Aybaba'dan Sio yorumu!

09 Temmuz 2018 19:26

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Sio transferinden yarın bir görüşme olacağını, Mbokani'de ilgili ise henüz net bir şeyin olmadığını söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Sio ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "Bu tamamen idari bir karar. Biz sadece, 'Bu oyuncuyu düşünebiliriz' diyoruz.

Kulüp de takas yoluna gitti. Ekonomik açıdan kulübün lehine bir iş olacağını düşünüyoruz.

Herhalde yarın bir görüşme olacak. Bize bilgi veriyorlar sadece. Başka oyuncular da var. Onlarla da görüşüyoruz. Mbokani'yle ilgili net bir şey yok. Yönetimimiz çalışıyor."

Kaynak:Enbursa.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ömer

09 Temmuz 2018 22:47
Samet hoca bu adam konusunda isteksiz sanki, ya da ben mi yanlış anladım... Tamamen bir idari karar, kulubun lehine olan bı iş... Benim de istediğim gelirse gerçekten çok iyi olur gibi birşey hiç yok...
İlginizi Çekebilir
Yabancı kuralı ne olacak?Başkan Ali Ay, Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in sorularını yanıtladı.
Menajerinden transfer açıklamasıİlk kez Bursa Hakimiyet'in ortaya çıkardığı transfer girişimi hakkında konuşan genç file bekçisinin menajeri Yiğit Oruç, "Lille, Muhammed'i çok yakından izliyor. 10 gün içinde Fransa'da bir görüşme yapacağız. Muhammed'i ayrıca Fransa'dan Nice ve Marsilya da takip ediyor" dedi.
Bursasporlu futbolcu Liverpool radarındaMenajer Yiğit Oruç, 'İngiliz ekibinin scout ekibi olumlu rapor verdi. Fakat şu anda bize gelen resmi teklif yok' dedi.