Başkanlığı Ali Ay'dan devraldı

02 Şubat 2019 07:07

Bursaspor Vakfı Olağan Genel Kurulu Özlüce Tesisleri'nde yapıldı

Divan Başkanlığı'nı İdris Sevinç'in üstlendiği genel kurulda seçime tek aday olarak giren tek aday Galip Sakder başkanlığı mevcut başkan Ali Ay'dan devraldı. Galip Sakder'in başkanlığında vakıf yönetimi; Ali Ademoğlu, Cem Öztürk, Şükrü Akyollu ve Adnan Altınlı'dan oluştu. Yedek yönetim kurulu üyeliklerine Tacettin Yazıcı, Mehmet Gülseçen ve Gökçin Aras seçildi. Denetim Kurulu asil üyeleri Şerif Arı ve Ali İhsan Yeşilova, yedek üyesi ise Mesut Moral oldu. Başkan Galip Sakder yaptığı açıklamada, vakıf olarak amaçlarının ilk etapta Vakıfköy Spor Lisesi'ni bitirmek olduğunu söyledi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Alp

02 Şubat 2019 09:13
Hayirli olsun inşallah Bursaspora iyi hizmetler yapan. Ali aydan kötü olamaz

Dr.Levent Balcı

02 Şubat 2019 22:27
Bir hayli sağlam bir ekip..Kentin desteğini alabilecek ve önemli işler yapabilecek bir grup..Önce kolej sonra Bursaspor un geleceği adına önemli adımlar atacaklardır..

Yalan

02 Şubat 2019 16:41
İlk amaçları Brsaspor lisesini bitirmekmiş. YAw İbrahim Yazıcı'dan sonraki bütün başkanlar hep bu konuyu sakız gibi çiğnediler. Çivi bile çakılmadı. Şimdi Lunaparkçı Galp abi de çıkmş aynı vaatlerle bize geliyor. Yersen.
İlginizi Çekebilir
Orada neler oluyor!Camia büyük bir heyecanla yönetimin transfer tahtasını açmasını beklerken yönetim büyük bir sessizliğe büründü. Özlüce'de ne olup bittiği yönünde kimsenin ağzından tek bir kelime çıkmıyor.
Yeni Sezon Formalarımız TanıtıldıTakımımızın yeni sezonda giyeceği 4 farklı forma Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan Bursastore mağazamız önünde düzenlenen tören ile basına ve taraftarlarımıza tanıtıldı.
Onur Marketler Zincirinden kulübümüze ziyaret"Alışverişte Onur sözü" sloganı ile Bursamız'da perakende sektöründe hizmet veren Onur Market kulübümüzü ziyaret etti.