Bu fotoğrafı alın, en güzel yere asın!

20 Mart 2018 06:48

Sivasspor maçında internete düşen bir fotoğraf bu.

Yorum yapmaya gerek yok. Bursaspor sevgisi en güzel şekilde anlatıyor.

Alın bu fotoğrafı kulübün veya stadyumun en güzel yerine asın derim ben.

Kaynak: Olay - Beytullah Süat 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

E.ÇETİN

20 Mart 2018 09:38
SÜPER SÜPER SÜPERRRR!!!

Hasan

20 Mart 2018 08:11
fotoğraf ne kadar güzel. İnsan görünce yüzünde bir gülümseme oluyor. daha sonra o adamcağızın çocuğunu 30 dakikadır omuzlarında taşıdığı, yoldan geçen arabaların çarpma risklerinin olduğu, çıkışta aynı yolu tekrar omuzlarında yürüyeceği gibi bir sürü konuyu düşününce ne kadar fedakar bir BABA, nasıl bir BURSASPOR aşkı diye geçiriyor insan içinden. Çocukları ile gelen herkese bir BURSASPOR taraftarı olarak teşekkür ederim.

Birol16

20 Mart 2018 10:21
Enes her fırsatta Bursaspor maçına geliyor, şöyle taraftar grubu güzel bir pankart açarak bizim Çocuğa bir jest yapsa güzel olur

Turcan TETİK

21 Mart 2018 12:46
Merhabalar; Fotoğrafın sahibi olarak hepinize tek tek teşekkür ederim, inanın ki böyle durumda çok duygulanıyor insan, oğlumu her maça götürdüğümde 90 yıllarda babamın beni götürdüğü maç günlerim aklıma gelir, o yüzden BABADAN OĞULA BİR MİRASTIR, BURSASPOR sevgisi, Rabbim her babaya böyle güzel duyguları yaşatması temennisiyle sağlıcakla kalın, Ayrıca Beytullah Süat abimize de ayrıca teşekkür ederim, böyle bi detayı göz önünde bulundurduğu için.

BursaBursa

21 Mart 2018 19:29
Fotoğrafı nette paylaştım örnek babalara tesekkürler
İlginizi Çekebilir
TÜFAD'tan Mustafa Hoca'ya destekTÜFAD Bursa Şubesi Yönetim kurulu dün Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er'i ziyaret etti.
Bursaspor'dan dev adımAnadolu’nun son şampiyonu ve Rockville Teknoloji arasındaki işbirliği ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir trend olan Espor branşının faaliyete geçmesi için anlaşmaya varıldı.
Bursaspor'dan seçim açıklamasıBursaspor Kulübü resmi internet sitesi üzerinden kongre ile ilgili açıklamada bulundu.