"Bu çarpık düzende, sağlığımı daha fazla riske atmak istemiyorum"

10 Haziran 2019 13:48

Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz yeni dönemde Bursaspor’da görev almayacağını açıkladı.

Değerli Bursasporlular,

İçinde bulunduğumuz kongre süreci ile birlikte, bir önceki dönem, daha öncekilerden farklı olarak bağımsız şekilde devraldığımız Denetleme Kurulu Başkanlığı görevim sona ermektedir.

Bilindiği üzere, kurul üyemiz T. Serdar Güllülü başkanlığında, yeniden denetleme vazifesine talip olduk. Yaşadığım sağlık problemlerine rağmen, ailemi ve çoğu Bursasporlu dostlarımı da karşıma alarak, zor durumdaki kulubümüzün mali ve idari yapısına hakimiyetimizi göz önünde bulundurarak, seçilecek yönetime yardımcı olmak kendilerine yol göstermek için, ben de bu kez üye olarak Bağımsız Denetleme Kurulu aday listesindeki yerimi aldım.

Ancak son günlerde yaşananlar 3 yılda büyük oranda zedelenen sportif itibarımızın yanında kurumsal itibarımızıda zedelemektedir. Bu sebeple, bu çarpık düzende, sağlığımı daha fazla riske atmak istemiyor ve kurul üyeliği adaylığımdan affınızı istiyorum. Kurulumuzda bulunan tarafsızlığına ve dürüstlüğüne inandığım arkadaşlarım sadece BURSASPOR un Menfaatine çalışmaya devam edeceklerdir.

Güzel, temiz ve kulübümüzün sadece denetim kurulu ile değil tüm kurulları ile bağımsız olduğu günlerde yeniden buluşmak üzere.

Yalçın Cambaz

Kaynak: www.bursa.com

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursalı Osman

10 Haziran 2019 15:08
Senin gibi Adam gibi adamıda harcadılar dürüst insanı orda tutmazlar bu çarpık düzende çalışmam diyor doğru söylüyor nerden tutsak heryer çürük

16spor

10 Haziran 2019 14:50
şuan ki çamurlu ortamdan kirlenmeden kaç kardeş,yoksa bu yamyamlar seni bile yer

hayda

10 Haziran 2019 16:40
iyi oldu bağımsızlık nedir arkadaş, bence Bursaspor' da saltanat sistemi olmalı yada belediye başkanı kim olursa olsun o yönetmeli takımı başkan seçme derdi yok ne güzel kaynak bol, ohh kebap... bize bu müstahak ve çekiyoruz !!!

Hasan

10 Haziran 2019 18:07
E.T. kafan mı güzel , yaşın mı 8-9 yoksa çalanlardan mısın ? Adam her şeyi denetledi gözler önüne serdi

E.T

10 Haziran 2019 14:53
Bir zahmet görev alma daaaa , neyi denetledin şimdiye kadar
İlginizi Çekebilir
İşte SMS kampanyasında son durum!Şuana kadar toplam 22 bin 754 mesaj atıldığı belirtildi. Bursaspor'un kasasına giren para 364 bin 64 TL oldu. Yeşil beyazlı taraftarlar ise sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla ilgi toplamaya çalışıyor. 
Tatlıoğlu'dan destekİYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu da mücadeleyi izleyenler arasındaydı.
Reklam var, açıklama yokBursaspor, sezonun ilk maçına sürpriz forma reklamları ile çıktı.