Biletler satışa çıkıyor

05 Aralık 2017 04:25

Süper Lig 15.hafta karşılaşmasında 8 Aralık cuma günü saat:20:00’da Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe maçımızın biletleri bugün saat 10:00 itibariyle satışa çıkıyor.

Bilet fiyatlarımız ise şöyle;

VIP 1.BALKON: 250,00 TL

VIP 2.BALKON: 250,00 TL

BATI ALT TRİBÜN: 200,00 TL

SPOR TOTO ALT TRİBÜN: 100,00 TL

SPOR TOTO ÜST TRİBÜN: 90,00 TL

GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 50,00 TL

TOFAŞ TRİBÜNÜ : 50,00 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ:  65,00 TL

 

BİLGİLER;

- 7 Yaş ve üzeri çocuklara Pasolig ve maç bileti alınması zorunludur

- Biletler Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

- N’Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tr adresinden gönderilmesi gerekmektedir.

- Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereği ev sahibi tribünler için sadece Bursaspor logolu passolig kart sahipleri bilet alabilir. Bursaspor logolu kart sahibi olmasına rağmen ek olarak Logosuz(TFF) veya farklı herhangi bir takım logolu kart sahibi kişiler bilet satın alamaz ve devredemez.  

- Misafir Tribün bilet satışları Fenerbahçe Kulübü tarafından gerçekleştirilecektir.

- 2017-2018 Sezonuna ait kulübümüz tarafından verilmiş olan otopark kartları bu maç için geçerlidir.  Hologramsız, imzasız ve geçmiş sezonlara ait otopark kartları stadyum girişinde emniyet tarafından toplanacak olup, bu kartlara sahip kişilere de yasal işlem uygulanacaktır.

 -Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 05.12.2017 Salı günü saat 10:00 itibariyle başlayacak olup, engelli vatandaşlarımızın gişelere engelli kartlarının aslı ve 1 adet fotokopisi ile başvurmaları önemle rica olunur. Ayrıca müsabaka günü engelli bilet yüklemesi yapılmayacaktır.

- Engelli vatandaşlarımız Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Büyükşehir Belediyesi Stadyumu bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir.

- Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Aktif Satış noktalarında, N'Kolay satış noktalarından ve Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ana bilet gişesinden yapılacaktır. 

- Pasolig'in yeni uygulaması olan Passo Mobil sistemi (Telefonla Barkod Okutma Sistemi) stadyumumuzda henüz geçerli değildir. Pasoligi yanında olmayan yada yeni başvuruda bulunmuş taraftarlarımız gişelerden yada yardım masalarından tek geçişlik kart almak suretiyle stadyuma giriş yapabileceklerdir. 

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

ORTABAĞLAR

05 Aralık 2017 06:08
Yönetime ve güvenlik birimlerine uyarimiz olsun yine 40 bin kişi olupta 33 bin dedirtip bizi aleme rezil makara etmeyin bu konuda duyarlı olup gündem yaratalim arkadaşlar

ahmet u.

05 Aralık 2017 08:02
Taraftar sayısı 40 bin küsür olacak (güvenlik nedeniyle anlamsızca boş bırakılan koltuklar sebebiyle 44 bin olmayacak) fakat 32 bin açıklanacak. Sorun kaçak girişler değil, sorun herkesin sayılmaması… Hangi akla hizmet ise protokol,loca,davetli,engelli tribünü,deplasman tribünü ve hatta bazen batı tribününün bazı kısımları dolu olmasına rağmen sayıya dahil edilmiyor. Kapasite sayılırken nasıl her koltuk dahil ediliyorsa taraftar sayısı açıklanırken de dolu olan her koltuk, içeriye giren her insan dahil edilmeli (sadece bir örnek; 0-7 yaş arası çocuklar ücretsiz alınıyor fakat sayıya dahil edilmiyor) bir tek biletli Bursaspor seyircisi sayılmamalı herkes sayılmalı.

baraklar

05 Aralık 2017 12:16
YEŞİL-BEYAZ-YAĞMURLUK..................... Storeda olsa alcaz. çıkar 20tlden alalım.....

ACİLL

05 Aralık 2017 16:37
Ücreti karşılığında Güney den 2 adet bilet ihtiyacım vardır

1qb3

05 Aralık 2017 10:36
Bitti bile :)
İlginizi Çekebilir
Düdük Palabıyık'taSpor Toto Süper Lig'de 9. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
İstanbul basın, ne oluyor?Milliyet gazetesinin Arda Turan ile alakalı yaptığı haberinde kullandığı ifadeler Bursaspor taraftarının tepkisini çekti.
Amatörün dünyasıCevdet Altınel'in bugünkü köşe yazısı.