Altyapıya kim düşünülüyor?

01 Haziran 2018 04:17

A takımın ardından en çok gündemde olan yer Vakıfköy...

Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Gençlik Geliştirme Kurulu genel kurul öncesi görevi bırakmıştı. Altyapı Koordinatörü Faruk Korkmaz da önceki gün Özlüce’ye giderek istifasını yönetime iletti.

Yönetim kurulu da kabul etti anladığım kadarıyla... Vakıfköy için yeni bir kurul oluşturulacak ama dikkat ettiyseniz bu kurul Altyapıdan Sorumlu yönetim kurulu üyesine bağlı olarak çalışacak...

 Altyapı Koordinatörlüğü için şu an için düşünülen isim Ümit Şengül... Başkan Ali Ay’ın sıcak baktığını duydum... Antrenörlerin de biliyorsunuz sözleşmeleri sona erdi... Hazır yönetimde yeni yüzler, A takımda yeni yapılanma derken, altyapıda da yeni isimler çıkar mı?

Kaynak: Olay.com.tr

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursa

01 Haziran 2018 11:03
Kesinlikle olmaz nedenmi hep aynı isimlerle çalışmaya mahkumlar gibi dönüp dolaşıp hep aynı isimler ümit Şengül vay be hep gündemde sanki başka isim Yok acaba nereden giriyorlar devreye Bursaspor’a hizmet etmiş nice oyuncular ve kaptanlar varken neden hep aynı isimler çünkü vizyonsuzluk bunun adı

Yeşilçeri

02 Haziran 2018 14:13
Yıldız futbolcuların hocalıklarını da gördük. İyi futbolcu ya da Bursaspor forması giyen her futbolcu iyi hoca olacak diye bir kural yok. O yüzden isimlere takılmamak gerekir. Futbol bilgisinin yanında pedagojik yönden iyi durumda olan, özverili ve kimseye iltimas geçmeyecek koordinatör, antrenör bulmak gerekir.
İlginizi Çekebilir
İlk maç ilk galibiyetSahasında Fenerbahçe’yi konuk eden U17 takımımız, rakibini Berat Altındiş’in attığı iki golle 2-0 mağlup ederek yeni sezona galibiyetle başladı.
Bursaspor U19 galibiyet ile başladıSpor Toto Gelişim Ligleri Elit U19 Ligi’nin ilk haftasında takımımız Vakıfköy Vakıfbank Orhan Özselek Tesislerimizde Fenerbahçe’yi konuk etti.
Geçmiş olsun Murat HocaBursaspor Futbol Akademisi'nde U13 takımını çalıştıran antrenör Hacı Murat yılmaz BY-Pass ameliyatı oldu.