Başka Bursaspor yok

01 Ağustos 2016 07:20

Yeşil Beyazlı kulübün başkanı, Avusturya kampında yaptığı açıklamaların ardından tepki görmesi ile ilgili yorumda bulunurken, “Bursaspor sevgisi olanın biraz taşın altına elini koyması gerekiyor” dedi.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Biz maçlara kadar bekleyeceğiz. O zamana kadar kombinelerini alacak arkadaşlarımıza taraftar diyeceğiz, geri kalanına müşteri olarak bakacağız” sözlerine gelen tepkinin ardından Bursa Hakimiyet'e özel açıklamalarda bulundu. Bursaspor taraftarını çok sevdiğini ve kendisinin de onlardan biri olduğunu söyleyen Başkan Ay; “Yanlış anlaşılmak istemiyorum. Bizim tek derdimiz Bursaspor'u hak ettiği yere getirmek” dedi.

DÜZLÜĞE ÇIKMALIYIZ

“Bir sonraki kongrede seçilip seçilmemem hiç önemli değil. Bursaspor'un çıkarları için doğru bildiğimi yapmak zorundayım” diyen Başkan Ali Ay; “Bursasporluyum diyen herkes taşın altına elini koymalı. Düzlüğe çıkmak için büyük uğraş veriyoruz. Çünkü Bursaspor bir tane. Başka Bursaspor yok ve bu kulüp hepimizin. Kulübün sahibi olan taraftar, kulübe sahip çıksın lütfen” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Telekom Mehmet

01 Ağustos 2016 12:45
Değerli Bursasporlular 20 yıldır kombine alırım asla ne futbolcu için ne başkan için ne hoca için ne başarı için ne stadyum için ne transfer için kombine almadım tek birşey için aldım ben BURSASPORLUYUM her türlü olumsuzluğa karşın da aldım maça gitmesemde aldım öğrenciydim taksitle aldım her koşulda aldım peki geçen sezon eleştirdiğimiz ve benim de çok eleştirdiğim RB yönetiminde 22 bin kombine satıldı bu yıl transfer yapılmadı stadyum bitmedi şu şöyle bu böyle diye bu kadar iyi niyetli çalışan bir başkan varken neden bizler yokuz bakın texas da satılan kombine sayısı 900 adet peki bizler nerdeyiz sen ben bizler bursaspor taraftarıyız gücümüzü tirbünden alırız bizler tirbünde konuşmalıyız taraftarın yeri tirbündür stadyum mu bitmedi gel doldur tirbünü bak nasıl bitiriyorlar kimse 30-35 bin Bursaspor taraftarını yok sayamaz ,sponsor mu olmuyor lar sen doludur tirbünleri koşa koşa reklam verirler pasolig i mi istemiyorsun tam zamanı et protestonu ama öyle 10 -20 bin ile değil full dolu stadyumda bak gör o zaman kimse lütfen ona buna laf atmasın dün akşam gördüm 3-5 bin kişiydik ya bu taraftar hapis yattı orada 10-20 bin kişi olmalıydık hani nerdeyiz biz değilmiyiz 30 bin kişi deplasman yapan bu şehir 3 milyon nufuslu bakın sen 30 bin kombine yap bu takım da bu şehirde yağa kalkar ama nerde hep hesap hep kitap 250tl ye mana bulur neden sebep gosterır sonra isteriz şu başkan cebinden para verip birşeyler yapıyor ama yanlışı olur eksiği olur başka gel bir kombine sen al diyor taraftarı uykudan uyandırmak için taraftar müşteri lafı söylüyor ona bile tepki var 3 mılyonluk şehirde şu takımın 10 bin üyesi yok beyler biz nerdeyiz bizzz

SIFIR

01 Ağustos 2016 10:21
Bizim taraftar anca sallar. İcraat sıfır.

zeki

01 Ağustos 2016 18:46
telekom mehmet cook dogru yazmıssın devlet bile 100 milyon kıyak yapmıs vergide biz taraftar hic bir sey beklemeden kombine almalıyız.ali ay dogru yazmıs taraftar müsteri artık ayrılmalı külübe ceza yazdıranlar hep müsteriydi burda kimse klavya taraftarı olmasın.taraftar hic bir sey beklemeden kombinesini alır diyoruz ya adı AŞK bu eziyetin eeee nerde kaldı.klavyada kaldı.kombine almayan burda bunu alın bunu satmayın recon kesiyor baskan haklı

