BTSO ve OSB’lerden 20.000 Kombine

14 Temmuz 2017 17:08

BTSO Başkanı İbrahim Burkay başkanlığında tüm OSB Başkanları kulübümüze gelerek ziyarette bulundular.

İbrahim Burkay başkanlığındaki sanayiciler Özlüce Tesislerimize gelerek, Başkanımız Ali Ay ve Yönetim Kurulumuzu ziyaret ettiler.

İbrahim Burkay ve sanayiciler 2017 – 2018 Sezonunda kulübümüze 20.000 kombine taahhütünde bulundular.

Toplantıda konuşan Başkanımız Ali Ay, “Stadımız 45 bin kişilik ama 15-16 bin kişiye oynuyoruz. Önemli olan stadı nasıl doldurabiliriz. Eksik olmasın sanayici arkadaşlarımız gerekeni yaptılar. Hepsi geldiler, kendilerinden 20 bin tane kombine sözü aldık. Bu kombinelerin satışında bizi koordine edecekler. İbrahim Başkanımız olayın dışında gibi gözüküyordu ama devamlı konuştuk, her konuyu İbrahim başkan ile tartıştık. Bunu kimse bilmiyordu. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

BTSO Başkanı İbrahim Burkay ise, “Bu toplantının Bursa’mıza Bursaspor’umuza hayırlı olmasını diliyorum. Geçtiğimiz sezon son maçtaki birlik beraberliğimiz çok güzeldi. Bursaspor bu kentin futbol takımından ziyade en önemli markası. Bursaspor’un dış ülkelerde de etkisinin olduğunu gördük. Yeni sezonda  farklı bir Bursaspor’u Bursa kentine yaşatmak gerekiyor. Bir takımı takım yapan seyircisidir. Bursa’nın potansiyeli yüksek. Attığımız adım önemli bir sıçrama taşı. Biz 20 bin kombineyi tahahhüt ettik. 44 bin kişilik stadın kalan 20 bininin de doldurarak dolu stadyumda oynamak takımı da etkileyecektir. Sponsorların Bursaspor’a bakışını da değiştirecektir. Herkes sponsor olmak isteyecektir. OSB’ler inşallah her biri kendi büyüklüklerine göre 3’er, 2’şer ve biner olmak üzere kendi bölgesi içindeki sanayicilere aldıracaklar. Bizim bölgelerimiz koordinasyonu yapacak. Bölgeler içindeki sanayicilerimiz bunları alacak. Verdiğimiz herkesin Bursaspor Passolig’i olacak. O biletler gelmek isteyenlere yüklenecek. Gerçek Bursaspor taraftarı olan ama maça çok az gelen kişiler bundan sonra Bursaspor’un izleyicisi olacak. Bursaspor’un en büyük güçlerinden biri olan taraftarlar tarafından kalan kombineler de alınacaktır ve böylece harika bir atmosfer oluşacaktır. Bursa ve Bursaspor başarıyı hak ediyor. Hep birlikte bunu da yaşatacağız. Alınan kombinelerde, kale arkası da, açık tribün de, VIP de var. 20 bin kişilik kombinemiz bölgelerimiz tarafından koordine edilecektir” diye konuştu.

 

‘Stadyumun isim hakkı konusunda gelişme var mı?’ sorusuna ise Burkay, “Bizim birinci önceliğimiz moral motivasyonumuzu arttırmak olacaktır. Sadece iyi gün dostu değiliz. Geçtiğimiz sezon son maçta bunu gösterdik. ‘Risk aldınız’ dediler ama biz yapmamız gerekeni yaptık. Bundan sonra sponsorluklar gelecektir. Sportif başarı da önemli. Le Guen hocamız dünya markası. Onun önderliğinde takımımız da başarılar elde edecektir. İş hayatımızda ve normal hayatta önceliklerimizi koymak zorundayız. Bugün kombineleri masaya yatırdık. Arzumuz 44 bin kişiye karşı Bursaspor’un oynaması. Futbolcunun performansı dolu tribünde farklıdır. Sponsorluklar ve yan gelirler de artacaktır. Bursa seyirciyle, etki alanıyla çok farklı. Şov yapmalarını bekliyoruz. Geride olduğumuzda da takımı öne taşımalı. İnşallah bu sezon da onu başaracaklar. 20 bin bilet stada gelemeyen gerçek taraftarlara verilecek. Kalan 24 bin bileti de taraftarlarımız alsınlar” dedi.

