Başkasının gelmesini beklemeden şampiyon...

12 Aralık 2018 11:14

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Daha önce Bursaspor'a geldiğimde, kurguladığımız bazı şeyler vardı. 1 sene sonra Ertuğrul (Sağlam) kardeşim geldi şampiyon yaptı takımı. Bu kez başkasının gelmesini beklemeden şampiyon yapacağız" dedi

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Özel 3 Mart Eğitim Kurumları'nda öğrencilerle buluştu.

Tecrübeli teknik adam çok önemli konulara değinirken, öğrencilerden gelen sorular Aybaba'yı terletti. Bursaspor'a geliş öyküsünü anlatarak sözlerine başlayan Samet Aybaba, "İyi ve genç bir takımımız var. Burası güzel futbol şehir. Burayı tekrar ayağa kaldırmaya geldik. İyi de futbol oynuyoruz.

Gençlerimizin katkılarıyla, daha önce geldiğim gibi, kurguladığımız bazı şeyler vardı. 1 sene sonra Ertuğrul (Sağlam) kardeşim geldi şampiyon yaptı takımı. Bu kez başkasının gelmesini beklemeden şampiyon yapacağız" ifadelerini kullandı.

"ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI ÖĞRENECEKSİNİZ"

Aybaba ayrıca öğrencilere de seslenerek, "Çok çalışacaksınız. Hayat çok zor. Özverili olacaksınız. Vatansever olacaksınız. Atatürk ilke ve inkılaplarını öğrenecekseniz ve onları doğru uygulayacaksınız.

Kaynak:enBursa.com / Barış Yalım

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

manas

12 Aralık 2018 12:16
Atatürk ilke ve inkılaplarını tribün reisleri öğrenmeli önce.

Murat

12 Aralık 2018 11:19
Uzun vadeli, sabırlı olunursa 3 4 sene içinde şampiyon oluruz yine.

Tek Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK

12 Aralık 2018 12:30
İnşallah

ismi lazım değil

12 Aralık 2018 20:02
hocanın ankarada 50 küsür benzin istasyonu var menejer olması üzerinden yürüyüp yakıştırma çok sağlıklı olmaz paraya dair ihtiyacı olmadığını ve futbol camiasının en varlıklı adamlarından biri olduğunu mütemadiyen tüm türkiye bilir...

Samed'in oglu

13 Aralık 2018 00:20
Oglunu menajer yapmasi paraya ihtiyaci oldugunu degil, Ataturk'un dusunce yapisina ne kadar uzak oldugunu gosterir. Benzin istasyonu isletmeciligi de bunu iyice ispatliyor zaten.

Mali

12 Aralık 2018 13:23
Aybaba'nin tam aciklamasini niye yazmadiniz? "Cok kotu bir lig yasiyoruz, kimin kimi yenecegi belli degil" diye tam bir fiyasko aciklamasi var, Samet Aybaba'nin ne kadar bos bir hoca oldugunu ispatlar nitelikte.

Samed hocanin menajer oglu

12 Aralık 2018 13:28
Oglunu futbolcu menajeri olarak yetistiren bir insan Ataturk ilke ve inkilaplarindan bahsetmemeli. Ulu onderin vizyonu transfer doneminde voleyi vurmak, insanlarin emegi uzerinden komisyon saglamak degildi.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'dan bilgilendirmeTakımımız yeni sezon hazırlıklarına Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde devam ederken, ikinci hazırlık maçında İran temsilcisi Sepahan’ı konuk edecek.
Bursaspor ara vermediTakımımız bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
Tahtayı açmakta fayda var!Erkan Sağlık'ın gündemi değerlendirdiği köşe yazısı.