Aytaç için bir talip daha!

18 Haziran 2019 10:28

Alacağı nedeniyle Bursaspor'dan ayrılması gündeme gelen Aytaç Kara'ya Galatasaray'ın ardından Başakşehir'in de talip olduğu belirtildi.

Bursaspor'dan yaklaşık 2,4 milyon TL alacağı bulunan Aytaç Kara'nın bu rakam karşılığında bonservisini aldığı takdirde her iki kulüple temas kuracağı bildirildi. Aytaç Kara'yı bizzat Başakşehir'in yeni teknik direktörü Okan Buruk'un istediği ifade ediliyor. Başakşehir, Bursaspor'la sözleşmesi sona eren Furkan Soyalp'la de görüşmelerini sürdürüyor.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Texas

18 Haziran 2019 12:04
2.4 milyon ulan paraya bak be dünyanın adaleti bu işte keşke kazandığınız büyük paralar kadar büyükde yüreğiniz olsa para falan istemiyorum biz düşürdük biz çıkarcaz deseniz beddua etmeyim diyorum ama etsem çok yakışır size Eminim.

Sedo63

18 Haziran 2019 22:21
Zaferspor talip oldu ben şahidim

manas

18 Haziran 2019 17:02
2,4 m tl 600 bin yuro eder.bu adamın bonservisi için az bence.

Servet

19 Haziran 2019 09:10
Ali ayın ilk sezonunda burada Bu adam proje adamı belli oldu diye bir yorum yazmıştım aleyhime bir sürü elestiri yapılmıştı. Şu takıma bjk li bir baskan seçilseydi bu kadar zararı veremezdi diye düşünüyorum. Getirdiği futbolcuları görüyorsunuz hepsi ac sefil ruhsuz

Cbg

19 Haziran 2019 03:17
Manas matematik öğretmenin kimdi senin kardeş?
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.