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Yorumlar (22) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

BURÇ

14 Temmuz 2017 18:20
ULAN SAATİ 6 TL DEN HAFTASONU MESAİ KİTLEYİN FABRİKADA ÇALIŞANLARA, SÖMÜRÜN, TRİLYONLAR KAZANIN.. SONRA HAFTASONU BİZDEN MAÇA GELMEMİZİ BEKLEYİN..HAFTANIN 6 GÜNÜ SABAH 7 AKŞAM 7 BE İNSAF.. PARAGÖZLER

mr

14 Temmuz 2017 17:46
kombine yerine forma alıp kombine alana forma verseydiniz taraftarı kombine almaya teşvik edip daha çok katkı sağlamış olmaz mıydınız?

161616

14 Temmuz 2017 20:02
Güzel haber ama önemli olan kombinelerin bursaspor taraftarına dağıtılması

Yıldo

14 Temmuz 2017 17:22
Siz adam gibi kadro kurun kimsenin bağışına ihtiyacı olmaz kulübün. Biz 40 bin kombine alırız

BURC

14 Temmuz 2017 17:51
YILLARDAN BERI BU ULKENIN ACI GERCEGI.. HICBIRSEY YAPMADAN O KOLTUKLARDA BIRILERI OTURUYORLARSA YA COK SEY BILIYORLARDIR YA DA HUKUMETE COK SEY KAZANDIRIYORLARDIR.

Core

14 Temmuz 2017 22:21
Allah aşkına beyninizi kullanın bir günde ya.İstanbul takımı tutanlar dolacak stada.Başka sponsorluk yöntemi yok mu?Short reklamı,kol reklamı, vs vs

Amigo

14 Temmuz 2017 17:33
Oturup mac izlemeye gelcekler adamlarin ne isi var birader , 20 bin olalim biz bize yeteriz almayin kombine felan loca alin para yardimi yapin ,istanbul takimi tutanlara kombine verin eşe dosta tribunude bitirin

Keskin

14 Temmuz 2017 17:31
Stadi nasil doldurabiliriz diyo hala. Bize kendi paramizla kombine aldir basgan. Adam gibi futbolcu getir bizde alalim kombinemizi.

Ufuk1117

14 Temmuz 2017 17:49
Eyyyyyy Ali ay adam gibi transfer yapsan o stat dolar.

Mehmet

14 Temmuz 2017 17:37
Kombine almak yerine başka bir şekilde kulübe gelir sağlamaları daha dogru olurdu. Maça gelmeyecek yada takımı atesleyecen tezahürat yapmayacak 20.000 kişi tribün kültürüne ayak bağı olur

Blue

14 Temmuz 2017 17:32
Boyle bir sacmalik dunyanin anca gelismemis ulkelerinde gorulur. Bilet alma isi arz-talep meselesidir. Ticarette liberalizm isteyen sanayiciler bu olaya gelince kominizmden yana. Spora destek adi altinda vergiden dusecekler o parayi zaten, yani giren cikan yine halka olacak. Zengin "ben 1000 kombine aldim" ayagina Bursaspor uzerinden devletle herturlu siyasi baglantiyi kuracak, is iliskilerini gelistirecek. Boyle Arap ulkelerinde gorulen uygulamalarla spor NAH gelisir. Korustan zamani 23000 kombine satti bu kulup, rezil bir donemdi, futbol oynamadik. Aynisi olacak, bakin izleyin balik hafizali taraftarim.

