Aybaba dümene geçti

12 Haziran 2018 10:30

Bursaspor'la sözleşme imzaladıktan sonra Bursa'da iki gün kalan ve bu süreçte yeni sezon programıyla transfer listesini şekillendiren Samet Aybaba çıktığı yurtdışı tatilinden dün döndü.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde kurmaylarıyla bir araya gelen Samet Aybaba transfer çalışmaları hakkında bilgi aldı. Aybaba'nın bayrama kadar Bursa'da mesai yapacağı sonra yeniden izne çıkacağı bayram sonrasında da kaldığı yerden çalışmalara devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Ercan

12 Haziran 2018 10:46
Başlarim izninize, bitirin şu transferleri de sonra nereye gitcekseniz gidin? Takimin forveti yok 10 numarasi yok kanati yok. Ama hala icraat yok. Beceriksizler ordusu.

enveri

12 Haziran 2018 13:00
Koskoca Trabzon antrönörü aylık yüzellibin tl Aybaba aylık yüzellibin euro gene yanlış bir şeyler var sonrada Ali Ay cebinden şu kadar para ödedi yoksa serbes kalacaklar uefa transfer yasağı getirecek ve puan silme cezası uygulanacak gibi manşet ifadeler gazete sayfalarını süsleyecek.Ligte her takım küçülmeye giderken bursa borçlanmaya ve batağa saplanmaya gidiyor.Allah hepimize akıl fikir versin.

Tekxas

12 Haziran 2018 15:41
Nerdeyse sezon açılıcak, bizimki dümene daha yeni geçiyor. Sen ilk maçlardan bir iki tanesini bi kaybet bak nooluyo. Ali Dede ve yönetimiyle birlikte hepiniz paket. Cavitin ve Ünitimsah'ın satılık blok oyları da kurtaramıycak bu sefer alayınızı

TİMUÇİN

12 Haziran 2018 13:19
BU SENE GARANTİ DÜŞECEZ. ARTIK KAÇARI YOK. SONRASI DA ALLAH KERİM..

teoman

12 Haziran 2018 19:00
yahu bir tane olumlu yorum beee ...

ad

12 Haziran 2018 16:35
mali açıdan batmaya devam ediyoruz...., sportif açıdan kesinlikle düşüyoryz... Ama parasını EURO olarak alan Türk hocalar izin derdinde. Ortada takım yok her mevki yerlerde dümene geçmiş... Hasss. ordan küme paranı al 2 hafta takımın başında kal sonra al tazminatını defol git.

Mert16

12 Haziran 2018 20:15
Ya bu samete ben devre arasını görmez diye iddiaya giriyorum. 10 bin tl basıyorum varmı giren. Bu hoca moca degıl
İlginizi Çekebilir
Son verelim bu talihsizliğeYeşil beyazlıların son 2 sezon içerisinde cuma günü oynadığı maçlarda zorlandığı görülüyor ancak Alanyaspor karşısında bu tablonun tersine dönmesi bekleniyor.
Aroma'da Bursaspor rüzgarıYeşil beyazlılar, tozluk sponsoru olan Aroma Fabrikası'nda 50. yıl etkinliklerine katıldı.
Biletler satıştaBursaspor'un cuma günü oynayacağı Aytemiz Alanyaspor mücadelesinin biletleri dün satışa çıktı.