Alkışlar Legend Teksas'a

06 Ağustos 2018 04:07

Yeşil beyazlı taraftarlar, Orhaneli'nin Karıncalı Köyü Ilkokulu'nun boyamasını yaptılar. Açılışa hiçbir yöneticinin katılmaması tepki çekti.

Legend Teksas grubu örnek bir projeye imza attı. Orhaneli'nin Karıncalı Köyü Ilkokulu'nun boya-badana işlerini üstlenen yeşil beyazlı taraftarlar ortaya güzel bir eser çıkardı.

Kendi bütçeleriyle okulu komple boyayan Legend Teksas üyeleri minik öğrencilerin ve köy halkının takdirini kazandı. Legend Teksas Grup sorumlusu Uğur Küçükkaya, kimseden destek almadan bu işi kendi aralarında topladıkları paralarla yaptıklarını belirterek şunları söyledi:

Golü bize attılar

'Legend Teksas okul boyama projelerimiz devam edecek. Karıncalı Köyü Ilkokulu'nda okuyan minik öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Onhara Bursaspor atkıları ve formalar hediye ettik. Bizim için önemli olan öğrencilerin mutluluğu. Bu organizasyon için Bursaspor Yönetim Kurulu üyelerini ve futbolcuları davet ettik. Son anda işleri çıktığı için gelemeyeceklerini söylediler. Golü rakibe değil Bursaspor sevdalılarına attılar.'

Kaynak: Olay.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Taraftar kahrolduYeşil beyazlı taraftarlar 90 dakika destek oldu ancak skor herkesi şok etti.
Bursaspor rekorunu kıramadıBursaspor - Göztepe maçında rekor gelmedi.
Hem kazanalım hem rekoru kıralım Stadyum hizmete açıldığı günden itibaren hiçbir karşılaşmada tam olarak dolmadı.