Bu renkler size çok yakıştı

02 Temmuz 2019 06:40

Bursaspor yönetimi, Büyükorhan Aktaş Köyü'ne çıkarma yaparak çocuklara forma hediye etti

2.Başkan Konuralp Yeşil 'Bursaspor sevgisi çocuk yaşta başlar. Şu anda birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var, çok güzel bir sinerji oluşturduk.' diye konuştu. Bursaspor yönetimi önceki gün önemli bir organizasyona imza attı. Yeşil beyazlı yöneticiler, Büyükorhan Aktaş Köyü'ne çıkarma yaparak çocuklara forma hediye etti. Organizasyona 2.Başkan Konuralp Yeşil, Genel Sekreter Ali Büyükkurt, Bursastore'dan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eraslan ve yeşil beyazlı taraftarlar katıldı. Köy çocuklarına forma dağıtımının gerçekleştiği organizasyonda konuşan 2.Başkan Konuralp Yeşil şunları söyledi:

BAŞKA FORMA GİREMEZ

'Aktaş köyü sakinleri bizi çok sıcak karşıladı. Sağolsunlar, varolsunlar. 1299 yolunda Orhaneli'ne gelmişler.Burası yörük köyü. Dağ bölgesi köyleri Yunan işgali sırasında işgale direndi. Bugünde Bursa'da doğan ve doyan herkesin ortak kimliği ve Bursa'nın en üst markası olan Bursaspor dışında başka hiç bir takımın formasıda bu bölgeye girmeyecek.'

Kaynak: Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Forma göğüs sponsorumuz BUDO!Bursasporumuzun yeni sezonda da forma göğüs sponsoru BUDO olurken, sponsorluk anlaşmasına Başkanımız Mesut Mestan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar'ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.
Erikli, Bursaspor'a sponsor olduErikli 2019-2020 sezonunda kulübümüzün Resmi Şort ve Su Sponsoru oldu.
Bir destek daha geldiFomara Birey Özel Eğitim Kursu, Bursaspor'a destek olmak adına 250 adet forma satın alarak eğitim öğretim döneminin ilk günü öğrenci ve öğretmenlere hediye etti.