Dağlıı

14 Temmuz 2017 18:34
Bu stadyumu sağlam transferler yapmadan dolduramassın Sn Ali Ay neyini anlamıosun bunun ?

Erdi1963

14 Temmuz 2017 17:28
20 bin çok fazla bu kadar toplu kombine satışı olmamalı

Sinyal

14 Temmuz 2017 19:13
Her Sezon Maraton Kombinesi Alan Biri Olarak.Bu Sezon Kombine Almayacağım Nasıl Olsa Bedava.

ff

14 Temmuz 2017 18:17
bırakın kombineyi. transferde yapmadınız. federasyondan ve arsadan gelen para ne oldu. borç azaldı mı. hesap verin hesap. sizi istifa ettirtemeyen bu taraftarıda allah bildiği gibi yapsın

16161616

15 Temmuz 2017 04:30
kendileri Gerçek Bursaspor taraftarı olan ama maça çok az gelen kişiler bundan sonra Bursaspor’un izleyicisi olacak demişler.siz onun bunun çocuklarına bilet vereceğinize taraftarı tribüne çekmek için transfer yapın olmadı kulübe nakit verin.millete masal anlatmayı bırakın artık.

Kaan

15 Temmuz 2017 12:14
İbrahim Burkay sende her zaman ses var görüntü yok. Bursaspor'a maddi manevi hiç katkı koymadın. Sadece şekil yapıyon, sonra hep traş. Dünürünle beraber bu şehir senide unutmıycak rahat ol sen. Her zaman bu yönlerinle hatırlıycaz seni. Ayrıca bugün 15 Temmuz. Yaşasın Aziz Türk milletimiz. Ve vatanına sahip çıkan halkımız. Anladın sen onu İbo.

Mrt

14 Temmuz 2017 17:17
Btso her zaman bursasporumuzun yanında o konuda sıkıntı yok ama sanayici işadamları ağabeylerimizden biraz daha büyük beklentiler içindeyiz neden Bursaspor bu büyük sanayi şehrinde Avrupa markası olmasın

Nevzat

15 Temmuz 2017 15:36
Ne bu başkandan nede bu iş adamlarından bir şey olmaz bunlar nasıl iş adamı bilmiyorum bunlar bursasporlu değil ki

Anca Beraber - Kanca Beraber

15 Temmuz 2017 12:16
Taraftarın görmek istemediği 3 adamdan ikisi yine yanyana. Ve yine proje üretiyorlar. Sonuç yine hüsran.

Cbg

14 Temmuz 2017 19:12
Diyor ki: alınan kombineler kale arkası, açık tribünmüş vip te var. Ulan bana açık tribünü göstersene bakayım kamil. Böyle futbol cahili adamlar alacak işte kombineyi

osman

14 Temmuz 2017 23:01
Yıllar dır düşünülen ve uygulanılmayan bir yöntem. Bursaspor için iyi olacak.İstanbulu tutanlar dolacak diyorlar. Onları içimize alarak bursasporlu yapabiliriz. Nasıl hata yaptıklarını içimizde öğrenirler. Şampiyon olduğumuz sene istanbula 35000 kişi gitti. bu böyle çoğalacak. Herkez kombinesini ve formasını alsın. Transfer zamanı ile kombine zamanı çakışıyor.
İlginizi Çekebilir
TÜFAD'tan Mustafa Hoca'ya destekTÜFAD Bursa Şubesi Yönetim kurulu dün Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er'i ziyaret etti.
Bursaspor'dan dev adımAnadolu’nun son şampiyonu ve Rockville Teknoloji arasındaki işbirliği ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir trend olan Espor branşının faaliyete geçmesi için anlaşmaya varıldı.
Bursaspor'dan seçim açıklamasıBursaspor Kulübü resmi internet sitesi üzerinden kongre ile ilgili açıklamada bulundu.