Barbaros

01 Ağustos 2016 14:55
Başkan belushi geçen sene olaydı biz yine ilk beşte bitirdik o kötü kadroya rağmen.lütfen orta sahaya paraya kıy ve bata nin yanına iyi bir adam al çift taraflı oynayabilen.ama iyi bir adam olsun.bak cin con liverpool dan 2.5 e leivayı aldı.bizde iyi bir adam almalıyız.korkma o zaman.

Telekom Mehmet

01 Ağustos 2016 10:12
Değerli Bursasporlular sayın başkanımız Bursaspor taraftarını uykusundan uyandırmak için incelikle vurgu yapmıştır kimse darılmasın güzenmesin evet haklı da taraftar olmak ile seyirci ,müşteri olmanın farkını ortaya koymak istemiş 250tl ye nedenler sebepler gösterip kombine almıyor isen haklı olmak Bursaspor un yanında almamak mıdır sen taraftar sın sesini de gücünü de tirbünde göstermelisin bak gör sen al 30 bin kombine o bitmeyen stadyum da biter,reklam da verilir,sponsor da olunur hatta hiç istemediğimiz pasolig i dahi tepkini orada koyabilirsin çünki bizim gücümüzün sesimizin çıktığı yer tirbündür evet stadyum bitmedi evet yapılan transferlerden memnun olmayabiliriz sıkıntılar da var olabilir lakin sen Bursaspor taraftarısın takımını yalnnız bırakamazsın hiç bir gerelçe senin Bursasporluluğunu ruhunu hiçe saymamalıdır taraftar sevdalı nın yeri tirbündür sosyal medya da yorum yapmak taraftarlık değil koskaca şehir de 4700 kombine satılmış sonra o kötü bu titmedi diyoruz sen o stadyum da ol 35 bin kişi bak karşında kimse durabiliyor mu çünki o stadyum da o cu bucu yok sen ben yok kimlik yok ne var texas var maraton var unitimsah var ivazpaşalı elmasbahçeli papazçeşmeli ve daha bir çok Bursa şehrinin insanı BURSASPOR sevdalısı var lütfen ne olur bunu unutmayalım 250tl ile DİK duruşumuzu haksızlığa karşı olduğumuzu da birlik beraberlik tek yürek ile ortaya koyarız inanın üzülüyorum koskaca GÜNEY KALE arkası namı TEXAS da satılan kombine sayısı 900 adet buyrun arkadaşlar biz nerdeyiz herşeyi eleştiriyoruz dün 10 bin kişi olmalıydı orada yine hep aynı tanıdık yüzler

Ahmet

02 Ağustos 2016 03:30
Bu haberin bile altına yok şunu alın bunu alın muhabbeti yapıyorsunuz ya helal olsun! Bu habere bu açıklamaya yapacağınız yorum buysa ben bişey demiyorum ya..

Mey Nur

01 Ağustos 2016 10:54
Çok kötü transferler yaptık..Del Valle'den başka işe yarar transferimiz yok..

Bursali

01 Ağustos 2016 15:40
Baskan sen iyi birisin belli ama sen yildiz transfer unlu transfer neyse iste yapmazsan not butun dunyada boyledir taraftar gelmez...biz cok bisey istemedik bir suru copluk alacagina iki tane yildiz istedik cok mu istedik...

Rrrrrrr

01 Ağustos 2016 08:47
Geri vites aklına geldi Başkan'ın ama çok geç bizi müşteri göreni orada oturmaması lazım
İlginizi Çekebilir
Ali Ay, "Mustafa Er son derece namuslu..."Bursaspor Başkanı Ali Ay, bir süre önce görevinden istifa eden Mustafa Er hakkında açıklamalarda bulundu.
Mustafa Er ve Ilgaz Çınar'ın görevleri açıkladı Bursasporumuz'da görev dağılımı açıklandı
Yönetim Kurulu'nda görev dağılımı yapıldıYönetim Kurulumuz 30 Mayıs 2018 tarihinde toplanarak, görev dağılımlarını gerçekleştirdi.