"Ali Ay ve yönetimini ibra etmeyeceğiz"

10 Haziran 2019 11:05

Bursaspor başkan adayı Mesut Mestan'ın listesinde yer alan bazı kişileri içinde barındıran 224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği üyeleri yayınladıkları bildiriyle genel kurulda Ali Ay yönetimini ibra etmeyeceklerini açıkladı.

Dernekten yapılan açıklamada, Mestan'ın listesinde yer almalarına karşın görüşlerinin değişmediğine vurgu yapıldı ve "224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği olarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da Sn. Mesut Mestan'ın adaylığını koyduğu listede avukat arkadaşlarımızın gerek yönetim kurulunda gerekse disiplin kurulunda aday olarak yer almış olmaları, Bursaspor'un halihazırdaki Başkanı Sn. Ali Ay ve onun yönetim kurulunu ibra edeceğimiz anlamına gelmediği gibi, ayrıca ismimizin aday olarak geçtiği yahut geçmediği tüm kurullarda ileride gerçekleşebilecek herhangi bir suiistimale göz yumacağımız anlamına kesinlikle gelmemektedir. Her ne olursa olsun, mevcut başkan Sn. Ali Ay ve onun yönetim kurulu kesinlikle ve kesinlikle ibra etmeyeceğiz." görüşüne yer verildi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Mali

10 Haziran 2019 15:47
Kamuoyunu yatistirma oyunlari bunlar. 10 kisiden iki tanesi ibra etmeyecegiz diye ortami yatistirip kongre gunu diger 8'i ibra edecek. Partinin adami Mesut Mestan bosuna gelmedi.

Esky taraftar

10 Haziran 2019 19:24
Etsen ne etmesen ne? Recep bölükbaşı ibra olmadı da ne oldu. Sonuç : takipsizlik

asd

10 Haziran 2019 16:34
bireysel açıklama, mesut mestan açıklama yapsın acil !

Orhangazi 88

10 Haziran 2019 14:35
İsabet olur, yok ederseniz biliniz ki aynı yoldan gideceksiniz sonuçta da bilinsin ki bu takım belini dogrultamaz.
İlginizi Çekebilir
İşte SMS kampanyasında son durum!Şuana kadar toplam 22 bin 754 mesaj atıldığı belirtildi. Bursaspor'un kasasına giren para 364 bin 64 TL oldu. Yeşil beyazlı taraftarlar ise sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla ilgi toplamaya çalışıyor. 
Tatlıoğlu'dan destekİYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu da mücadeleyi izleyenler arasındaydı.
Reklam var, açıklama yokBursaspor, sezonun ilk maçına sürpriz forma reklamları ile çıktı.