Aybaba neden rahatsız?

23 Eylül 2018 09:24

Süper Lig'de geride kalan 6 maçta VAR kararlarının skora en çok etki ettiği takım konumundaki Bursaspor'da teknik direktör Samet Aybaba dikkat çekici bir noktaya değindi.

Samet Aybaba VAR'la ilgili rahatsızlık duydukları konuyu açıklarken, "VAR uygulanacak. Biz VAR'da verilenlerden değil, verilmeyen kararlardan rahatsızız. Pozisyon penaltıysa penaltıdır, gol elle atıldıysa iptal edilir. Ama bir de görülmeyen pozisyonlar var. Hakem arkadaşların bunlara dikkat etmesi lazım. Çünkü bundan önceki maçlarda bu oldu bize. Başakşehir maçında VAR kararlarında hakkaniyet varsa saygı duyuyoruz." dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ilkay toka

23 Eylül 2018 09:34
VAR sistemi bu ligde sadece kahpe bizans için uygulanıyor En büyük Bursaspor

brsbrs16

24 Eylül 2018 00:58
Transferler zamanında yapılıp, kamplarda takım kaynaşması sağlanabilseydi çok daha farklı olurdu. Son anda yapılan transferler iyi gibi görünüyor.Son yıllarda yapılan saçma sapan transferle takım resmen kan kaybetti.İnşaallah şimdiye kadar yapılanlardan ders çıkarılır ve eksiklikler tamamlanırsa bu takım önümüzdeki yıllara temel oluşturur.Yanlış yapma lüksümüz artık kalmadı. Hazır tesis edilen şu güven ortamın üzerine sonuçlar da gelmeye başlayacak umuyorum. Çünkü burası Bursaspor koskoca şehre mal olmuş bir takım.İnşallah doğruların arkası kesilmezse güzel sonuçlarda yakında....
İlginizi Çekebilir
Saivet: Ofsayttayım zannettimMaçın 9'uncu dakikasında kaçırdığı pozisyonla ilgili konuşan Senegalli futbolcu, "Kaçırdığım golde ofsaytta olduğumu düşündüm. Çok daha iyi bir vuruş yapabilirdim. Normal şartlarda o pozisyonu gole çevirmem gerekiyordu" dedi. Saivet sezon sonu hedefini ise ilk 5 olarak dile getirdi.
Bu defa 2 iş bir aradaMustafa Tunçakın'ın köşe yazısı.
Umut Meraş: Sevindiğimiz nokta da varBursasporlu Umut Meraş Göztepe karşısında beraberlikle ayrıldıkları için üzgün olmalarına karşın sevindikleri noktaların da olduğunu söyledi.