Ayrılıyor mu? söylentilerine cevabı!

08 Kasım 2018 14:04

Samet Aybaba, ayrılmak gibi bir konularının olmadığını, böyle bir düşüncenin yanından bile geçmediklerini söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kendisi yönünde çıkan, 'Ayrılıyor mu?' söylentilerine gülerek cevap verdi.

Tecrübeli teknik adam, "Böyle bir şey yok. Biz işimizin başındayız. Böyle bir şey olsa söyleriz zaten. Öyle bir şey planlasak konuşuruz. Kimseden gizlemeyiz. Böyle bir konu ve düşünce yok. Yanımızdan bile geçmedi" ifadelerini kullandı.

Kaynak:enBursa.com

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

La Liga

08 Kasım 2018 15:56
Birileri aldı eline mikseri karıştırıyor. Neden mi 1- sezon sonu BJK hocasız olacak. Sen en ideal olanısın. Orda da planlamayı sen yapmıştın. Şenol Güneş hazıra kondu. 2- Bizim gençleri yamyamlar bekliyor. 3- En önemlisi Bursa tekrar dirilmeye başladı. İstanbul'a bela olacak. O yüzden elini çabuk tutuyor bu sefer düşmanlarımız.

Eski Teksaslı

08 Kasım 2018 20:29
Hocam; Siz Bursasporum'un Arsen Wagner'i , Bursasporum'da Yurdumun Arsenal'i... Hayali bile güzel... :)

Cüneyt Alkış

08 Kasım 2018 15:09
Dedikodu milli sporumuz oldu. İstifa için bazı sebepler olur. Sportif başarısızlık, kötü oyun, camia ve taraftarla ters düşme veya sağlık sorunları. Çok şükür hiç biri yok. İstifa ne alaka. Garip bir güruh oluştu camiada. Kaos üreten ve kaostan beslenen. Virüs gibi. Bu kişileri ve bu dedikoduyu çıkaranları Allah'a havale ediyorum.

Golcü

08 Kasım 2018 14:33
Nerden bulcak bizimgibi kulübü be ya Gene Sivas'a mı gitçek? Nereye gitçek?
İlginizi Çekebilir
Timsah, Kasımpaşa'da galibiyeti unuttuBursaspor, Kasımpaşa deplasmanında çıktığı son 6 Süper Lig maçının sadece birini kazanabildi.
Timsah'ın umudu 'suskun golcüsü' SakhoBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal'ın Kasımpaşa maçında en büyük gol silahı Diafra Sakho olacak.
Bakkal'ın 5'inci farklı takımıBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Süper Lig kariyerinde Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli karşısında 5'inci kez farklı takımın başında sahaya çıkacak.