Biri oynamazsa başkası oynar!

20 Kasım 2017 06:28

Göztepe karşısında etkili bir performans gösteren Jires Kembo, savaştıklarını ancak 1 puanın da fena olmadını söyledi.

Kembo, 'İyi oynadık. Çok savaştık. Tabi ki evde hep kazacağız diye bir şey yok. Takım olarak gayret gösterdik. 1 puanın kötü olmadığını düşünüyorum. Sonuçta yenilmezlik serimiz devam ediyor. Eksik oyuncularımız vardı. Fakat biz iyi bir kadroya sahibiz. Biri oynamazsa başkası oynar. Herkes elinden geleni yapmaya gayret gösterdi. Hazır halde kalıyor' dedi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Gülbahçeli

20 Kasım 2017 08:59
Jires Kembo, Bursaspor'da yılın transferi olacak gibi duruyor. Müthiş bir yetenek. Başta Mösyö Le Guen olmak üzere, transferinde emeği geçenlere teşekkürler...

Ibrahim

20 Kasım 2017 11:26
Kuşkusuz en savunulamaz hucum silahımız.. Batallaya markaji azalmasina sebeb oldu.. Kembo aynen devam kondisyonu da artıyor..

selim

21 Kasım 2017 12:14
kembo gercekten yeteneklı kondısyonu zayıf olmasına karsın hıc sırıtmıyor ocaktan sonra yuzde yuz kondısyonla ıyı bır performans beklıyorum

M.ali

21 Kasım 2017 13:50
Bilekleri cok iyi ve ligin en iyi adam eksilten oyuncusu.bu adam ilac gibi geldi
İlginizi Çekebilir
"Bana bir şey göstermeniz lazım"Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, bu akşamki antrenman öncesi futbolcularını sert bir dille uyardı. Özellikle genç oyunculara seslenen Aybaba, "Burası sizin için büyük şans" dedi.
Ekong'un mutlu günü Bursaspor Nijeryalı futbolcusu baba oldu. Ekong, dün akşam Afyon'dan ayrılarak soluğu İngiltere'de aldı.
Başkan Ali Ay'dan Jires Kembo talimatıBursaspor'dan ayrılmak istediğini açıklayan Jires Kembo'nun menajeri bu konuda devreye girdi.