Bursaspor Durmazlar Başkanımız Ali Ay’ı Ziyaret Etti

08 Şubat 2018 15:20

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bursaspor Durmazlar, Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti

Türkiye Basketbol Ligi’nin ikinci yarısına kazanarak başlayan Potanın Timsahları, Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, Bursaspor Durmazlar teknik heyeti ve oyucuları katıldı.

Ziyarette konuşan Ali Ay şunları aktardı; “Öncelikle mücadelenizden dolayı hepinizi kutluyorum, artık bu mücadeleyi Süper Lig’e çıkarak taçlandırmamız gerekiyor. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum.Bundan sonra maçlarınıza daha çok gelmeye çalışacağım.Sizlere başarılar diliyorum, Allah yardımcımız olsun. İnşallah sezon sonunu güzel bitiririz ve Bursaspor Kulübü’nü layık olduğu yerde mücadeleye devam ettiririz.”

Bursaspor Durmazlar Başantrenörü Şemsettin Baş ise: “Başkanım teşekkür ediyoruz. Biz bu yolda yürürken birlikte hareket etmek istiyoruz. Sizleri aramızda yanımızda gördüğümüzde çocuklar özgüvenli oynuyor. Hem de camiaya da mesaj veriyoruz. Başkanıyla,yönetim kuruluyla,taraftarıyla birlik olduğumuzda biz buradayız diyoruz. Sizleri sık sık aramızda görmek istiyoruz. Büyük bir aile olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Bursaspor Durmazlar kaptanı Erdem İlter, Başkanımıza tablo hediye etti.

Kaynak:Bursaspor.org.tr

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ibo

08 Şubat 2018 15:38
Potada gururumuz onlar bizim, helal olsun cocuklar.

Kerem

09 Şubat 2018 08:53
Başkan basketşubesini kapatçam diyodu ama zor olduğunu anladı. Paraları da ödiycek galiba. Ama para yok be ya. Klasik Ali Ay sloganı.

bursabursa

10 Şubat 2018 06:58
çocuklar maddi manevi destek bekliyorlar sayın baskan anlayabildik mi?

md

08 Şubat 2018 22:09
süperman para nerde?
İlginizi Çekebilir
"Karanlık ellerin oyunuyla karşı karşıya kaldık"Kurulduğu günden bugüne, Bursaspor Durmazlar bayrağını hak ettiği Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne taşımak için çıktığımız yolda, maalesef karanlık ellerin oyunuyla karşı karşıya kaldık.
Bursaspor Durmazlar havlu attıBursaspor Durmazlar, yarı final Play - Off'un Bahçeşehir Koleji'ne deplasmanda yenilerek elendi.
Yaptık, yine yaparız!Türkiye Basketbol Ligi play-off yarıfinal 4. maçında Bursaspor Durmazlar, bugün yine deplasmanda Bahçeşehir Koleji'ne konuk olacak.