"Ayrılmak durumunda kaldım!"

18 Haziran 2017 17:40

Takımdan ayrılan Şahin Ekmen açıklamalarda bulundu.

 

Dejan Borovnjak ile 2 yıllık daha sözleşme imzalayan Bursaspor Durmazlar, Karlo Vragovic ile de anlaşma noktasına geldi.

Yeni anlaşmalar imzalanırken takımdan ayrılmalar da yaşanıyor. Skor bakımından takımın önemli oyuncularından biri olan Şahin Ekmen takımdan ayrılarak Karesispor ile anlaşma imzaladı.

Şahin Ekmen'in yaptığı açıklamada "Ayrılmak durumunda kaldım" ifadesiyle neyi kastettiği anlaşılamadı. Şahin'in açıklaması şu şekilde:

"Sevgili Bursaspor taraftarları,

Sizinle geçirdiğim acı, tatlı bu mükemmel sezonun sonunda Bursaspor Kulübü'nden ayrılmak durumunda kaldım. Unutamayacağım bir sezon geçirdik sizlerle, yeşil-beyaz formayla. Sizin desteğinizi, sevginizi, herzaman arkamda hissettim. Bir senede çok güzel bağ oluştu aramızda, aile havasındaydık. Her şey için çok çok teşekkür ederim."

Ayrıca sözleşmesi sona eren Erdem İlter ile 4 takımın ilgilendiği iddia ediliyor. Bu takımların 1'i BSL diğer 3 takımın ise TBL takımı olduğu ifade edildi.

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursalı

18 Haziran 2017 19:49
Erdem güdebilir ama şahin kesin takımda kalmalıydı hucum için çok önemli bir oyuncumuzdu

Engineer

18 Haziran 2017 17:57
Şahin'in yokluğunu çok ararız,bu kadar kolay bırakmamak gerekiyordu.Yerli ve kaliteli kısa oyuncu bulmak zor,Eskişehir'den Yunus Emre Sonsırma var üst ligde düşünmezler belki alınırsa iyi olur.

1963

18 Haziran 2017 18:26
Daha iyi teklif gelmistir.

Musti

18 Haziran 2017 22:35
Niye ayrılcak, tabiki parasıni alamadığı için. Kulüp müdürü ise, Karlo ve Dean'ın aldığı toplam prim kadar prim almış. Maçları kim oynadı ben anlamadım

Ahmet Tarla

19 Haziran 2017 12:27
Şahin gidiyor adama yüksek teklifler geldi. Sözleşmesini iyileştirmek istedi gelen teklifleri iletti ama sallamadılar. Daha Mayıs ayı maaşını bile alamadı. Bunu da eksileyenlere belgelerim..

Ahmet Tarla

19 Haziran 2017 12:25
Bronijak haberinin altına "Şahin gitti muratın haberi yok" yazdığımda eksi veren arkadaslar umarım bu yorumumu okursunuz.
İlginizi Çekebilir
Basketbol hep eksideBaşkan Ali Ay, basketbol şubesinin zararda olduğunu vurgulayarak 'Geçen sene basketbolun bize maliyeti eksi 6 milyon lira civarı.
Ali Ay: Basketbol şubesi zarar ediyor!Başkan Ali Ay, İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Bursaspor Süper Lige mi?Bursaspor Durmazlar’a Süper lig müjdesi gelebilir.