"Batalla ile görüşeceğim"

09 Ekim 2017 16:23

Paul Le Guen, Batalla'nın sezon sonunda Arjantin'e döneceği ile ilgili ifadeler üzerinde durdu.

Le Guen, "Batalla'nın Bursaspor'da gelecek sezon da olması için bir görüşme yapacağım. En azından deneyeceğim.

Ben bir teknik direktör olarak yabancı kuralını olumlu buluyorum. Akademiden oyuncu gelmesi için belirli sayıda Türk oyuncunun takımda olması ve gelişmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ff

10 Ekim 2017 10:00
batalla bu sezon bile 90 dk çıkarmakta zorlanıyor seneye iyice yorulacak. batalla kalsın ama batalla gibi birirni bulmak şart. batalladan kalması için değil bize kendisi gibi bir oyuncu bulması için görüşelim. batallanın arjantinde bildiği birileri vardır. mesela gelecek sezon 60'dan sonra batalla bir hamle oyuncusu olabilir. 90 dk yüklenemeyiz artık

ibo

09 Ekim 2017 17:20
Kaptan sözünden dönmez ve gider.

C16

09 Ekim 2017 16:54
Çok iyi yaparsın çünkü Batalla olmazsa olmazımız, en azından 1 sene daha...

S&D

10 Ekim 2017 13:54
9 yıl önce tanıştığımız Pablo 2 yıl ÇİN ayrılığı ile beraber,7 yıldır,Bursaspor forması giyiyor,inşallah bunu 10 yıla tamamlayacaktır.Son On Yılın Maestro'su, Pablo Martin BATALLA'nın,yerli yabancı takımımıza gelen,her yönü ile en kaliteli oyuncu olması sebebi ile keyfini çıkarın ve TRİBÜNLERDE yerinizi alın.....Yararsız Kesintiler bitti. LİG ŞİMDİ BAŞLIYOR.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kadroya genç takviyesiÖzlüce'de günün ikinci çalışmasında Sercan Yıldırım sürprizi yaşandı.
Menajerinden Harun Tekin açıklamasıBursaspor kalecisi Harun Tekin'in geleceği hakkında menajeri Ömer Koray Uzun açıklamada bulundu.
Bursaspor hazırlık maçı yapacak mı?Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen 31 Mart Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Antalyaspor maçı öncesi hazırlıklarını Bursa'da sürdürme kararı aldı.