Bu Öykü Yarım Kalmayacak

17 Ocak 2019 23:30

Futbolcularımızdan Muhammed Şengezer ve Burak Kapacak, Legend Teksas Bursasporlular Derneği’nin düzenlediği “Kök Hücre Bağışı Hayat Kurtarır” etkinliğine katıldı,

'Kök Hücre Bağışı Hayat Kurtarır' çağrısıyla geniş kitlelere yayılan Kök Hücre ve Kan Bağışı kampanyasına futbolcularımız Muhammed Şengezer ve Burak Kapacak da taraftarlarımıza birlikte destek verdi. Gerçekten etkinliğe Taraftar ve Üye ilişkilerinden sorumlu yönetim kurulumuz Enver Kumova ve yedek yönetim kurulu üyemiz Mustafa Ermiş katıldı.

Kaynak:Bursaspor.org

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

e.t.1963

18 Ocak 2019 07:14
slogan 10 numara , gözlerim yaşardı , tüylerim tiken tiken
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.