Azizli Avustralya avantajı kaptı

12 Kasım 2017 09:17

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri kıtalararası play-off turu ilk maçında Bursasporlu Aziz Behich'in de ilk 11'de forma giydiği mücadelede Avustralya, deplasmanda Honduras ile golsüz berabere kaldı.

Rövanş maçında Avustralya, 15 Kasım'da Sidney kentindeki ANZ Stadı'nda Honduras'ı konuk edecek.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

CanG

12 Kasım 2017 10:16
Aziz:16 ! Harika. En amatör ruhla oynayan profesyonel futbolcularımızdan, ancak sol tarafta Emre,Rüştü ve Onur da var. Eğer talibi çıkarsa ve çok iyi sağ bek/kanat ve santrafor için gerekli finansı da sağlayacaksa, satılabilir. Her yıl belirli bir parayı furbolcu satışlarından kazanmayı, altyapıdan iyi eğitimli-kaliteli gençler yetiştirerek, sürekli bir döngü ve gelişim sağlamayı, satışlardan gelen parayı iyi değerlendirip, altyapıdan dolduramadığımız gerekli alanlara oyuncu almayı başarmak hiç de zor değil. Sadece, Sistem kurmak gerek. Bunun için de TÜZÜK uygulanmalı. Stratejik Planlama yapılarak, gerekli Kurumsal Yönetim Yapısı oluşturulmalı. Bursaspor futboldan hem para ve hemde başarı kazanabilir. Yeterki Tüzük'ün istediği "Sistem" kurulsun.Tek kurtuluş yolu bu

Bayram Kurt

12 Kasım 2017 21:53
hırslı-savaşan-mücadeleci oyuncu ama kaç sezondur isabetli ortası yok belki, sol çizgide yusuf, emre, onur var daha, hazır piyasa yapmışken formda sezonunda satılsın hem para gelir hem bi maaş yükünden daha kurtuluruz..

Bursa 16

12 Kasım 2017 18:31
Deplasmanda 0-0 bu nasıl avantaj la! !!!!!
İlginizi Çekebilir
1963 tribünü geliyor Bursaspor yönetimi kombine biletlerle ilgili fiyat çalışmasını yaparken, kapalı tribünde oluşturulacak 1963 Tribünü için çalışmalarını son aşamaya getirdi.
Harun'a teklif gelmediBursa Hakimiyet'e konuşan milli kalecinin menajeri Ömer Koray Uzun, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını, Harun için sözün Bursaspor'da olduğunu söyledi.
Kulüp taşınmıyorBursaspor yönetimi Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bulunan idari ofislerin Büyükşehir Belediye Stadyumu'na taşınması işlemini durdurdu.