Başkan söyledi idmanlar açıldı!

26 Nisan 2018 10:52

Bursaspor'da bir süredir idmanların basına sadece 20 dakika açık olması büyük sorun yaratıyordu.


Karabükspor maçından sonra bu sorunu çözeceğini belirten Başkan Ali Ay konuya el attı ve Timsah'ta basına açık olan bölüm 35 dakikaya çıktı.

Dün gerçekleşen idmanı yakından takip eden Başkan Ay, hem oyuncularının son durumunu gözlerken hem de basın mensuplarına müjdeyi bizzat verdi. Başkan Ali Ay'a dün ayrıca Yeşil Bursa Başkanı Cem Öztürk de eşlik etti.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ugur

26 Nisan 2018 11:59
Basın ne diyorsa yap ohhh ne ala memleket vizyona bak

Erdi

26 Nisan 2018 11:58
Basına yaranmaya çalısan ilk defa bir başkan gördüm bursasporda yazıklar olsun

kelesliii

26 Nisan 2018 15:14
biri yeşil bursayı düşürdü diğeri de Bursasporu düşürmek için tüm şartları zorluyor.

BursaBursa

26 Nisan 2018 11:43
bir de taraftara açsanız sayın başkan
İlginizi Çekebilir
Kaçan balık büyük oldu...Sayın başkanıma sesleniyorum onca kötü günden sonra yeni bir başlangıç ve yeni umutlar yeşermiş camiayı üzmeyin lütfen. Her kademenin desteğini almışken yeni bir travma yaşatmayın bu kente.
Bursaspor'un genç yeteneği iddialı! "Formayı kapacağım"90 dakika sahada kalan ve performansıyla alkış toplayan Burak Kapacak için 'Türkiye yeni bir sağbek kazandı' görüşü hakim. Genç krampon ise kendisine şans veren teknik direktörüne teşekkür ediyor ve ekliyor: 'Hedefim A Takım'da kalıcı olmak'.
Stephane Badji'nin Bursaspor taraftarından isteğiBursaspor'un sezon başında Anderlecth'ten kadrosuna kattığı ve 2 maçtır 90 dakika forma giyen Stephane Badji de Kayserispor karşılaşmasını değerlendirdi.