Aybaba: Sizler bu takımın geleceğisiniz

20 Ocak 2019 07:43

Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer ile özel bir görüşme yapan Samet Aybaba her iki kalecinin de sözleşme yenileme sürecinde aktif rol aldı. Toplantı sonrası Muhammed mukavelesini 5 yıl uzatırken, Okan Kocuk'la da bu hafta içinde yeni sözleşme için detaylar konuşulacak.

BEKLENTİSİ YÜKSEK

Bursaspor'un genç kalecisi Muhammed Şengezer'in sözleşmesini uzatmasında teknik direktör Samet Aybaba'nın önemli bir rolü olduğu ortaya çıktı. Deneyimli teknik adamın takımın iki genç kalecisi Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer'le özel bir görüşme yaptığı ve her iki file bekçisine de büyük bir beklenti içinde olduğunu söylediği öğrenildi. Okan ve Muhammed'e 'Sizler bu takımın geleceğisiniz' diye Aybaba'nın bu konuşmasının ardından ilk olarak Muhammed Şengezer Yeşil Beyazlı kulüple mukavelesini iyileştirme yapılarak 5 yıl daha uzattı.

SIRADA OKAN VAR

Yönetim Fenerbahçe maçının hemen sonrasında bu kez Okan Kocuk'un menajerleriyle masaya oturacak. Samet Aybaba'nın yönetime, 'Okan da sözleşmeyi imzalar. Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum' dediği ifade edildi. Okan Kocuk'un menajeri Mirsad Türkcan hafta içinde mukavelenin iyileştirilmesi ve uzatılmasındaki detayları ele almak için Ali Ay yönetimiyle son detayları ele alacak. Bursaspor Yönetimi Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer için tıpkı Ertuğrul Ersoy'da olduğu gibi görkemli bir imza töreni yapmayı planlıyor.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Arif

20 Ocak 2019 08:21
Utanmasak yalvaracağız ne olur imzalayın diye daha olmamış kalecilere ...

Orhan

20 Ocak 2019 08:23
Verin verin böyle zor zamandan bu cocuklara bu kadar paraları saçın ondan sonra kasa boş dersiniz harun gitmeden önce yapsaydınız anlasmalarınızı şimdi bu rezilliklerle ugrasmazdınız! Ne yaptıgınızı bilmiyorsunuz,nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsunuz ne kadar acı ne kadar vahim bir durum...

Çeçen Andaç

20 Ocak 2019 11:46
Okan a Yol Vereceksin Asıl MUHAMMED Ve ATABERK DADAKDENİZ le Bir ÖMÜR Sözleşme İMZALAYACAKSIN.Okan Denen HERGELE BURSASPORUN Bu Takımın KALECİSİ OLAMAZ.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.