Boluspor pusuya yattı 

23 Temmuz 2019 07:45

Karadeniz temsilcisi, yüzde 20 pay almak için Umut Meraş'ın transfer olmasını bekliyor. 

Boluspor Kulübü, Umut Meraş'ın transferini adım adım takip ediyor. Geçen sezon başı Karadeniz temsilcisinden alınan tecrübeli futbolcu, gösterdiği performansla transferin gözdesi olmuştu. Umut'ın satışından yüzde 20 pay hakkına sahip olduklarını belirten Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı 'Umut Meraş iyi bir futbolcu. Bursaspor her ne kadar küme düşse de iyi bir performans gösterdi. Bursaspor, Umut'u satarsa rakamın yüzde 20'sini biz alacağız. Biz de merak bekliyoruz. Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin oyuncuyla yakından ilgilendiğini çok iyi biliyoruz' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ibo

23 Temmuz 2019 21:24
Gösterdigi hangi performans pardon ?

Melih

24 Temmuz 2019 00:45
transfer tahtasına actırmadan volkan Şen ı alamıyormuyuz sonuçta denemeye oyuncu alıyoruz tahta ile ilgili ise beğenirsen o oyuncuları kadroya katabiliyorsak yada yol spordan oyuncu gelebiliyorsa volkanda gelebilir sonuçta bonservis ı yok vde bursaspor alt yapılı bir oyuncu
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da transfer tahtası açıldı!Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.
Çok şükür kurtulduk!Transfer tahtasını açmak için en problemli dosyaların başında olan Rumen futbolcuya alacakları önceki gece ödendi. Şimdi sırada 294 bin Euro alacağı bulunan Grozav var. 
Kayseri'yi tercih etti!Kayserispor, Bursaspor'un transfer litresinde yer alan Ozornwafor'u 1 yıllığına kiraladı.