Bedavaya aldık, Avrupa'dan bile talibi var

06 Aralık 2018 07:05

Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.

Tabii, Vakıfköy’e gelip de genç oyuncuların durumunu konuşmadan olmazdı... Samet Hoca’ya, “Devre arası kampına altyapıdan oyuncu götürecek misiniz” diye sordum, “Şimdilik 2 tane düşünüyoruz ama tekrar oturup konuşacağız” dedi.

Ardından devam etti şöyle devam etti: Bu sezon biliyorsunuz genç oyuncuların değerlendirilmesiyle ilgili ilk adımı biz attık. Bizim zaten sistemimiz bunun üzerine kurulmuştu. Diğer takımlar mecburiyetten bu yola başvurdular. Bursaspor’un kadrosunda eksikleri yok mu, tabii ki var ama müthiş bir hava yakaladı arkadaşlar. Umut Meraş’ı görüyorsunuz. Latovlevici’yle mükemmel bir uyum sağladılar. Bizim işte Umut gibi oyuncular bulmamız lazım. Bakıyoruz, bol bol maç izliyoruz. Yerli oyuncu her zaman daha iyidir. Umut’u neredeyse bedevaya aldık şimdi Avrupa’dan bile talibi var.açıklamasını yaptı.

Kaynak: Olay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Bektaş Ulga

06 Aralık 2018 07:23
Genç oyuncu her zaman daha verimli olur.

Memleketin refah düzeyi

06 Aralık 2018 21:00
Memleketin refah düzeyi okadar yüksek kaliteli ki 2 milyon verilmiş adama bedava diyebiliyoruz askeri ücret 1603 tl Bende 2500 tl çalışıyorum 12 yıldır aynı fabrikada yurdum insanı

AD

07 Aralık 2018 12:38
Umut Meraş çok sevdiğimiz ve Bursaspora önemli katkı sağlayacak bir futbolcumuz. Ancak Kulübümüzün kasasından çıkan her bir Türk Lirası çok kıymetlidir. Ayrıca alın teriyle kazanan için 1 TL bile çok değerlidir. Bir yandan 20 TL için haklı olarak Başkan basın önünde kıpkırmızı kesilip bir sürü laf söylerken milyon TLlik transfer paralarını BEDAVA diye küçümsemek hiç de doğru değildir.

Eski traftar

07 Aralık 2018 16:16
Umut bizden çıksa bukadar kısa zamanda atak yaparmıydı bilmem. Bizimkiler ya çabucak patlıyor, yada yetenekli olmasına rağmen gerekli patlamayı yapamıyor. Bence bizde forma giymeden kesinlikle bir alt Ligde oynayıp dayanıklılık yüklemesi almalı. Umutun kuvveti ve dayanıklılığının sebebi bu

Hemen satarsınız

06 Aralık 2018 17:03
Vizyonsuzlar.
İlginizi Çekebilir
Yıllar sona geri mi dönüyor?Başkan Mesut Mestan'ın sürprizlerinden biri ise Egemen Korkmaz...
İşte Mestan'ın kare ası!Başkan Mesut Mestan, transfer tahtasını açar açmaz işte bu 4'lüyü renklere bağlamak istiyor.
Burak'a süpriz talip!Fatih Terim'in genç oyuncuda ısrarcı olduğu belirtildi.