Başkan Ali Ay camiaya seslendi!

18 Ocak 2019 18:28

Bursaspor Başkanı Ali Ay, kulüp televizyonundan camiaya seslendi. İşte o açıklamalar...

Bursaspor Başkanı Ali Ay şunları söyledi: "Bursaspor'un ismine yakışır bir mücadele koyacaktır. Ben takımıma güveniyorum, hocama güveniyorum ve her şeyden önemlisi taraftarımızın gücüne inanıyorum.

İlk yarı sonunda puan cetvelindeki sıramız bizim gerçek değerimizi yansıtan bir durum değil. İyi oyun ve mücadelenin karşılığını önümüzdeki 17 maçta alacağımızı inanıyorum.

Son iki sezonda, ikinci yarılarda ortaya çıkan düşüşün tekrarlanacağını sanmasın kimse. Bu bizim kaderimizmiş gibi düşünülmesin. Hoca ve oyuncu grubumuz karakterli ve inançlı.

Bu şehir bu takım arkasında durmaya devam ederse her şey çok daha güzel olacak."

"TEMİZ SAYFA AÇALIM, DAVALARDAN VAZGEÇTİM"

"Hiç kimse yola başarısız olayım diye çıkmaz. Maça da öyle. Ama koşullar öyle bir noktaya getirir ki insanı, hiç yapmayacağım dediğinizi yapar, söylemeyeceğim dediğinizi söylerim.

Hepimiz insanız. Her insan hata yapar. Ama aynı hatayı iki kez yapmamaktır. Fenerbahçe maçında yeni bir döneme başlayacağız. Fenerbahçe maçını milat bir milat günü kabul edelim. Dün de yaşananları dünde bırakalım. Bunun ilk adımını da ben atayım. Ben şahsımız, yönetimimi ve temsil ettiğim makamı hedef alan, hakaretlerden dolayı açtığım davalardan dolayı vazgeçiyorum. Herkesi affediyorum. Mesele sadece davalar meselesi değil. Küskünlükleri kırgınlıkları bir kenara bırakalım. Temiz bir sayfa açalım. Herkes hata yaptı. Bunlara takılmamız lazım. Bir daha hakaret olmasın, küfür olmasın. Eleştiri elbette olsun. Sadece kendim için başkanlık makamının saygınlığı adına da küfür ve hakaret olursa asla bir geri dönüş olmayacaktır.

Biz değerlerimize dört elle sarılalım. Hoşgörümüzü yeşil beyaz bayrak altında birleştirelim. Ben bunu kendim için değil Bursaspor için istiyorum."

"KRİZİ LEHİMİZE ÇEVİREBİLİRİZ"

"Sahada oyuncular, tribünde taraflar inanıyorum ki arma ve sevdanın peşindeler. Şehrin dinamikleri harekete geçirmemiz lazım. Bunun için kampanyalar hazırlıyoruz. Bazı temaslarda bulunuyoruz. Ekonomik anlamda düzlüğe çıkması için herkesin katkı sağlaması lazım. Seferberlik yaparsak, biz ülke ekonomisindeki krizi kendi lehimize çevirebiliriz. Bütün taraftarlarımızı Fenerbahçe maçına davet ediyor ve beyaz sayfaya güzel bir hikaye yazmaya bekliyorum."

Kaynak: EnBursa.com - http://www.enbursa.com/haber/ali-ay-camiaya-seslendi-vazgeciyorum-45819.html

Yorumlar (16) / Onay bekleyen (4)

Yorum Ekle

Tulipan

18 Ocak 2019 19:12
Ama biz sana güvenmiyoruz defolup gitmeni hatta Bursa il sınırlarını bile terk etmeni istiyoruz

Yalçın

18 Ocak 2019 18:51
Camiaya seslenceğine SUSSAYDI.

16

18 Ocak 2019 18:45
Bu güne kadar vermiş olduğun sözlerin hiçbirini yerine getirmedin. Bu yüzden bu camiada güvenini coktan yitirdin. Senin bundan sonra yapacağın tek sey kampanya duzenlemek değil, efendi gibi tv ye cıkip bu işi becemediğini ve basarisiz olduğunu soyleyip, istifa etmek olmalidir.

