Ömer Erdoğan'dan cevap bekliyorum!

21 Nisan 2017 14:26

Başkan Ali Ay son günlerin gündemi Sportif Direktörlük konusunda açıklamalarda bulundu.

Sportif Direktörlüğü hepinizden fazla istiyoruz. Bugünden yarına olacak işler değil bu işler. Kriterler çok farklı. İstediğimiz, Bursaspor’a yakışabilecek isimler. Bir kere her şeyden önce çok namuslu dürüst bir kişi olması lazım. Bu sektör suiistimallere çok açık. Ömer Erdoğan arkadaşımızdan cevap bekliyorum. O da olacak inşallah.

TRANSFER

Transfer için çalışmalarımız var. En az iki üç defa izlenerek isimler alacağız. Transferde çok büyük  paralar vermek istemiyorum. Bu işlerden çok büyük olaylar dönüyor. Bursaspor’a uygun düzgün topçular almak istiyoruz.  Mümkün olduğu kadar bonservisi elinde futbolcular ile görüşmeye çalışıyoruz. Belki 1.5 – 2 milyon Euro bonservisiyle birlikte 1-2 futbolcuya verilebilir.

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

blue

21 Nisan 2017 14:34
Omer dediginiz adamin Avrupa'daki bir 3.sinif antrenor kadar tecrubesi yok bu konularda. Mutluyla, Omerle Aliyle olacak is degil bunlar. Altepe'nin piyonlari sizi.

cccbursasporccc

21 Nisan 2017 14:38
başkan sözlerinin içinde çok büyük paralar vermek istemiyorum diyorsa seneye yine düşme potasındayız hayırlı olsun.

Gol

21 Nisan 2017 16:59
Yani diyorsun ki başkan(!) seneyede saç bsş yolmaya takımın değerini düşürmeye devam

BURÇ

21 Nisan 2017 19:01
ömer erdoğanın neyi varmış camiayı tanıyormuş, yahu camiayı tanıması yeter mi? dünyayı tanıması lazım futbol direktörünün, bir ağırlığı olmalı, tanınmışlığı olmalı dünyada, diğer futbolculara sözü geçmeli, fener terreano sayesinde takıma kimleri getirdi, kayseri süleyman hurmanın ekmeğini nasıl yedi, ömer erdoğan dediğin adamı almanya 3.ligindeki gurbetçi türkler tanır, kimi getirecek ömer erdoğan, kirita.. önder özen gibi hurma gibi ikili ilişkileri kuvvetli adamlar lazım bu iş için, sen teknik direktörlüğe antebi kümeye yuvarlayan adamı getiriyorsun, direktörlüğe de eskişehirde antrenörlük bile yapamayan ömer erdoğanı. Olmaz. Futbolculuğuna mücadelesine laf söylemeyiz, kaptandır, şampiyon kaptanımızdır, posteri hala durur bende ama hemen duygusal olmayın bir düşünün, sizce mantıklı mı?

Avrupali Timsah

22 Nisan 2017 01:07
Baskan daha kac defa yazacagiz ?! Lüften tadinda birak ve istifa et Eger Bursasporumu seviyorsan ki seviyorum diyorsun lütfen istifa et ! Hic bir secimin dogru degil ! Futbolcu da yanlis cimcin yanlis Doktor secimin yanlis stad secimin yanlis yesil bursa yanlis teknik Adam da yanlis hem de iki defa yanlis yaptin..Menajerin ne oldugunu zaten bilmiyorsun !

BuRSalı

22 Nisan 2017 14:06
Allah aşkına birisi şu Ali denilen kişiyi alsın şu takımın başından. Kurtarsın Bursasporu.Yoksa tartışmasız seneye yine hüsran demedi demeyin

Mert16

21 Nisan 2017 16:56
Arkadaşlar bu göreve ömer erdoğandan niye başkası gelsşn? Sizin ömer erdoğan ile ne alıp veremediğiniz var anlamadım. Ömer bu takımda 7 sene oynamış, şampıyon takımın kaptanı, bugüne kadar bursaspor ile ilgili ne saha icinde ne saha dişinda bursasporu zor duruma sokacak harekete bulunmamış. Dürüst, namuslu, calışkan, yabancı dili var. Bursaspor camıasını tanıyor. Adam niye başarısız olmak icin gelsin, tam tersi başarılı olmak icin cok calışacağından eminim. Biraz kendi cocuklarınıza destek olalım sahıp cıkalım. Hep olumsuz hep olumsuz.
İlginizi Çekebilir
Görevine son verildi!Bursaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre:
Erzurum'un Jorquera ısrarıBursa'da oynanan play off final maçında Gazişehir Gaziantep'i penaltılarla yenerek 17 yıl sonra yeniden Süper Lig'e yükselen Erzurumspor Bursaspor'un eski futbolcusuna kanca attı.
Mustafa Er'e sözleşme ayıbıBursaspor'daki futbol direktörlüğü görevinden ayrıldığını açıklayan Mustafa Er'in 'istifa' kelimesini kullanmaması dikkat çekti. Mustafa Er'le Ali Ay yönetiminin resmi sözleşmeyi imzalamaması iki sezon boyunca büyük sorumluluk alan genç teknik adama yapılmış bir ayıp olarak yorumlandı.