Başkan moral verdi. Başınız öne eğilmesin...

14 Nisan 2019 11:44

Başkan Ali Ay, Trabzon maçı sonrası futbolcularına soyunma odasında moral verdi.

Mağlup olmalarına rağmen ortaya koydukları mücadeleden dolayı kutlayan Ay'ın, 'Sakın moralinizi bozmayın. Bu şehir, bizler size güveniyoruz. Bu işi birlikte başaracağız' şeklinde bir konuşma yaptığı öğrenildi. Trabzonspor mağlubiyetiyle ligde çok sıkıntılı bir sürece giren Bursaspor'da Başkan Ali Ay'dan oyunculara moral... 1-0 bien karşılaşma sonunda yönetimiyle beraber soyunma odasına inen Başkan Ay'ın, hem teknik heyete hem de futbolcuları dönük bir konuşma yaptığı öğrenildi... Takımı mağlup olmasına rağmen ortaya koydukları mücadeleden dolayı kutlayan Ali Ay'ın, şunları söylediği bildirildi:

SADECE ŞANSSIZDIK

'Sakın başınızı öne eğmeyin. Çok iyi oynadınız. Sadece şanssızdık. Kalan 6 haftada sizden beklentilere karşılık vereceğinize inanıyoruz. Moralinizi bozmayın. Bu şehir, bizler size güveniyoruz. Bu işi birlikte başaracağız. Gördünüz taraftarımız da son ana kadar desteğini sürdürüyor. Biliyorum verdiğiniz mücadelenin karşılığını alamamanın üzüntüsü var ama göreceksiniz bunu da yeneceğiz.'

DÜNYANIN SONU DEĞİL

Teknik Direktör Mesut Bakkal da, futboldan memnun kaldığını dile getirerek, 'Sadece bir maç kaybettik. Bu dünyanın sonu değil. Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. Bursaspor'un futbolcusuna moral bozmak, oyundan düşmek asla yakışmaz. Burası büyük bir camia... 6 maçımız var. Hepsi birer final. Sizden aynı isteği, arzuyu bekliyorum. Mutlaka gol sorunumuzu da atlatacağımıza inanıyorum' şeklinde konuştuğu belirtildi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (5)

Yorum Ekle

Arif

14 Nisan 2019 11:55
Son 3 yılda şampiyon takımı küme düşmeye en büyük aday takim yaptın bide moral bozmayin diyorsun biran önce kongreye gidin ve sakin aday olma Sayın Ali ay

bursalı

15 Nisan 2019 05:59
ali ay olmasa nasıl heyecan yaşayacağz kıymetini bilelim hersene düşme heyecanı yaşatıyor bize…

Ba

16 Nisan 2019 13:22
Yazılara bakıyorum sanki florantino peres yada abramovich bursa sporun başına başkan olacaktıda bu gariban onların elinden başkanlığı aldı gibi yazılar var buralarda.yalnız iyi yönetemedi krizi yada yönettiyse biz anlamadık.belkide ikinci lifteydik şimdi bilemiyorum. Gençlerbirliği-osmanlı düşecek takımıydı geçen sene.

Ba

16 Nisan 2019 13:18
Arkadaş recep bölükbaşı ve erkan köristana(ki selime tekmeyi basan)kimse birşey demiyor.bursa sporu batıran onlardır.şampiyonluk sonrası transferle kazanılan paralar nerede.hadi baş saydınız ya bunların evini.niye tekme yemekten mi korktunuz.Ali Ay iyi bir yönetim yapamadı ama en azından gemiyi terketmedi.

MeyNur

16 Nisan 2019 11:17
Ali Ay Bursaspor'un taşınmaz mallarını alacaklarını bahane ederek kendi üstüne geçirmiş.. Haberi olan var mı?.

Sportmen19

14 Nisan 2019 13:11
Ali ay 3 senedir dusmemeye oynayan takima basinizi egmeyin diyorsun kongereye hemen dusurdun takimi zaten bir daha aday olutsan kafana domates yumurta yersin soyleyim hic bir yararin olmadi bu takima bir reklam bile alamadin

İlkay Toka

14 Nisan 2019 11:57
Sen moral vereceğine istifa et,o daha iyi bir moral olur

ozkan_gazi

14 Nisan 2019 17:59
Bursasporluluguna bişey diyemem ama yüzünü görünce adını duyunca küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi siyasetin maskarası Ali ay.

redviper

14 Nisan 2019 16:03
Topçu olsam seni görünce moralim bozulur. Sen karışmasan takım rahatlayacak ama yok illa çomak sokacaksın takıma.

Dede

14 Nisan 2019 14:20
Oyuncular eğmesin basını ama sen eğ.Senin yüzünden bu haldeyiz.Senin gibi başkan olmaz olsun. Bi düş yakamızdan.Kaç para istiyon.
İlginizi Çekebilir
Ödeme yapılacak mı ?Yeşil Beyazlı kulüp bugün Sebastien Frey'e ödeme yapmadığı takdirde FIFA'dan çok ağır ceza alma durumuyla karşılaşacak. 825 bin Euro'luk ödeme yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. Aksi takdirde üç dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası kapıda.
Galatasaray'ın hedefinde bu kez de Burak varYusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak kapan Galatasaray Bursaspor'un genç oyuncusuna da kanca attı.
Bursaspor'da Shehu krizi atlatıldı!Bursaspor'da çektiği ihtarnamenin süresi önceki gün dolan Abdullahi Shehu'ya son anda ödeme yapıldı.