Kadir Gül

18 Ocak 2019 21:05
Klubü bataklığa sok ondan sonra beyaz sayfa açalım de 3 yıldır bu kulübe ve şehre verdiğin zararları kim karşılayacak gelmiş geçmiş en Kötü başkansın bunu da söylede beyaz sayfayı açalım.

Bataca

18 Ocak 2019 20:32
Kanal mı kaldı bilader?

Dalga mi geciyorsun

18 Ocak 2019 20:15
Banttan yayını bile kağıttan okuyan bir başkan

Çeçen Andaç

18 Ocak 2019 22:11
Bu 1 değil 2 değil 3 değil 5 değil 10 ve yüz değil sen artık ZERRE böyle olmayacak desen o ağacı susuz bıraktın DEDE,Güldürmediniz bu taraftarların yüzünü güldürmeyeceksiniz.lazımda değil bize bu taraftara bu şehre en iyi ALLAH hatrına yapacağınız iş;SESSİZ USULCA BU ŞEHRİ TERKETMENİZ OLACAK.

Avrupali Timsah

18 Ocak 2019 21:40
Bursaspor u bitiren adam

MeyNur

18 Ocak 2019 21:30
Neden tekrar aday oldun..Ağlamak için mi?

ekleme

18 Ocak 2019 23:22
siyasetten nefret ediyorum ama Bursasporumuzdan siyaset uzaklaşmadıkça bir cacık olmayacak. Ya da Rahmetli başkanın Altepe'ye koyduğu tavrı koyacak delikanlı bir adam lazım bize.

Hadi işine başkanmısın ne

19 Ocak 2019 09:53
Kendin diyosun ikinci kez hata yapılmaz diye. Sen yaptın tekrar aday oldun . Seni seçenlerde yaptı sana oy verdi yani onlarda hata yaptı. Hadddddi be. Sen konuşurken utanıyorum

eğitim şart

19 Ocak 2019 10:06
Bu BS TV çalışanları da taraftarı aptal mı sanıyor. Banttan yayınd açıklamayı kağıttan okumak taraftarın aklıyla dalga geçmektir. Defolup git artık çapsız hareketlerin gün geçtikçe çoğalıyor.

zeki

19 Ocak 2019 20:57
admin yorumları yayınla.yayınlaki bursasporumuza yarasın.işine glmiyenei tabiri caizse bir alta mbir alta atma böyle yaparak bursaspora kötülük yapıyosun. saygısız bir yorum degildi.kongre olursa bunu dile getircem

Sedo63

19 Ocak 2019 12:24
Adam parasını kurtarmaya uğraşıyor olmuyor bütün gelirler bankalar tarafından temditli onun için istifa etmiyor yoksa hemen bırakacak iliyor sevilmediğini

Sedo63

19 Ocak 2019 11:47
Yöneticilik ap ayrı bişey rahmetli ibrahim yazıcı rahmetli ilhan cavcav bunlar gerçek yöneticilerdi adam gibi adamlardı başkanlık onlara yakışıyordu dua et pazartesi maç lehimize bitin yoksa senin için zor günler kapıda gerçi bu taraftarın yarısından fazlası da koyun biz şampiyon olduktan sonra gerçek taraftarı kaybettik sanki şampiyon olunca her şey bitti daha doğrusu bunlar nasıl hak ediyorsa öyle yönetiliyor onun için çıkıpta taraftar olduğunuzu gösterin beleş girmeye çalışmayın bir tas çorbaya kendinizi satmayın bu taraftar taraftar olsaydı ayda temiz 1 milyon geliri olan katlı otoparkı peşkeş çektirmezdi otoparkı satan daha doğrusu peşkeş çeken ali nur aktaşın ziyaretinde tepki gösterirdi bu adam cebinden para veriyor sanki göğüs reklamınla öğünüyor inegöllü gs kökenli adam gitte konyada konyaspora verilenlere bir bak bir kapalı bir açık otopark 7 benzinlik daha çok var utan işin aslı yöneticilikvasfı olmayanlar bizi yönetiyor sözün özü bu

Kral

19 Ocak 2019 07:11
Durmak yok yola devam baskan altepe boluk basina hesap sorun ondan sonra Ali aya camur atin
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.