Bu takım çok iş yapacak

12 Ocak 2018 06:38

Kampın iyi geçtiğini belirten Yusuf ve Furkan, gerek kupada gerekse ligde iyi yerlere geleceklerini ifade ettiler.

Bursaspor'un tecrübeli isimleri Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp, Antalya kampını değerlendirdi. Kamptaki formuyla dikkat çeken Yusuf Erdoğan “Sevenlerimize iyi bir Bursaspor izlettireceğimizi düşünüyorum. İyi bir güç depoladık bu kampta. İnşallah ikinci yarıda meyvelerini toplarız. Elimizden gelenin en üst seviyesinde Bursaspor'a hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu. “Kampın yıldızı olarak kimi gösterebilirsin” sorusuna ise Yusuf şöyle cevap verdi:

HEDEFLER BÜYÜK

“Takım olarak çok iyi çalıştık. O yüzden de kampın yıldızı Bursaspor diyelim. Öncelikle ilk maçımız kupa. Hedefimiz kupayı almak. Bu seyirci Avrupa kupalarını hak eden bir seyirci topluluğu. O yüzden stadımızla, camiamızla Avrupa'da olmak istiyoruz. Tabii ki de hedefimiz ligde ilk 4 içerisine girmek. Hem kupayı alıp hem de ilk 4 içerisine girersek Avrupa kupalarını garantilemiş oluyoruz. Bursaspor'da hedef her zaman şampiyonluktur, yükseklere oynamaktır.”

AYRILMAK İSTEMİYORUM

Furkan Soyalp ise kamp değerlendirmesinde “Yoğun bir kamp geçirdik ama bizim için daha yararlı oldu. Açıkçası benim için de kampın yıldızı Yusuf'tu. Kendisi mütevazi davrandı ama bence kampın yıldızı Yusuf Erdoğan'dı. Daha düzenli oynamak istiyorum bunun için çalışıyorum. Umarım hedeflerime ulaşabilirim. Şu anda elde ettiğim pozisyondan sonra ayrılmak istemiyorum. Bu formanın hakkını vererek oynadıktan sonra kulübüme maddi olarak bir şeyler kazandırabilirsem ancak o zaman gitmek isterim” dedi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Atalay

12 Ocak 2018 10:03
Furkanda yusufta bence tecrübe edindikce gelişebilecek oyuncular ama yusuf kaçak oynuyor lig maçlarında onu bi düzeltmesi lazim onun dışında hızlı furkana diyeceğim yok kubilaydan bence daha yetenekli gibi

Emin

12 Ocak 2018 17:35
Furkan biraz daha pişip tecrübe edinsin geleceğin Batalla’sı olacak Bursa için. Yetenek var ama tecrübe yok. Basit oynamıyor o yüzden çok top kaybediyor. Onun dışında pasları ve baskısı çok güzel. Şutlarıda çok iyi.

BursasporForever

12 Ocak 2018 19:16
Furkan mental olarak zayıf bir isim. Romantik düşünmeye gerek yok. On numara mevkiinde forma giyen oyuncular mental olarak güçlü futbolcular. Furkan asla bir Batalla olamaz. Çok iyi bir futbolcu da olamaz. Zaman da bunu gösterecektir.

ibo

12 Ocak 2018 16:03
Atalay kardesim, bu cocuk gelisime acik degil, ciddi soyluyorum Furkan Soyalp Bursaspor futbolcusu degil.
İlginizi Çekebilir
Çılgın bir adamsın Samet Hoca...Olay gazetesi yazarlarının maç sonu değerlendirmeleri.
Skandal!..Erkan Sağlık'ın maç sonu değerlendirme yazısı.
Önce Sakho kaçar!Orhan Güney'in maç sonu değerlendirme yazısı.