Altyapıya kim düşünülüyor?

01 Haziran 2018 04:17

A takımın ardından en çok gündemde olan yer Vakıfköy...

Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Gençlik Geliştirme Kurulu genel kurul öncesi görevi bırakmıştı. Altyapı Koordinatörü Faruk Korkmaz da önceki gün Özlüce’ye giderek istifasını yönetime iletti.

Yönetim kurulu da kabul etti anladığım kadarıyla... Vakıfköy için yeni bir kurul oluşturulacak ama dikkat ettiyseniz bu kurul Altyapıdan Sorumlu yönetim kurulu üyesine bağlı olarak çalışacak...

 Altyapı Koordinatörlüğü için şu an için düşünülen isim Ümit Şengül... Başkan Ali Ay’ın sıcak baktığını duydum... Antrenörlerin de biliyorsunuz sözleşmeleri sona erdi... Hazır yönetimde yeni yüzler, A takımda yeni yapılanma derken, altyapıda da yeni isimler çıkar mı?

Kaynak: Olay.com.tr

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursa

01 Haziran 2018 11:03
Kesinlikle olmaz nedenmi hep aynı isimlerle çalışmaya mahkumlar gibi dönüp dolaşıp hep aynı isimler ümit Şengül vay be hep gündemde sanki başka isim Yok acaba nereden giriyorlar devreye Bursaspor’a hizmet etmiş nice oyuncular ve kaptanlar varken neden hep aynı isimler çünkü vizyonsuzluk bunun adı

Yeşilçeri

02 Haziran 2018 14:13
Yıldız futbolcuların hocalıklarını da gördük. İyi futbolcu ya da Bursaspor forması giyen her futbolcu iyi hoca olacak diye bir kural yok. O yüzden isimlere takılmamak gerekir. Futbol bilgisinin yanında pedagojik yönden iyi durumda olan, özverili ve kimseye iltimas geçmeyecek koordinatör, antrenör bulmak gerekir.
İlginizi Çekebilir
Korkmaz'dan boşalan koltuğa Şengül oturduFaruk Korkmaz'ın istifasıyla boşalan Bursaspor Gençlik Geliştirme Program Sorumluluğu görevine Ümit Şengül getirildi.
Vakıfköy'de yaprak dökümüGençlik Geliştirme Kurulu'nun ardından Altyapı Koordinatörü Faruk Korkmaz'ın da yönetimle görüşüp istifasını vereceği öğrenildi.
Gençlik Geliştirme Kurulu'ndan istifalar geldi 21 Nisan 2017 tarihinde yeni tüzüğün getirmiş olduğu yeniliklerden biri olarak oluşturulan Gençlik Geliştirme Kurulu'ndan istifalar geldi.