Bilim Kurulu Oluşturuldu

01 Ekim 2018 14:18

Gençlik Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin başkanlığındaki Gençlik Geliştirme Kurulumuz, Vakıfköy Vakıfbank Orhan Özselek Tesislerimizde Prof. Dr. Bilge Donuk, Dr. Öğr. Üyesi Osman Ateş, Prof. Dr. Bedrettin Akova ve Öğretim Görevlisi Mehmet Doğan’dan oluşan Bilim Kurulu ile toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Görkem Akbaş, Gençlik Geliştirme Kurulu Üyesi Serhat Arı ve Gençlik Gelişim Proje Sorumlumuz Ümit Şengül de yer alırken, altyapıda yeni sezonda yapılması planlanan bilimsel çalışmalar konusunda fikir alışverişi yapıldı. Sporcu Sağlığı, Spor Ekonomisi, Sponsorluk, Pazarlama, Performans, Çocukların Psikososyal Gelişimi, Genetik Araştırmalar, Antrenör Eğitimleri, Antrenman Planlaması gibi konularda izlenecek yol haritası belirlendi.

Kaynak: www.bursaspor.org.tr

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Harun

02 Ekim 2018 07:44
İlk defa Bursaspor ve Bilim kavramını bir arada görenler fav

Hepsi Einstein Amk

01 Ekim 2018 19:08
Bilim kurulu kıllatır artık. Şunlara bak sebilhane bardağı gibi dizilmiş, görüşmeler yaparak çimler üzerinde proje geliştiriyorlar. Sanki atomu parçalayacaksınız amk. Bilim kurulu diyonuz, Ali Dede'nin 100 bin euroluk Lima'larını, Kembol'larını, Yusuf Erdoğanları'nı getiriyonuz sonunda. Bırak maç kazanmay,ı gol bile atamayan ve tam gaz PTT'ye giden takımın bilim kurulunu iğne iplikle dikeyim ben. Tamam mı?
İlginizi Çekebilir
Konuşulmaz!Bursaspor genç oyuncularına verdiği şans ile lige damgasını vurmaya devam ediyor.
Ali Ay ve Samet Aybaba Vakıfköy'de!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ile teknik direktör Samet Aybaba, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde incelemelerde bulundu.
Gurur tablosuBursaspor'un geri alma hakkı olduğu oyuncular, Bursaspor'un kaleci listesi ve daha fazlası...