Birilerine maalesef anlatamadım

19 Haziran 2019 07:38

Faruk Çelik 'Bursaspor için eski yöneticiler, iş dünyası, Ticaret Sanayi Odası olarak, Vali beyin çatısı altında bir oluşum sağlama fikrini gündeme taşıdım. Bu oluşum herkesin el ele verdiği bir oluşum olacaktı fakat gerçekleşmedi' dedi. 

Olağanüstü Genel Kurul öncesi Bursaspor camiasında en çok ismi konuşulanlardan biri eski Bakan Faruk Çelik'ti. Başkanlık için ismi dillendirilen, hatta aday çıkarmaya uğraş verdiği konuşulan Faruk Çelik,önceki gün akşam katıldığı bir televizyon programında Bursaspor'la ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Çelik 'Bursaspor, Bursa'nın en büyük markası ve o yüzden içinde bulunduğu durum bizi çok üzüyor. Bir siyasetçi olarak Bursaspor'un Süper Lig şampiyonu olduğu süreçte de kulübümüze ciddi desteklerimiz olmuştu. O destek bugün de devam edecek.' dedi.

DESTEK VERELİM

Bursaspor için herkesle toplantılar yaptığını ifade eden Çelik 'Yaşanılan bu sıkıntılı süreçte benim 'Başkan' olmam yönünde istekler geldi. Ben de başkanlıktan ziyade Bursasporlu eski yöneticiler, iş dünyası, Ticaret Sanayi Odası olarak, Vali beyin çatısı altında bir oluşum sağlama fikrini gündeme taşıdım. Bu oluşum herkesin el ele verdiği bir oluşum olacaktı. Fakat birilerine maalesef anlatamadım. Bugün bir arkadaşımız aday oldu. Bizlere düşen görev o arkadaşımızı da desteklemek olacaktır. İnanıyorum ki Bursaspor'da hak ettiği Süper Lig'e bu sezon tekrar çıkacaktır' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

MeyNur

19 Haziran 2019 10:19
Has adamınız Recep ALTEPE nerede? Küme düştük..İnsan bir üzüntüsünü beyan etmez mi?

Şiptar81

19 Haziran 2019 08:07
Bu şehirden dünya kadar nemalandınız dünyalığınızı yedi ceddinize yetecek kadar doldurunuz.Hala utanmadan ekranlara çıkıp konuşuyorsunuz.Sizin Bursaspora gram faydanız olmadı olmayacaktır.Yapacağınız en büyük fayda hiç ekranlarda görünmemektir veya Bursasporla anılmamaktır.

mustafa yılmaz

19 Haziran 2019 12:59
hic bir bursalı herhangi bir karadeniz takımında söz sahibi olamaz. hiç bir karadenizlide Bursaspor için söz sahibi olmamalıdır. Bursaspor Bursalılarındır.

manas

19 Haziran 2019 09:30
uzak dur

Can meneksedag

19 Haziran 2019 07:50
İhale var çelik ihale .

Payitaht Bursa

20 Haziran 2019 07:36
Metropollerden sadece Bursa'yı kazandınız ama Bursa kadar kötü yönetilen başka bir metropol yok. 31 Mart'taki tablodan sonra hizmet yağdırmanız gerekir Bursa'ya.

Eski Teksas

19 Haziran 2019 23:36
Bursaspor öyle bir duruma geldi ki (Tabiki bizde FB de ki bir AK olmadığı için ) bir sonra ki senaryolarda Bursaspor çok çok daha kötü durumlarda olabilir şu an Bursaspor FÇ de MD da MB de ,CÇ da RA de V de ,BB da yani herkesimin yardımına muhtaç buradan sallayıp yorum yazanlar üyemisin değil,kaç para verirsin belli değil,kimseyi beğenmiyoruz evet bende hukuksuz kanunsuz yönetilen işlere karşıyım ama şu an Bursaspor un herkese ihtiyacı var sen de seviyor isen Bursaspor u formanı giy pazar günü timsah arena ya gel hiç olmaz ise bunu yap sevgini göster

Ugur 16

19 Haziran 2019 19:11
Şampiyon takımı bu hale getirenler bu gün çıkıp kahramanlık yapmasın bu takımın iliğini kemiğini kuruttunuz miyonlar belediyeye aktı kalkmış oluşum kuracakmış uzak durun bu takımdan gölge yapmayın yeter aklın sıra popüler olmaya çalışıyorsun Bu kulübü bu şehri bu taraftarı kurulduğu tarihten beri kimse bu kadar rezil etmedi biz bakarız çelik başımızın çaresine sen git artvin sporla ilgilen

Kamil altun

19 Haziran 2019 14:56
Birileri kimler onuda açıklayın bursasporlular bilsin kendi kendinizekonusup örtbas etmeyin

Mümin

20 Haziran 2019 11:47
Mustafa Yılmaz arkadaşıma cevaben.Rahmetli İbrahim Yazıcı Rizeliydi...
İlginizi Çekebilir
Boluspor pusuya yattı Karadeniz temsilcisi, yüzde 20 pay almak için Umut Meraş'ın transfer olmasını bekliyor. 
Timsah güç depoladı  Timsah güç depoladı Yeni sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden Bursaspor, dünü çift çalışmayla geçirdi.
Karagümrük takviye yaptıBursaspor'da ligde ilk haftaki rakibi Fatih Karagümrük, Slovak futbolcu Erik Sabo'yu kadrosuna kattı.