Barış’ın yaptığını deneyen çıkmadı!

18 Aralık 2017 05:57

Milli futbolcu, rakip futbolcuları 6 kez geçerken, maç içinde her iki takımdan da buna teşebbüs eden dahi olmadı.

Trabzonspor mağlubiyetinin ardından kadro derinliği açısından oldukça eleştirilen Bursaspor’da tek olumlu görüntü Barış Yardımcı’nın etkili performansı oldu. Hızı ve mücadeleci görüntüsüyle teknik heyet ve taraftardan tam not alan Barış, maç içinde 7 kez denediği adam geçmede 6 kez başarılı oldu. Bu rakama hem kendi takımında hem de rakipte yaklaşan dahi olmadı.

Trabzonspor’da hızıyla tüm Türkiye’nin konuştuğu futbolcu haline gelen Abdülkadir Ömür, 5 kez denediği adam geçmede, sadece 2 kez hedefine ulaşabildi.

Her iki takımdan da 2’den fazla adam geçmeyi başaran futbolcu olmazken, Barış’ın bu performansı, ilerisi için teknik direktör Paul Le Guen’i de sevindirdi.

Kaynak: EnBursa.com - http://enbursa.com/barisin-yaptigini-deneyen-cikmadi

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Robert

18 Aralık 2017 06:46
Sezon başında yaptığımız eleştirileri yutturcak sanırım bize. Çok istekli ve ayakları yere sağlam basıyor. Güven verdi herkese. Devre arası barışa bir alternatif gerekiyor sadece

ff

18 Aralık 2017 08:25
sadece sağ kanat ona emanet buda onu zorluyor bence. azizin kanadına kembo yardım ediyor ama barışın kanadına yardımcı yok. tek kalıyor.

Mudanyalı

18 Aralık 2017 13:29
İki hafta evvel Barış Yardımcı hakkında yerden yere varacak yorum yapanlar şimdi bakıyorum mevsim gelmeden güneşli havayı görünce çiçekler açmaya başladı hadi hayırlısı.

Bursa

18 Aralık 2017 12:10
Barışı çok eleştiren oldu ama ben başarılı ve hırslı görüyorum. Bir de efendi biri röportajlarından anladigim kadarıyla

Mesut Çakir

18 Aralık 2017 10:15
Mili takımın vazgeçilmezi olacaktır.Bu kapasite onda fazlasıyla var..Her geçen gün üstüne koya koya yükseliyor. Kesinlikle En iyi transferimiz.
İlginizi Çekebilir
Çılgın bir adamsın Samet Hoca...Olay gazetesi yazarlarının maç sonu değerlendirmeleri.
Skandal!..Erkan Sağlık'ın maç sonu değerlendirme yazısı.
Önce Sakho kaçar!Orhan Güney'in maç sonu değerlendirme yazısı.