Bizim için iyi bir maç olacak diye düşünüyorum

17 Ocak 2019 11:29

Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, Fenerbahçe maçının zorlu geçeceğine işaret ederek "İyi oynayan bir takımız, bu iyi oyunları maalesef skora yansıtamadık. Şimdi hem iyi oyun hem de skora yansıyan bir oyun olsun istiyoruz. Bizim için iyi bir maç olacak diye düşünüyorum" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısına sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçıyla başlayacak olan takımımızda Teknik Direktörümüz Samet Aybaba açıklamalarda bulundu. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten deneyimli çalıştırıcı, "Arkadaşlarımız her zamanki gibi özveriliydi, keyifli geçti. En önemlisi sakat oyuncumuz yok. Bugün tam kadro çalışıyoruz. Ligin ikinci yarısının ilk maçı, zor bir maç. Herkesin beklentileri değişti, biz ilk yarıdaki performansımızın üzerine bir şeyler katarak daha da geliştirmek, puan sıralamasında daha yukarı çıkmak istiyoruz. Fenerbahçe de oralardan kurtulmak istiyordur. Yeni hocaları geldi, çalışma düzenleri, düşünceleri değişmiştir ama biz ilk maçımızı kazanmak istiyoruz. Zaten iyi oynayan bir takımız, bu iyi oyunları maalesef skora yansıtamadık. Şimdi hem iyi oyun hem de skora yansıyan bir oyun olsun istiyoruz, inşallah futbol şansı bizim yanımızda olur. Bursaspor taraftarını da bu maça bekliyoruz. Bizim için iyi bir maç olacak diye düşünüyorum" dedi.

Sadece Fenerbahçe maçı değil, her maçın kendileri için önemli olduğunun altını çizen Aybaba, taraftara da seslenerek "İlk maç olması nedeniyle taraftarımızdan destek bekliyoruz. Ligin ilk yarısında bize çok destek verdiler, kendilerine teşekkür ediyoruz ama bu artarak devam etmeli. Zorlu bir ikinci yarı var. Hep birlikte olacağız, birlikte hareket edeceğiz, birlikte düşüneceğiz, birlikte başarıya odaklanacağız ve sonunda da bunu başaracağız diye düşünüyorum" diye konuştu.

21 Ocak Pazartesi günü oynanacak olan Bursaspor-Fenerbahçe karşılaşması saat 20.00'de başlayacak.

Kaynak: Bursaspor.org

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursa16

17 Ocak 2019 20:31
Neyi birlikte başaracağız hedefimiz ne ilk 10 a girmeyi mi birlikte basaracagiz

Bayram16

17 Ocak 2019 11:40
Taraftar destek oluyor ama Pazartesi günü için bu bilet fiyatları yüksek değil mi ?

Çeçen Andaç

17 Ocak 2019 13:46
Boş Konuşma İCRAAT YAP Emmi.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.