Bakkal performanstan memnun

14 Nisan 2019 10:04

Trabzonspor'a karşı 1-0 mağlup olan Bursaspor, Kasımpaşaspor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Kaynak: Bakkal performanstan memnun

Teknik Direktörü Mesut Bakkal, dünkü idmanda futbolcuları ile kısa bir görüşme yaptı. Tecrübeli teknik adam, oyuncularına, Trabzonspor maçında sergilenen performanstan memnun olduğunu söyledi. 'Bitiricilik konusunda daha iyi işler yapmamız lazım' diyen Bakkal, oyuncularla bire bir görüşme yapıp, not tuttu. Isınma hareketleri ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman ise, dar alanda minyatür kalelerle oynanan kontrol pas oyunuyla devam etti. Trabzonspor maçında forma giyen oyuncular, antrenmanı düz koşularla tamamladı. Bursaspor bugünü izinli geçirecek.

Kaynak: Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Ödeme yapılacak mı ?Yeşil Beyazlı kulüp bugün Sebastien Frey'e ödeme yapmadığı takdirde FIFA'dan çok ağır ceza alma durumuyla karşılaşacak. 825 bin Euro'luk ödeme yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. Aksi takdirde üç dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası kapıda.
Galatasaray'ın hedefinde bu kez de Burak varYusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak kapan Galatasaray Bursaspor'un genç oyuncusuna da kanca attı.
Bursaspor'da Shehu krizi atlatıldı!Bursaspor'da çektiği ihtarnamenin süresi önceki gün dolan Abdullahi Shehu'ya son anda ödeme yapıldı.