Aybaba: Badji'ye o fiyatı verirlerse...

04 Ocak 2019 11:12

Samet Aybaba, Başkan Ali Ay'ın 'Stephane Badji'ye teklifler var' söyleminin ardından, "Sözleşmesinde madde var. Arap ülkelerinden 4 milyon Euro verilirse ve giderse bize söyleyecek söz kalmaz" dedi.

Bursaspor'un en etkili isimleri arasında yer alan Stephane Badji'nin takımda kalıp kalmayacağı merak konusu.

Başkan Ali Ay'ın Badji'yle ilgili kendisine teklifler geldiğini belirtmesinin ardından, başarılı futbolcunun sözleşmesinde yer alan maddeler tekrar gündeme gelmişti.

Nitekim Arap ülkerlerinden gelebilecek 4 milyon Euro'luk teklifin ardından oyuncu serbest kalıyor.

Konuyla ilgili konuşan Samet Aybaba, "Badji'ye o fiyatı verirlerse gider. Zaten o durumda bize söyleyecek bir laf da kalmaz" dedi.

Kaynak:enBursa.com / Barış Yalım 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

Mert

04 Ocak 2019 11:17
2.yarı shehu gelirse badji 4 milyon. Güzel rakam

Çeçen Andaç

04 Ocak 2019 11:16
O Bile Az Bu ADAM Gibi ADAM A Ederinden FAZLASINI HAK EDER BU KARA BOĞA Ağa.

MEHMET

04 Ocak 2019 14:10
BURSALI nın yorumlarına katılıyorum. Büyük başkanımız oyuncu almayı bilmediği malesef satmayıda bilmiyor. Bakambu ozan tufan falan ali ay zamanında olsa satamadan mındar olur 1-2 milyona anca satardı. Israr etmeyin istifa edin.

bursalı

04 Ocak 2019 11:22
bu sözleşmesine bu kadar az bedelleri koydurmak hangi aklıevvlin işi başkanın müthiş dehası 800 bin euro bonservis verdiğin adama 2.5 milyona türkiyeden teklif gelirse gider maddesi var adam genç oyuncuya 7.5 milyon euro yazıyor ona bile kızanlar var biz bakambuyu 1 milyon euroya aldık 7.5 a sattık ki orda onu yapanlar bile daleverici olduğu için 10 a da giderdi gerçi ona da şükretmek lazımmış ali ay gibi adam olsa 4 milyon euroya giderdi bakambu

ff

04 Ocak 2019 14:12
inşallah 4 miyon euroya gider. şu paranın yokluğunda 4 miyon euro çok iyi para. sheu gelirse iyi olur. olmazsa 1 milyon euroya iyi bir oyuncu alırız 3 milyon euro kasada kalır.

Ba

06 Ocak 2019 22:20
Arkadaşlar futbolcunun aldığı paranın katı çarpımı bonserviste serbest kalma maddesi oluyor.yani 1 milyon verdiğin adama 20 milyon serbest kalma parası koyamıyorsun.
İlginizi Çekebilir
Fenerbahçe'den Ertuğrul atağıStoper arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Bursaspor'un kaptanı Ertuğrul Ersoy'u transfer etmek için temaslara başladı.
Fenerbahçe'den Meraş teklifiComolli ile Selçuk Erdoğan görüştü
Aytaç Kara yeni takımına imzayı attıBursaspor'dan ayrılan Aytaç Kara, Kasımpaşa'ya transfer oldu.