldırış etmeyin siz ve ekibiniz işinizi iyi bilirsiniz eleştiri güzel bisey ama bizim çılgın taraftarimiz çok aceleci sabırsız biri olduğu için çok ayıp ediyorlar baskanim Allah yolunuzu açık etsin güzel transferler yapıldı Bursaspor kulübüne hayırlı uğurlu olsun ben inanıyorum arkadaslar şampiyonluğu bile görebiliriz bu takimla tabi kanat bide güzel bi forvet Allahım izniyle olacak bu is kotu dusunmeyin iyi düşünün herşey cook güzel olucak inşallah selamlar saygılar.

teksaslogo

15 Ağustos 2017 08:11
hep başkana sallıyozda kulüpte para yok..böyle durumlarda diğer bursa büyükleri nerede..niye biri çıkıp şu futbolcunun bonservisi benden, olmadı menajer parası benden niye diyemiyor...hep 3 kağıt..

Bursa16

15 Ağustos 2017 07:30
Biri bu adama ligin başlarını soylesin,kesinlikle bursasporum başkani olcak niteliklere sahip degilsinn

Erkan

15 Ağustos 2017 07:14
Bombalasa nolcak.dosta korku düşmana güven veriyor.her konuşması

Alp

15 Ağustos 2017 06:47
Yine zırvalamış rezil herif transfer yap konuşma boş boş

şahin

15 Ağustos 2017 06:40
Bu kadar piskinlige gerek yok gidin sağlam bir gusul alin bence sezon açıldı haberiniz var mi hala tranfer yapicaginiz saha çimleri hazir mi gusul şart

Telekom mehmet

15 Ağustos 2017 00:18
sayın Başkanım ben sonuca bakarım yok çilek miş yok şu alınmışmış yok bu kadar mış gözümle gördüğüme inanınırım ben öyle tirbünden ne futbolcuya ne başkana küfür etmem ben öyle çay bahçesi köşelerinde kongre için imza toplamam ben gider özlüceye divan a ıslak imzalı dileçemi veririm bakın Bursaspor un borcu azalacak dediniz borç arttı başarılı olucak dediniz son anda kümede kaldık hata yaptık yanlış yapmayacagız dediniz bence yanlış değil belki ama çok eksik işler yapıyorsunuz bence hala amatörler ile çalışıyorsunuz kanımca hala Yüksel Çolak ile bağlantılarınız devam ediyor kimse Bursa da şu an başkan adayı olarak çıkmaz herkes sanal alemde klevyeden atıp tutuyor taraftar da hoca olmuş gazeteci olmuş başkan olmuş lakin taraftar olalmamış koskoca Bursaspor sekizbin bireysel kombine satışı olmuş ise şapkamızı önümüze koyalım bakın asıl tehlike geliyor nedir bu Bursaspor un kurtuluşu şu bu diye farklı kulvarlara geçilecek aaa sonra neden buralara geldik ya denilecek hani şu an küçük küçük nemalanlar var ya pastadan tırtıklayanlar aslında o işler bitecek küçük insanların küçük düşünceler bitecek bence çok değil en fazla 5 yıl sonra şirketleşme olucak he şimdi hepimiz karşıyız değil mi yok olmaz Bursaspor kenti temsil ediyor kötü kaka siz böyle küçük hesaplar yapa durun iş oraya gidiyor sonra Bursaspor city diye takım kurarsınız kimse kimseye mana bulmasın evet AA hata yapıyor yanlış yapıyor evet kongre olsun hani nerde kimse kusura bakmasın guney kale arkasına bir bakın kimler kombine almış gazetecilere bakın iş adamlarına bakın siyasete bakın komuş ya hepsi

