Başakşehir, Muhammed Şengezer'in peşini bırakmıyor

10 Temmuz 2019 09:51

Paul Le Guen'in çalıştırdığı Le Havre'dan Muhammed Şengezer'in bonservisi için 2,5 milyon Euro isteyen Bursaspor'da sıcak saatler yaşanıyor. Daha önce resmi teklif yapan ancak sunduğu rakam kabul görmeyen Başakşehir yeni bir teklifle Bursaspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor

BİZZAT GÜMÜŞDAĞ İSTEMİŞTİ

Bursaspor'un genç kalecisinin kaderi önümüzdeki günlerde netliğe kavuşacak. Adı birçok kulüple anılan, Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ın özellikle istediği genç file bekçisinin peşini Başakşehir bırakmıyor. Sezonun sona ermesiyle birlikte Bursaspor'un kapısını çalan İstanbul temsilcisinde Başkan Göksel Gümüşdağ, eski başkan Ali Ay ile bizzat görüşmüş ve bonservis için 1,5 milyon Euro teklif etmişti. Taraflar o günkü koşullarda anlaşma sağlayamamıştı.

TEKLİFLERİNİ AŞAĞI ÇEKTİLER

Bu süreçte Muhammed Şengezer için eski teknik direktörlerden Paul le Guen'in çalıştırdığı Le Havre araya girmiş ve resmi teklifini Yeşil Beyazlı kulübe iletmiş, taraflar anlaşma sağlayamamıştı. Bursaspor'dan bir kez daha Muhammed'i isteyen Fransız ekibine Yeşil Beyazlı kulüp bonservis için 2,5 milyon Euro istediğini bildirince Le Havre aradan çıktı. Bu gelişmelerin üzerine Başakşehir'in 1 milyon Euro'luk yeni teklifle Bursaspor'un kapısını yeniden çalmaya hazırlandığı bildirildi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

manas

10 Temmuz 2019 10:04
ya bu çocuk oynarsa çift haneli rakamlara gider avrupaya.erken davranmayın.umut meraş ertuğrul okan koçuk shehuyu satsak üstüne 3-5 atsak açılır tahta.

Hain

10 Temmuz 2019 12:54
Satan haindir

Ozi

10 Temmuz 2019 11:53
İşi gücü kalmadı başakşehirin mert günok,volkan babacan varken muhammeti alcak.bizde de ne kaleci varmıs maşallah bütün klüpler sıraya girdi.ama ona rağmen küme düştük.gerçekten büyük başarı...

Ugur 16

10 Temmuz 2019 11:48
2 milyon euro + chedju + golcü

İbrahim

10 Temmuz 2019 11:12
2.5 milyon Euro'ya çıkmıyorlar ise kalmalı. Takımın ona ihtiyacı var.Bir sene sonra bundan uyguna gitmez zaten.

Sedo63

10 Temmuz 2019 11:19
Başakşehirin para musluğu imamoğlu sayesinde kesildi çıkmaları topluyor

Muradiyetexas

10 Temmuz 2019 19:37
Tahtayı açmak için okan küçük umut meraş Ertuğrul Muhammed lato hatta barış satılmalıdır, yoksa transfer yapamayız...

Batuhan

10 Temmuz 2019 15:21
1 milyon € + chedjou olursa süper olur
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.