Gazimuck

15 Ağustos 2017 00:14
Ya arkadaş kim gelsin kimm bu takımın başına madem sade istifa yazıyonız ama boşa isim yazın isim

Erdi1963

14 Ağustos 2017 22:44
Gerekirse hibrit çimi alanya maçında sonraya bırakın eğer bursa dışında oynancak olursa o maç bu rezilliğin hesabını kimse veremez

erol

15 Ağustos 2017 02:05
başkan olarak kimi getirceksinn taraftar

Raşit

15 Ağustos 2017 00:42
Yazıklar olsun böyle olumsuz yazanlara sizin yüzünüzden bu bursa başkan bulamacak madem lobisi olan başkan arıyorsunuz levent kızıl. Hayri yazıcı timur Noyan hepsni yediniz geçtiğimiz sezon takımı böyle muhalefet yapan zihniyetler yüzünden geri gidiyoruz

taraftar olarak yazıyorum taraftarmısınn derdiniz ne

15 Ağustos 2017 02:03
taraftar olarak taraftara soruyorumm derdiniz ne bursasporu karıştırmakmı

Ferman

14 Ağustos 2017 22:55
İki kisinin yorumunu okudumda yahu adam dogrulari soyluyor tras diyosunuz kombineniz varmi yok sanayiciler destek oluyormu yok yok oglu yok ali ay kadar kulubu dusunen bir ibrahim yazici bilirim birde ali ay gelen giden hepsi mahvetti klubu birisi olsun sponsor gelir kaynagi aradimi yok diyosunuzki ahim sahim transfer verin hadi 5m dolar euro neyse adam alsin direk yoksa nasil alsin alayiniz camurcu alayiniz nankor isin icine girmeden konusmak guzel oluyor bu arada Ali ay gittiginde basa gelen cok iyi olacak sanki

ages

14 Ağustos 2017 21:59
arkadaşlar ben şunu anlamıyorum isteyen yalaka desin isteyen bakış açışı desin,bu adamdan başka cebinden cash o kadar para verebilecek var mı ? yok ,olsaydı çoktan aday olurdu zaten ..Başkana katılmadığım tek konu forvet olayını dillendirmedi,sağ bek forvet 2 kanat şart,forvet olayını görmezden gelmemesi lazım.Bu adama beceriksiz diyenler evet beceriksizdi geçen sene çok illalah ettik ama bu sene titi ekong badu agu barış vs kurulan kadroya bakın be kardeşim el insaf,bölükbaşı körüstan gibilerini tekrar mı istiyorsunuz anlamıyorum ki,bu kadar gereksiz futbolcu varken yapması gerekeni yapıp akıllanıp nokta transferler yapan adama bu kadar sallanmaz yazık günah ,azcık vicdan,ibb maçını hepimiz izledik ,zamanında ali ay a bende çok kızdım istifa diye de bağırdım ama şu an başkan doğru yoldayken ona köstek olmak cidden saygısızlıktır ,Taraftarlık demek ona buna sallamak sürekli küfür etmek değildir,herkes kendine çeki düzen vermelidir yoksa bölükbaşıların elinde heder olur gideriz,son bikaç aydaki transferlerle ben başkana yeniden inanmaya başladım ,taraftar hoca yönetim futbolcular basın o bu birlik olalım artık zaman geldi de geçiyor bile,o zaman gerçek bursasporun gücünü herkes görüp,özdilek 'İn yaptıgını yapar ve cok daha büyürüz.Birlik olalım tek ihtiyaç bu .

Gol

14 Ağustos 2017 22:50
Uyuşta artık al şu volkanı

Usa16

15 Ağustos 2017 00:46
Büyük sün Başkan

Burak

14 Ağustos 2017 23:10
Helal olsun başkan

A

14 Ağustos 2017 20:53
Sanırsın öyle büyük tranferlere imza atmiski hazret birde utanmadan sıkılmadan anlatıyor. Helal olsun sana. Kongreye gitte güven tazele yeter artık traslarindan gına geldi
İlginizi Çekebilir
Sanjin Prcic'ten cevap gelmediBursaspor'da görevinden ayrılan futbol direktörü Mustafa Er'in transfer listesinde bulunan ve resmi teklif yapılan Sanjin Prcic Bursaspor'a olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapmadı.
İmza an meselesiBursaspor Stephane Badji transferini bitirmek üzere. Senegalli futbolcu için Anderlecht ile 700 bin Euro'ya el sıkışıldı. Oyuncuya yıllık 700 bin Euro teklif eden Ali Ay yönetimi küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.
3,5 milyon Euro az değil mi!Okan Kocuk'u isteyen Gazişehir Gaziantep'in Bursapor'a cevabı ilginç oldu.